folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bobiler.Org Kurucusu Röportaj

Bobiler.Org Kurucusu Röportaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://www.etohum.com/ozan-tuzun-bobiler-org

Ben adamı daha yaratıcı espritüel biri bekliyordum da odun gibi burnundan konuşuyor espri falan yapamıyor :D

Bu sitede bir sürü röportaj var Nokiadan tut Microsoft da bölüm şeflerine kadar.

Ted.com gibi bir site

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

odun modun adam yapmış :W

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

"paracıklar ordan geliyor" ile kastettiği proje nedir. bilen varmı

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

iş orjinal projede ve cesarette bitiyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

hacı bence sen gıcık olmuşun adama :D normal gibi yani sadece siteyle baya ilgisizmiş onun için pek konuşamadı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

adam resmen tesadüfen tuttu demeye çalışıyo :) ben kendime yaptım, takılıyodum birden herkes geldi gibi :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

:D bildiğin salak abi

holivan ı da çağırsınlar amk 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo

ahahhaha komikmiş kardeş

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

siteye bir kere giren normal standartlarda bir ziyaretçi bile daha fazla bilgi verebilir. cidden konusmasını bilmiyor ve benim anladığım adamın hiç böyle bi fikri yokken kendi kendi bu hale geldigi fakat nasıl geldi anlamış değilim. en azından görüntü itabirlye o kapasite yok gibi :|

http://www.etohum.com/iletisim

iletişimden irtibata geçelim şeyhide çağırsınlar. millet konuşma görsün :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.etohum.com/ozan-tuzun-bobiler-org

Ben adamı daha yaratıcı espritüel biri bekliyordum da odun gibi burnundan konuşuyor espri falan yapamıyor :D

Bu sitede bir sürü röportaj var Nokiadan tut Microsoft da bölüm şeflerine kadar.

Ted.com gibi bir site

----------------------------- 

Cem yılmaz gibi bir adam bekliyordun heralde.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi gitti gidiyor o şu bu ... ne bekliyorsunuz ki ? bu herifler girişimci..

bizden mark zückerberg, steve jobs, larry page ve sergey bring gibi insanlar çıkmaz (çıkarda bu ülkede destek kesilir pardus gibi rasat gibi projeler biter).

Bizim ülkede , tam ergenliğe giriyoruz.Kendimizi göstericez.Toplumdan farklı olduğumuzu göstericez.Biz diğerleri gibi değiliz diyicez...Pat baskı.Bunu kravatı çözerek, piç gibi davranarak yaptık.

Evet böyle olmaz doğru.Fakat bize doğrusnunu öğretmek öğretmenlerin göreviydi.HAnginiz okulu sevdi ? hangi dönemde okula sabahın köründe gitmekten mutlu olduk ki ?? Sorun bizde olduğu kadar onalrdaydıda...Okulu sevdirmek için ne yaptılar bize ? nasıl davranmaları gerektiğini bilmiyordu.

Hayat boyu öğreniyoruz...Öğretmeyi öğreteceklerdi bize, nasıl öğrenmemiz gerektiğini.16 yaşından sonra kitapla tanıştım, düzgün birşey olduğunu, zevk alınabileceğini gördüm.Bunu okul öğretmedi bana.Öğretemedi.Öğrenmek eğlenceliymiş.Bunu okul beceremedi.Bizde olduğu kadar onlarda suç.

Bize farklı olmanın dış görünüşle, kıyafetle değil ; zekayla olduğunu mu gösterdiler ??

sadece 2+2 = 4 diye öğretim verdiler.Eğitim boştu.Yönetmelik deyip herkesi asker gibi aynı yapmaya çalıştılar.

Kendimizi kanıtlama yolunu bulamadık, kendimizi ispat etme yolunu bulamadık.Hepimiz farklı olmak istedik, nasıl olacağını kimse gösteremedi.Kavga dövüşü erkeklik, kıravatı bağlamamyı farklılık sandık.Okul, yani otorite, öğren dedi diye öğrenmemeyi eğlenceli bulduk.

Sonra çıkıp amerikanın ay'a gidişini salyalar saçarak izledik.Gavur yapıyor dedik.Ağaç yaşken eğilirdi.Sonrada hödük olduk çıktık.Herkese bok atan, kendimizi göremeyen tipler olduk.

FAcebook'a, google'a baktık vay be dedik...

Biz daha çooook bakarız bunların ardından.Asıl suç bizde.Dahasını istemedik ; doğrusunu istediğimizde iş işten geçtiğini sandık.Geçti belki ama hala umut vardı.Başta düzeni ; Türk milletinin zekasını küçümseyip avrupayı taklit eden "bilirkişileri" sonra otoriteyi sikeyim....

2 kişi arasında suç varsa ; suç 2 sindedir.Suç onlarda olduğu kadar bizde ; bizde olduğu kadar onlarda....

Toplam Hit: 3995 Toplam Mesaj: 24