folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Blockchain Development Kaynak Tavsiyeleri

Blockchain Development Kaynak Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar

Bir süredir kripto paralarla ilgileniyorum ama biraz da blockchain dünyasina girmek istiyorum ve bu alanda yapabilirsem cesitli yazilimlar gelistirmek istiyorum ya da bu alanda calisan firmalarda calismak istiyorum ki yasadigim yerde blockchain yazilimcilari iyice aranmaya basladi ve iyi haberler duyuyorum.

Blockchain hakkinda az biraz bilgim var, bir iki kitap siparis ettim onlarla temel bilgilerimi pekistirip bu isin yazilim tarafin gecmek istiyorum. Ben .net yazilimcisiyim ama web tarafinda da kodlama yapabilirim (uzman olmasam da). Ayrica mobil tarafta da (xamarin, flutter) gelistirme yapabilirim.

Bu teknolojileri kullanarak bir seyler üretmek istiyorum.

Bir de bildigim kadariyla solidty ile cok sey yapilabiliyor. Youtube'da bir kurs buldum. 16.5 saatlik egitim

ne kadar faydali olur bilmiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=M576WGiDBdQ

udemy'de cesitli egitimler de var ama hangisinden baslayayim kafam karisti.. Ben etherium ve solana agi icin bir seyler yapmak istiyorum ya da ögrenmek istiyorum.

Bu konuda irili ufakli, yerli yabanci, ücretli ücretsiz her türlü kaynak, tavsiyeye acigim.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Takipteyim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Benimde ilgilimi çeken bir konu ve yakın gelecekte çok daha popüler olacağı kanaatindeyim.

Temel de olsa blockchain development konusunda bilgim yok, konuyu takip edeyim, umarım faydalı paylaşımlar olur.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

@unbalanced udemy Solidty  için bir liste yapsanız güzel olur ona göre bakarız

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Solana ve metaplex kaynağı olanlar varsa alabilirim.

~
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

@unbalanced udemy Solidty  için bir liste yapsanız güzel olur ona göre bakarız

bu islerden anlayan bir kac kisi bulup onlarin tavsiyeleriyle hareket etmek gerek hocam bence. Udemy'de cok fazla egitim var ama zaman kaybetmek istemiyorum. Bir de bazi egitimler eski, onlarla devam etmek ne kadar mantikli bilmiyorum. Yönlendiren birileri gerekli.. Burda bulamazsam yabanci forumlarda vs bakacagim artik

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Konu güzel. Benim de merak ettiğim bir konu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Bir cevap alamadim ben de biraz baktim su 4 kursu satin aldim. Bazisi torrente vardi ama fiyat uygun geldigi icin aldim

IBurdan isediginiz kurs olursa, eve gittigim zaman indirip upload edebilirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Bir cevap alamadim ben de biraz baktim su 4 kursu satin aldim. Bazisi torrente vardi ama fiyat uygun geldigi icin aldim

hocam web3 ve complete solidity zero to expert. bu ikisini uplarsan ellerinden öperim. <3

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    ershn bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hocam web3 ve complete solidity zero to expert. bu ikisini uplarsan ellerinden öperim. <3

Bende nft videosunu merak ettim

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

https://files.fm/u/qkryueu7j

Bır kac video Umdy den yukledım arada Update ederım.

DracuLax tarafından 16/Ara/21 13:15 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2046 Toplam Mesaj: 19
blockchain development solona blockchain etherium