folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bölgesel E-Ticaret Sitem

Bölgesel E-Ticaret Sitem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek

saygıdeğer mürid ve ihvan kardeşlerim. bende yozgat ve civarına  çiçekçilik hizmeti vermek ve müşterileri aracı çiçe.. sepeti.com gibi sömürgecilik zihniyetinden kurtarmak ve ekmeğime sahip çıkmak amacıyla ayrıca müşterileri aracı komisyoncu ve müşteri hizmetleri gibi zaman kaybından kurtarmak ve daha ucuza doğrudan aracsısız olarak gerçek hizmet vermek için kurduğum çiçekçi sitelerimi hizmete sundum.

hepinizin emrindeyim.

site görseli ve hızı , birde google sıralaması gibi konularda yorum ve eleştirerinizi beklerim.

http://www.yozgattacicekci.com

www.yozgatcicekcilik.com.tr

http://yozgattacicekci.blogspot.com.tr/

yakupali tarafından 09/Tem/15 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

şimdilik yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Azimli müridin sitesi, azimli bir site olmuş.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

tmm da her yere konu mu açıcan siten var diye

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

hayretler içindeyim :) "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir" tekdir ettik  "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" kötek bir türlü gelmedi tahribat felsefesinden uzaklaşıyomu ne :)

bu arada site  ama hiç güven vermiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

hayretler içindeyim :) "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir" tekdir ettik  "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" kötek bir türlü gelmedi tahribat felsefesinden uzaklaşıyomu ne :)

http://www.tahribat.com/forum/e-ticaret-sitemi-actim-201755

bana gelincemi böyle oluyor.. kibir insanın gözünü kör eder.. büyüklenme insan oğlu senden büyük allah var.

şimdilik yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

bana gelincemi böyle oluyor.. kibir insanın gözünü kör eder.. büyüklenme insan oğlu senden büyük allah var.

emin ol (A)llahın büyüklüğünü senden iyi biliriz . örnek verdiğin adamla kendini birmi tutuyorsun? hocu o adama sor bakalım üye olduğu gün 2 tane reklam konusumu açmış? sonra 2 tane kaydırık konu açıp yine sitesinin reklam konusumu açmış?

Sitem yavaş açılıyor bi bakın diye konu açıp müridleri saf yerinemi koymuş hocu anlaşılan sen tbtye üye olmadan önce hiç forumu takip etmemişsin diğer forumlarda kim kime dum dumadır burda kemik kadro vardır hepsi birbirini tanır görüşür Ergen iken takılan şimdi baba olan birlikte büyüdüğümüz insanlar var.

Burda birbirine küfür eden kavga eden ama başı sıkışınca ilk yardıma koşan insanlar var. Burdaki müridlerin çoğu sosyaldeki diğer insanlara benzemeyen kendi gibi insanları bulduğu burda motive olduğu bir yerdir burası(devrik oldu sanırım:)

tahribatı bir aile olarak benimsediğin gün ortadan herşey kalkar hocu 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Hocam ne diyorsun sen degisik :D 

Geleli 3 gun oldu hepimiz siteni zorla ogrendik. Ornek verdigin konu 2014 konusu. Kimse siteni buraya yazma demiyor sana biraz sakin ol 12 loginin varken gozumuze gozumuze sokma devamli keyword kasma buralarda yadirganir diyoruz. Hizli kosan at hesabi olma diye geyikle karisik uyariyoruz.

HOLY COMEZLIGI GERI GETIR

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

emin ol (A)llahın büyüklüğünü senden iyi biliriz . örnek verdiğin adamla kendini birmi tutuyorsun? hocu o adama sor bakalım üye olduğu gün 2 tane reklam konusumu açmış? sonra 2 tane kaydırık konu açıp yine sitesinin reklam konusumu açmış?

