folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Osmanlıyız..!!!

Biz Osmanlıyız..!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:
    ----------------------------

Aslımız Budur İnkar Eden Bizden Değildir Konuya Cevap Bile Atmasaydı.!

-----------------------------

ne aslı?

her t.c vatandaşı müslüman olmak zorunda değil arkadaşım..

ayrıca müslümanlık diye tek bişeyde yoktur.. kendii içinde saadece sünnilik bile 621516151 tane görüş farklılığı vardır..

aslım insan olmak ve devltin kanunlarını tanımaktır.

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

Yorumlara Bak Gül Geç Ya düşünüyorum Geçmişimiz Kötü OLsaydı Hergün Geçmişden Birine Küfür edecektik Geçmişsimiz İyi yine eleştiri küfür Adamlar dünyayı hakimiyet altına almış Siz hala OSMANLI küçük görüyosunuz Kladıki Timur Bile Demişki Şuraya bak Dünyanın En kudretli 2 padişahı yanımda 1i Topal 1 kör die  Şimdi OSMANLI OLsaydı nolurdu Acaba:S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Son_Angut
    Son_Angut's avatar
    Erkek

aslanız biz , kaplanız biz , herkesi döveriz.

hadi o zaman devlet gördüğün gibi zor durumda bundan sonra hergun fazladan 1 saat devlet için çalışın ?

olmaz. hak , emek , para , yorgun argın , cart curt ,

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

eskiden güçlüymüşüz şimdiye hiç bi işe yaramaz :)

sadece sanayi devrimine karşı çıkanların amk o kadar :)

nerde emek emek diyoruz zamanında avrupada çocuk işçiler 20 saat çalıştırılmışlar madenlerde

onun meyvelerini topluyolar sanırsam

bizde at gözlüklerimizle yaşamayı çok sewdiğimizden bi cacık olmayacak hiç bu ülkeden ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

ne oldum değil ne olacam diyeceksin.osmanlı 150 küsür yıl formunun zirvesindeydi geriye 450 yıl boyunca hep geriye gitti.Türk milleti din ile yönetilirse efendim şöyle olur böyle olur.yalan..osmanlının tavan yaptığı yıllarda avrupa karan çağda din ile savaşıyordu.yüzyıl savaşları vardı.ki o durumda bile viyanayı bile alamadık.din konusuna gelince kurtuluş savaşında bağımsızlığımız için savaşırken halifenin şeyhülislamı vatanı savunan askerlerin öldürülmesi din görevi diyen bir adam.ha iyi adammı yok var tabiki yoksa bugünlerde olamazdık.ben onların yeri cennet olsun derim.avrupa coğrafi keşif yapıyor.biz ise osmanlı büyüktür allah büyüktür bişey olmaz diyerekten cahil bir halkı yönetiyoruz.osmanlı osmanlı medreselerinde milli duyguyu öğretmememiş.pozitif bilim yok.din eğitimi veren hocaları cahil,dini ortaçağ kafasıyla yorumlayan insanların çoğunluğunda bir devlet. işte bu yüzden ben osmanlı değilim atalarım osmanlı.ben böyle bir devlette yaşamak istemem.ben milletimizin kurduğu türkiye cumhuriyetiyim(iz).

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

şu son dediğinden farklı bişe söylediğimi zannetmiyorum. ama sen hele daha konuşuyosun.. tek farkımız sen hele daha sadece osmanlının son yıllarından bahsediyosun. kafa almıyo mu hoca diyecem evet almıyo onu gördük...

cevap mevap verme bende karşıma almışım konuşuyom şuraya bak. capis daha konuşmasını bile bilmiyo bende ciddi ciddi cevap veriyom. söylediklerimin hiç birine cevap veremedin. dansöz gibi kıvırdın bide kıvırtmak için o benzetmeyi bana yaptın ulan utanmada mı yok .

cevap veremeyince de direk vatan haini lafının arkasına sığınma senin çapın yetmez insanlara hele de bana öyle yakıştırma yapmak.. forumda güler geçerim ama reelde o lafı karşımdaki kim olursa olsun kaldıramam.. ! vatan haini diyosun o kıçı kırık beyninle. Peki sen Bu ülke için burada mal mal konuşmaktan başka ne yaptın.  osmanlıyı savunuyorum. Çünkü osmanlı senin kıçından uydurduğun gibi bi tarihe sahip değil. Ama osmanlıyı savunmam osmanlıyı Cumhuriyet rejimine karşı savunma değildir. Osmnalıyı yanlış bilinenlere tarihte savunmamdır. ama senin kafa basmıyosa ben naapayım.

Bi daha da cevap atma. sevinirim.. Altta kalmamak için bu kadar boş konuşan "salak" birisine rastlamadım.

essege altin semer takmislar  essek yine essek  hala  500 yil geriye gitmeye  devam et sen.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seadog bunu yazdı:

ben osmanlıyım işte benim soyum neslim böyle asil insanlardan geliyor

Böyle soya vuriim tepikle asilmiş osmanlıymış.

Benim soyum peygamber soyu arkadaş.Benim atam Peygamberdir kardeş.

