folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bitmek Tükenmek Bilmeyen Tecavüz Haberleri

Bitmek Tükenmek Bilmeyen Tecavüz Haberleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

İslam yolunda ilerliyoruz Normaldir bunlar.

keşke islam yolunda ilerlesek bak bakalım bu olaylar oluyor mu? halkın aklını fikrini uçkura çeken bir sistemde yaşıyoruz. tüm reklamlar, filmler, ,

diziler, gazeteler, kitaplar insanları cinselliğe çekiyor. Öyle şeyler izliyorsun ki ne alaka diyebiliyorsun.. millet magazin haberlerini izliyor, sesi güzel

,yüzü güzel insanlar okuyup, üretmeyi değil de şarkıcı olmayı, manken olmayı düşlüyorlar ve o yollara düşüyorlar. O yüzdendir ki 3 yaşındaki kızlara

tv lerde şarkı söylettiriyorlar. Ya da futbolcular normal bi adamın 1 yılda kazandığını bir günde kazanıyorlar, bunu izleyen adam neden okusun,

verirler futbola, futbolcu olsun diye.. 

Bu tarz şeyler insanları bilimden, eğitimden, ahlaktan uzak tutar. İslam bunların hepsine düzen getirir, nasıl olduğunu merak ediyorsan buradaki yazımı okuyabilirsin http://www.tahribat.com/Forum-Batililarin-Islami-Ve-Hz-Muhammeti-Surekli-Dalga-Konusu-Yapmasi-164876/12/#1955545

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

tecavüz olayını kesinlikle tasvip etmiyorum.. lakin şunu belirtmek istiyorum.

sabah 9 gibi bürodayım,dolabı açıp su içecekken karşı binada askılıklı beyaz bir gecelik giymiş elinde sigara pencerede dikiliyor, göz göze geldik dumanı bana gıcıkca üflüyor. bir kaç sabahtır denk geliyoruz aynı pozisyon kadında fena değil. şimdi ben bunu gidip sksem, tecavüzcü benmi oluyorum yoksa o mu

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı

sabah 9 gibi bürodayım,dolabı açıp su içecekken karşı binada askılıklı beyaz bir gecelik giymiş elinde sigara pencerede dikiliyor, göz göze geldik dumanı bana gıcıkca üflüyor. bir kaç sabahtır denk geliyoruz aynı pozisyon kadında fena değil. şimdi ben bunu gidip sksem, tecavüzcü benmi oluyorum yoksa o mu

tahrik var..tartışılır.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı

o taciz ediyor sende tepki gosteriyorsun :)
    Helaldir Hocam cekinme :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Su tecavuz olaylarina bende bir yorum yapyim la.

Arkadaslar boylelerini ya asacan ya da olmadi dibinden kesecen yiyorsa yapsin tekrar.

Ama neymis Avrupa'ya giremezmisiz. amk Avrupanin ztn basimiza ne geliyorsa bu Avrupalilasmadan geliyor. Avrupali olalim derken sapittik.

Kucuk cocuklara tecavuz edenleri de once dibinden kesecen sonrada kor bicakla kafasini kesecen...

Bir iki yapacan bak bir daha yapiyorlarmi boyle seyleri. Ama devlet bedavadan hapiste bakip saliyor. Oh be sen yap yap sonra bedava bakip salsinlar.

Avrupali, avrupali. O zmn kanunlara uygun yap. Muebbet ver ve ac susuz birak icride . Noldu "ACLIK GERVINDEN OLDU"

Gebersin gitsin hapiste arkadas... Elaleme ve elalemin kucuk yavrusuna ( ki gozelri gibi bakiyorlar ) ne haklari var.

Haa hapistede olmadi toplasinlar 100-200 kisi atsinlar ortalarina. YUemin ediyorum piranhlara gibi 10dk da parcalarlar.

Yiyiorsa tekrar yapsinlar

dhmm tarafından 14/Eyl/12 11:12 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Sizden biri büyür de ileride milletvekili olur diye çok korkuyorum.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

süleyman demirel bir söz söylemişti " keraneleri kapatalımda bizimi ... "

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Toplum böyle bozulmaya devam ederse assan da kessen se tecavüzvüler olavaktır.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Kısırlaştırılma cezası gelmediği sürece bu böyle devam eder gider. 

Basit ve net tecavüz eden hadım edilecek bu kadar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    modifiyeci447
    modifiyeci447's avatar
    Erkek

Hocam cezaya evet diyorum da ilk önce bu olayları bu konuma getirmemek gerekir bence.Kafalardaki tecavüz düşüncesini cezayla bastırmak yerine bu olaydan tiksindirmek bütün milleti daha olumlu olur.Biz bu olayları nasıl kınıyorsak ve bu olaylar karşısında nasıl doğru davranılacağını biliyorsak bu ahlaksız insanların da önce bu konunun bilincine vardırılması gerekiyor heralde.Toplumun yapısından kaynaklanan bir sorun başka birşey değil her şey ailede başlar hocam...

Toplam Hit: 6344 Toplam Mesaj: 33