Blog Yazmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Açık konuşayım blog devri 2010'larda kaldı hocam. Şuanda devir YouTube'tan izleme-dinleme devri. YouTube'a yönelirsen hem daha çok kitle toplarsın hemde 3-5 bir şeyler kazanırsın.

Yanlışın var. Adamın amacı muhtemelen zaten ünlü olayım para kazanayımdan ziyade teknik bir çıktı ortaya koyabilmek. Senin dediğin blog devri bitti olayı influencerlar için geçerli. 

@TheAvenqer devam ettirebilirsen çok güzel. Ben artık ne yazsam diye kara kara düşünüyorum sonra yazmıyorum. 1 yıldır herhalde post atmadım ama arama performansı şu şekilde:

Haci sen bence devam et blog isine. + ingilizce de yap makalelerini vaktin varsa veya ver chatgpt'ye yapsin, sen revize et. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://diythemes.com/ 

seo açısından iyi diyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    ComputerWolf bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Açık konuşayım blog devri 2010'larda kaldı hocam. Şuanda devir YouTube'tan izleme-dinleme devri. YouTube'a yönelirsen hem daha çok kitle toplarsın hemde 3-5 bir şeyler kazanırsın.

Yanlışın var. Adamın amacı muhtemelen zaten ünlü olayım para kazanayımdan ziyade teknik bir çıktı ortaya koyabilmek. Senin dediğin blog devri bitti olayı influencerlar için geçerli. 

@TheAvenqer devam ettirebilirsen çok güzel. Ben artık ne yazsam diye kara kara düşünüyorum sonra yazmıyorum. 1 yıldır herhalde post atmadım ama arama performansı şu şekilde:

Haci sen bence devam et blog isine. + ingilizce de yap makalelerini vaktin varsa veya ver chatgpt'ye yapsin, sen revize et. 

Konu bulursam yazmaya çalışıyorum, 101 falan yazmayıp böyle güzel konu arıyorum o yüzden hiçç yazmıyorum nasıl? :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

video günümüzün trendi kimse bişey okumuyor ancak araştıran adam da yine Google amcaya yöneliyor hatta hazır selenium ile güzel örnek verirken şu Facebook botunu da örnek ver hayrına :) 

Asla katılmıyorum. Bir yazılımcı hikaye ile uğraşmaz bana kodu ver der. Ben araştırma yaparken asla YouTube videolarına bakmıyorum. Açıp makalenin %20 sini okuyorum geri kalanı copy paste. Kodu zaten görünce yorumluyor insan. Hikayeye çok derinlemesine ihtiyaç olunca bakıyorum. Bence medium vb yerlerde blog yazmak çok iyi bir referans. Maalesef vakit bulamıyorum ve hangi konuda makale yazsam Bilemiyorum çoğu zaman. Herkesin yaptığı gibi for döngüsü kullanımı ile ilgili makale yazmaktan ziyade doğru düzgün bir makale yazmak istiyorum bende... Bir kaç yazı daha yazdım toparlayıp yakın zamanda paylaşacağım.

@theavanqer devam hocam böyle. Kimse okumasa bile insanlar senin adını öğrenmiş olur. Birileriyle karşılaştığında "ya ben seni bir yerden tanıyorum" diyeceklerdir :)) 

@0x656e  harbiden uzun zamandır senin yazıları görmüyorum. En son nginx ile ilgili bir makaleni hatırlıyorum :D

Nginx'in üstüne baya yazı geldi ya :D 

Oha, sen bu yazıyı 6 sene önce mi yazdın? Ben bu yazıyı okuyalı 6 sene mi oldu? Abi sen bunu geçen ay yazmadın mı ya? Ulan zaman ne çabuk geçiyor. 6 sene ne??? Şaka gibi ya... 

EDİT : ben bu foruma 2015 yılında mı kayıt oldum? 8 sene mi geçti? Şaka mı ya bu :D Şu an şok oldum... 

MhmdAlmz tarafından 12/Eyl/23 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

:))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bloglarınızı kapatmayın,  Google acayip bir iş hazırlığında; blogspot ve wp lerinizi insan görünümlü spiker ai destekli çeviri ile okuyacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1854 Toplam Mesaj: 27
blog barış teksin