folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Blockchain Development Kaynak Tavsiyeleri

Blockchain Development Kaynak Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rave
    rave's avatar
    Erkek

Merakla takipteyim. Avalanche Blockchain hakkında da güzel kaynak varsa paylaşırsanız sevinirim.

>wanting it to be easy -47440506
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Takip edeyim..

Blockchain üzerinde çalışan uygulama nasıl yapılır meraktayım. Fikrim var bilgim yok :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Avalanche Hacks İstanbul vardı ipnelere mail attık dönüş yapmamışlardı biraz network olsun biraz da ortama bakalım dedik, o hackatlonda millet yardırdı 3 gün sonrasında ödül sistemini değiştirip katılan tüm takımlara 20.000$ verdiler, hem ekosistem olarak hem geliştiricilere destekleri olarak çpk seviyorum o yüzden onların sistemini de incelemelisin bence hocam oturup eth vs avax yapmayacağım ama burada potansiyel yabana atılacak gibi değil 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

"Türkiye'de bu işi profesyonel olarak yapan @muratctp tarafından hazırlanmış bir başka roadmap. Kendisini ve roadmap'ini takip ederek ilerleyebilirisiniz."

https://medium.com/blockchainist-center/blockchain-yaz%C4%B1l%C4%B1mc%C4%B1s%C4%B1-olmak-1-blockchaine-giri%C5%9F-9e33593440b9

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

@unbalanced  kursları baktın mı son durum nedir bilgi verirsen sevinirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/blockchain-development-kaynak-tavsiyeleri-252019#msg3243485

Şu mesajda yazdıklarımı aldım hocam. Baktım içerikler hemen hemen hep aynı. Bunlar iş görecek gibi. Zamandan dolayı henüz başlamadım kurslara. 

Bunlar Blockchain geliştirme ile ilgili. Ben bir de price action öğrenmek istiyorum. Onunla ilgili de kaynak bakıyorum ama henüz udemye bakmadım. 

Blockchain ile ilgili kimseden pek bir tavsiye de gelmedi maalesef... Kendi araştırdığım kadarıyla onları buldum sadece.

Şuan evde değilim, eve geçince isteyenlere paylaşırım kursları. İki tane de Türkçe kitap aldım Blockchain ile ilgili ama bunlar daha çok teorik bilgi, yazılım ile ilgili değil

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    CISSP bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/blockchain-development-kaynak-tavsiyeleri-252019#msg3243485

Şu mesajda yazdıklarımı aldım hocam. Baktım içerikler hemen hemen hep aynı. Bunlar iş görecek gibi. Zamandan dolayı henüz başlamadım kurslara. 

Bunlar Blockchain geliştirme ile ilgili. Ben bir de price action öğrenmek istiyorum. Onunla ilgili de kaynak bakıyorum ama henüz udemye bakmadım. 

Blockchain ile ilgili kimseden pek bir tavsiye de gelmedi maalesef... Kendi araştırdığım kadarıyla onları buldum sadece.

Şuan evde değilim, eve geçince isteyenlere paylaşırım kursları. İki tane de Türkçe kitap aldım Blockchain ile ilgili ama bunlar daha çok teorik bilgi, yazılım ile ilgili değil

üstat kurslar ne alemde yeni yıla eğitimlerle girelim :))

Allah Türktür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

üstat kurslar ne alemde yeni yıla eğitimlerle girelim :))

hocam eve yeni döndüm.. Biraz yogunluk var, yarin sprint toplantisi var ona hazirlaniyorum kac gündür. Bittikten sonra bakayim. Ama bana upload edilecek yer lazim. Benim drive hesaplari kapandi

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 2055 Toplam Mesaj: 19
blockchain development solona blockchain etherium