folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Neden Tahribati Bu Kadar Cok Seviyoruz ?

Biz Neden Tahribati Bu Kadar Cok Seviyoruz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Çok Eskiden Hep Pcnet Forumuna Takılırdım A.Q Ordaki Mod ların hepsi kıldı bir şey sorucan cevabı ağıza tıkarlardı Özellikle PİÇ BUGMAN Bir kere nortonun Uzaktan erişim programının Kullanımı Bilen arkadaş varmı diye sorudum Piç yardımcı olacağına sen bu programı korsan almışsındır para verip alsaydın programının nasıl kullanıldığını bilirdin kesip atmış beee A.q Çocuğu ben sana ne sordum sen bana ne cevap verdin Sanane Sana Giren Çıkan nee Ne Oldu Pcnet Formu Eski gibi Hayır Bu işten anlayan Kimse Takılmıyor artık Çünkü ÇOK BASKICILAR Yani Burda Rahatız Orda arayıp Bulamadığım herşeyi burda buldum Kısacası... Tahribat Gerçekten Çok iyi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    ya bi sürü forum dolaşıyorum bakıyorum hepsi geyik geyik yerler kimse ne konuştuğunu bilmiyor burada herkes istediği gibi düşüncesini söylüyor ve seviyeli bir şekilde tartışılıyor.diğer bütün forumlar bana çoluk çocuk mekanı gibi geliyor.Hem tahribat ın en çok sevdiğim yönü herşeyi forumdan öğrenebiliyoruz.Ya tahribatın diğerlerinden farkları saymakla bitmezki kardeşim :)

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Tabiki Tahribatta ben oldum için seviyorsunuz tbt yi tamam sıraya geçin herkese elimi öptürememki ama aaaa

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Herkesin bir nedeni var,güzel birşey. Bence bu güzellikleri oluşturan Holyone şeyhe teşekkür etmek gerek.O olmasaydı bu ordam olur muydu

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ben varım diye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    güzel seviyeli(tama ameleler olsada) iy bi yer paylaşımı iyi bilgisi iyiböle işte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Güven+paylaşım+yardımlaşma

Bir de diyalog

Buradaki gibisi başka nerde var?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya tahribat bambaşka tahribattakiler bambaşka mesela rüyamda bi kere tahribat hacklendi ( gerçekte yapamadıklarını rüyada yaptılar nese ) sora holy bana yüklendi falan bi baktım beni bannamışlar m.q ağlıcam nerdeyse yemin ediom ben yapmadım die inanmıolar nese sora gerçeği örendilerde axx i düzelttiler:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    hoca herkes aynı karakterist özelliği taşıoda ondandır,burda hocalar kardeş gibiler...
Toplam Hit: 8300 Toplam Mesaj: 46