Sitem yavaş açılıyor bi bakın diye konu açıp müridleri saf yerinemi koymuş hocu anlaşılan sen tbtye üye olmadan önce hiç forumu takip etmemişsin diğer forumlarda kim kime dum dumadır burda kemik kadro vardır hepsi birbirini tanır görüşür Ergen iken takılan şimdi baba olan birlikte büyüdüğümüz insanlar var.

Burda birbirine küfür eden kavga eden ama başı sıkışınca ilk yardıma koşan insanlar var. Burdaki müridlerin çoğu sosyaldeki diğer insanlara benzemeyen kendi gibi insanları bulduğu burda motive olduğu bir yerdir burası(devrik oldu sanırım:)

adalet anlayışın ortadı.. onla kendini bir tutma .. diyorsun , birde Allahı senden iyi tanırım diyorsun.. HOCA sen önce kendini tanı KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR, bana yazıyorsun ya ne cesaretle filan diye bunlar kibirdendir unutma,, o kibir çatısı kafana bir geçer o zaman anlarsın. ÇOK önemli değil. ŞEYH isterse engellesin saygım Onada diğer müridlerede sonsuz. ancak senin gibilerin tavır ve konuşmaları kırcı ve ukelaca  konularıma geline UYDURUK konular diyorsun ya bu ben biliyorum havalarını geç nice bilenler gördü bun dünya. unutma.. bildiğin belki yanıldığına yetmez her ne biliyorsan.

ŞEYH ister atsın. isterse tutsun EYVALLAH.. zaten bilgileri de vardır yaptıklarımdan,niyetimden ve amacımdan. ancak onlar senin gibi kırıcı davranmak yerine gönül yapıcı oluyorlar. Ben daha iki günde anladım ama sen 8-9 yılda daha yöneticini tanıyamamışsın. asıl sen şeyhi saf yerine koyuyorsun da haberin yok.

yakupali tarafından 09/Tem/15 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

şimdilik yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

adalet anlayışın ortadı.. onla kendini bir tutma .. diyorsun , birde Allahı senden iyi tanırım diyorsun.. HOCA sen önce kendini tanı KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR, bana yazıyorsun ya ne cesaretle filan diye bunlar kibirdendir unutma,, o kibir çatısı kafana bir geçer o zaman anlarsın. ÇOK önemli değil. ŞEYH isterse engellesin saygım Onada diğer müridlerede sonsuz. ancak senin gibilerin tavır ve konuşmaları kırcı ve ukelaca zaten bende bu ordamda bulunmak  istemem konularıma geline UYDURUK konular diyorsun ya bu ben biliyorum havalarını geç nice bilenler gördü bun dünya. unutma.. senin bildiğin yanıldığına yetmez her ne biliyorsan. BURADAN DA EYVALLAH ŞEYH ister atsın. isterse tutsun ona da eyvallah.. zaten bilgileri de vardır. ancak onlar senin gibi kırıcı davranmak yerine gönül yapıcı oluyorlar. Ben daha iki günde anladım ama sen 8-9 yılda daha yöneticini tanıyamamışsın. asıl sen şeyhi saf yerine koyuyorsun da haberin yok.

düzenleyemeye devam et :) hocu bırak şu ayak oyunlarını burda yemezler bak hala milleti saf yerine koyuyorsun :) gaz vermeye çalışırken dikkat et gaz sıkışması yapmasın :)

Edit: hadi yine konu hit yaptı :) sitene tıklayan olur bu sayede :)

DJ_Alper tarafından 09/Tem/15 11:20 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek

amelin niyetini yansıtıyor.. sus bence

düzeltmelere gelince.. ben bin düşünüp bir yazmak isterim.

sözlerimle kırmak üzmek istemem.. ama senin gibilere açıkça MÜZPTEZEL denir.

her şeye girip PROVEKE etmek senin işin galiba bu forumda görevin bu.. 

yakupali tarafından 09/Tem/15 11:24 tarihinde düzenlenmiştir

şimdilik yok.
Toplam Hit: 2556 Toplam Mesaj: 26
e-ticaret çiçekçi çiçek yozgat çiçek