öle adam asmaca kesmece ne bu. Hangi kuranda kitapta tevratta incilde kuranda zeburda yazıyor,adam kellesi uçurma idam etme işkence yapma kol bacak yırtma.Resmen hayvanlık.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

şu son dediğinden farklı bişe söylediğimi zannetmiyorum. ama sen hele daha konuşuyosun.. tek farkımız sen hele daha sadece osmanlının son yıllarından bahsediyosun. kafa almıyo mu hoca diyecem evet almıyo onu gördük...

cevap mevap verme bende karşıma almışım konuşuyom şuraya bak. capis daha konuşmasını bile bilmiyo bende ciddi ciddi cevap veriyom. söylediklerimin hiç birine cevap veremedin. dansöz gibi kıvırdın bide kıvırtmak için o benzetmeyi bana yaptın ulan utanmada mı yok .

cevap veremeyince de direk vatan haini lafının arkasına sığınma senin çapın yetmez insanlara hele de bana öyle yakıştırma yapmak.. forumda güler geçerim ama reelde o lafı karşımdaki kim olursa olsun kaldıramam.. ! vatan haini diyosun o kıçı kırık beyninle. Peki sen Bu ülke için burada mal mal konuşmaktan başka ne yaptın.  osmanlıyı savunuyorum. Çünkü osmanlı senin kıçından uydurduğun gibi bi tarihe sahip değil. Ama osmanlıyı savunmam osmanlıyı Cumhuriyet rejimine karşı savunma değildir. Osmnalıyı yanlış bilinenlere tarihte savunmamdır. ama senin kafa basmıyosa ben naapayım.

Bi daha da cevap atma. sevinirim.. Altta kalmamak için bu kadar boş konuşan "salak" birisine rastlamadım.

senin gibi yezitlere elbette alevi ,bektasi gencligi ders verecek.

ilk yilliarinda  baslayallim  guzel bir video izle http://www.youtube.com/watch?v=zO4tYryDEp0

yeniceriler  haci bektasi ocaklarin goreneklerini egitimini aliyorlardi teki yavuz selim arabistana ulasip orda donek bir yezid  oluncaya  kadar  hatta  dikkat  edersen yavuz  selimin kulaginda kupe  var buda  nerde  kaynaklaniyor

arabistanda  koleler kuper  takarmis  kole oldugu anlasilmasi icin ,yavuzda  kabe  icin ben  kole  olurum dediginden  kupeli.

geri geldigindeki ilk icraati  bektasi ocaklarini  kapatip 1 milyondan fazla  insani kalt etmistir bunuda  bircogunu kurt safilere  yaptirmistir hatta  7 aleviyi olduren cennete  gidecek ve  daha  bir cok sacmalik hatta  bircogu kibrisa surgune  ornek namik kemal :) hatta bugun kibrisa gittiginizde alevi bektasi isimleri cok  ornek  hasan huseyin ben  cok rastladim. hatta  bircok alevi  bektasiligi yasayan koylerde  kopeklere verilen  en  iyi  isim yavuz :)

yavuzdan sonra  doneklik  devri  basliyor  bolca  camiiler tekkeler vesayire  vesayire, bir  nevi arab kulturunu bize  sundular  senin  gibi  kazmalari  donderdiler  donek.

gelelim ATAMIZA   bize  ne  verdi  ozgurluk magradan cikardi bizi  ornekler  verilirse ibadetler yasaklanmis  aleviler  bektasiler  magaralarda  gizlice  ibadet ederken mum  yakiliyordu  yani  simdiki  donekler ne diyor  mum  yakip birbirine  giriyorlar boyle  yobazlik gorulmusmu acaba. donelim  konumuza

ATAMIZIN soy agacina  baktigimiz  zaman  bir  bektasi gelenegi  gorenegiyle  yetismis  hatta  ozel  okul dedigi  bir  bektasi. okuluydu

daha net bir  bilgi  icin bunu izle    http://www.youtube.com/watch?v=D3SiupUT4l0

bugun  hangi alevi  evine veya cemevine  gidersen HZ ALI , HACI BEKTAS, ATATURK resmi bir arada  gorebilirsin

bugun nere  nete  bakarsa  tum tarikatcilar  yobazlar ATAMIZ  hakkinda serefsizce namuscuzca  kani  bozuk sekilde  kararlar fettocular tayipciler  isine gelmez saltanatci  serefsizler ustune  ustune  basa  ben  OSMANIM diyorsan dahada  sana  solencek lafim yok

Osmanliyi oven  yazilar  gordummu bir  pkkli ne kadar  kufur  oduyomsa saltanat destekcilerinede o kadar ederim varmi  otesi.

niye  diyecek  olursan ahmet turkun dedesi ve osmanlinin  nasil  isbirligi  yaptiklarini  gorebilirsin  hadi  eywallah .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:

Bizi Kim Bu Hale Getirdi ? Bırak Burayı Aile İçersinde Bile Görüş Ayrılığına Dayandıran Siyaset Gündem Konuları Baba Oğulu Karşı Karşıya Getirir Oldu..?

Aslımız Budur İnkar Eden Bizden Değildir Konuya Cevap Bile Atmasaydı.!

Konuyu Hangi Admin Editlediyse Hiddetle Kınıyorum .. ALLAH ın Selamı " Selamı Aleyküm " Yazımı "Selamlar " Yapmış..! Madem Düşünce, İnanç,Özgürlüğü Benim Verdigim ALLAH ın Selamını Editlemeseydi .

ne  guzel yazmissin goktanri  seni  carpacak  aslina  geri  donmessen, arab kulturunden arindir  kendini :))))

selam ve  dua  ile,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Senelerce insanlar babalarının,ağalarının sözlerinden çıkmadığı için düşünmeyen,düşünemeyen beyinsiz gençlik oluştuya hoca.Ailenin oy verdiği partiye oy veren dünyanın en gerzek düzeni.Mantığınla düşün.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 8982 Toplam Mesaj: 81