folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Boks Yapan Var Mı?

Boks Yapan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Beyler bizim bi mürid vardı,Bulgaristan da okuyordu.2 veya 3yıl önce konu açmıştı.

Nicki Balık olması lazım ama bilemedim.Yurtta bi rusla takışmıştı falan kavga edicez diyordu hatta tarih falan da vermişti.Ne oldu la o ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

darbeyi daha az hissedersin, kulak zarının patlama ihtimali yok zımbırtıyla, çenenin kırılma ihtimali düşük de olsa var ancak karşıdan sağlam direği yersen burun gider :) yüzüne yada burnuna çok sağlam darbe aldığında acıdan tüm renkleri aynı anda göreceksin o zaman boks yapıyorum dersin, kulağa darbe almadığın halde kafaya aldığın darbelerden de kulakların çınlayabilir normaldir bu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

bu kaskla yaptıgın tek sey burnunu hedef gostermek. ben hiçbir yararını görmedim. 

ayrıca o burun kırılacak zaten normal kemik yapısı yok burunda kırılsın sıkıntı yok. 

ben en az 5 tane burun kırdım müsabakalarda hiçbirisinin burnu yamuk kalmadı. ama sokak kavgalarında durum değişiyor. kırılan burnun üzerine tekrardan defalarca darbe alırsan, üst üste estetik 

ameliyatları ellerinden öper. 

tabi lan
Toplam Hit: 2557 Toplam Mesaj: 14
boks