folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bitmek Tükenmek Bilmeyen Tecavüz Haberleri

Bitmek Tükenmek Bilmeyen Tecavüz Haberleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Canım fena halde sıkkın, hep haberlerde gördüğümüz bu tarz olaylar bizim köydede yaşanmış,

8 yaşında bir kız çocuğunu şerefsizin biri kafası güzelken caminin wc'sine sokup taciz filan etmiş,

Boğazına bıçak dayayıp ölümle tehdit etmiş, çocuğu görseniz 8 yaşında ama boy,tip 4-5 yaşlarında

gösteriyor, az önce öğrendim köy karışık durumda şuan.

-----

Ördek,eşşek,rulman damacana derken pedofililer patladı farkındamısnız ?

Ben 21 yaşındayım bu seneki kadar tecavüz,taciz muhabbeti görmedim, yemin ediyorum tiksindim ülkeden.

bence hukuksal olarakta boşluk var, tecavüz olayını % 100 gerçekleştirdiiği kesin bulgularla

saptanan hastalar idam edilmeli, sonrasında azalacağını düşünüyorum..

------

Bizim oturdugumuz yer merkeze 10 km var yok, acaba yerel basın duydumu, ya da duyduda haber yapılmadımı merak ediyorum.

İNternet sitelerini gezdim göremedim az önce,

Konuyuda fazla uzattım sizin fikriniz nedir bu konuda ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

öldürmeyeceksin, süründüreceksin ibneleri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Hacı adapazar değilmi ora birşey yaparlar kesin adama rahat bırakmazlar benim bildiğim :S

( bu arada boşuna tiksinme diğer ülkeler buradan daha beter )

Peroksit tarafından 13/Eyl/12 22:43 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

aynen arkadaş ya sabah sabah bi gazete okuyalım diyoruz açıyoruz samsunda şöyle böyle oldu,o onu yaptı bu böyle yaptı yemin olsun bıktım la gardas gazete bile okutmucaklar adama ...  Bi de benim kadar sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bu tür haberleri ben daha çok samsundan duyuyorum diceksiniz ne alaka diye ama ne zaman haberlerde izlesem gazetede okusam samsun ne ayak anlayamadım....

(Samsunlular yanlış anlamasın aman,samsunlularada bi laf dediğimiz yok konuyu çarpıtmayın hemen)

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Amd-x tarafından 13/Eyl/12 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

Senin yapacağın esprinin yolunu yordamını sikeyim, bizde zaten taşak geçiyoz konuda dimi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

abi tecavüz nedir amk çok azdıysan siktir git otuzbir çek milletin namusuna ne göz dikiyon.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamamen ahlaki eğitimden yoksun insanların yaptığı şeylerdir. birileri avrupai gözlükle bakarsa hani onlarda serbestte orada olmaz falan diye.

orada da çok var. hatta orada sokak ortasında tecavüze bile kimse ses çıkarmıyor başımız belaya girer. bırak tecavüzü, evliler bile birbirlerini

onlarca insanlarla aldatıyorlar. o yüzden ki yaşadığım ülkede boşanma oranı %80 den fazlaydı. birinin anası şurada babası burada. tanıdığım tüm

arkadaşlarımın neredeyse hepsinin ana babası ayrıydı. kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan yerler. bunları yaşadığım için söylüyorum.

küçükken gerek aile gerek devlet ahlaki eğitim verirse ve medya, diziler, filmler kontrol altına alınırsa sorun büyük ihtimal çözülür. ama büyük çaplı

dizilerde yengesiyle ilişkiye girme olayları gösteriliyorsa toplumun ahlakı mı kalır. ister istemez insanlar etkileniyorlar. sen etkilenmeyebilirsin ama

diğerinin iradesi seninki kadar güçlü değildir. O yüzden kurallar konurken en güçsüz, zayıf bireyler göz önüne alınarak konmalıdır

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

Senin yapacağın esprinin yolunu yordamını sikeyim, bizde zaten taşak geçiyoz konuda dimi.

sakince cevap veriyorum ;

kanunun eline bırakmayın.

her yolu yordamı sikebilten varsa, devamını getirin.

orospu çocuklarına yapacaklarınız az bile, yeter ki yapmasını bilin isteyin.. götünüz tutuşmasın sonra.

soğuk kanlı falan olmayacaksın hocu böyle olaylarda böğürte böğürte sikini ağzına vereceksin.

ayrıca mizah yapmıyorum, sinirinden sikine hakim olmayı da öğren.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/photo.php?v=343621622396158 (linke, üye olmadan girebiliyorsunuz)

Bu da bir başkası. 

Hep avusturya dan felan duyardım bu tür haberleri. Niyeyse durum u hale geldi..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

anlamadan yorum yapma örnekleri vol.1 :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 6343 Toplam Mesaj: 33