folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bölgesel E-Ticaret Sitem

Bölgesel E-Ticaret Sitem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek

siten hit aldı diyorsun ya.. yozgat gibi bir şehri ki 70 bin nüfuslu bir şehre çiçek hizmeti veren bir site hit alsa ne almasa ne.. ben Türikiyede e-ticaret yapan bir site için uğraşmıyorum unutma..

MEMLEKET SEVDALISI bir mürid kardeşin yeni üye olmuş yol göstereceğine KUM TORBASI YAPMAK AMACIN.. SEN KENDİNE oyuncak arıyorsun.

şimdilik yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yakupali bunu yazdı

amelin niyetini yansıtıyor.. sus bence

düzeltmelere gelince.. ben bin düşünüp bir yazmak isterim.

sözlerimle kırmak üzmek istemem.. ama senin gibilere açıkça MÜZPTEZEL denir.

her şeye girip PROVEKE etmek senin işin galiba bu forumda görevin bu.. 

Evet sitedeki asıl görevim bu :))) şimdi 2 ortakçı gelip sana destek çıkarlar :))

bu forumu takip etseydin üye olmadan önce anlayacaktın ama işte ne desem boş

Hahahah Memleket sevdalısı hahahah :) hoca ne güldüm ya ver gazı ver :) aslında sen burda hayır severlikte yapıyosun dimi :) 

Bu vatan için yaptıkların için madalyada istersin :)

DJ_Alper tarafından 09/Tem/15 11:34 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Altyapi nedir yakupali

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    yakupali bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

tmm da her yere konu mu açıcan siten var diye

hayretler içindeyim :) "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir" tekdir ettik  "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" kötek bir türlü gelmedi tahribat felsefesinden uzaklaşıyomu ne :)

bu arada site  ama hiç güven vermiyo

http://www.tahribat.com/forum/e-ticaret-sitemi-actim-201755

bana gelincemi böyle oluyor.. kibir insanın gözünü kör eder.. büyüklenme insan oğlu senden büyük allah var.

O nasıl laf Allah mısın sen nerden çıktı bu büyüklük mevzu?

Bu tarikatın bir kuralı var o kurallardan biri de herkes tarafından nefret edilen şahıs siteden şutlanır. Yeni gelen mürit çömezdir kendini ispatlatana kadar eziktir. Ben 2012 kayıtlıyım 2011 kayıtlıdan çömezim bu böyle gider

Nefret ettirme kendini boş yere.

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

DJ_Alper ' i pek sevmem ama çözemezede yedirmeyiz hayırdır yakup sen ne ayak böyle ?

multimisin nesin ne bu özgüven böyle 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Müritler arkadaşa ilk konu açtığında ben sert çıkmıştım ama anlaşılan hala tahribat ruhunu anlayamamış yavaş yavaş anlamaya başlıyor ama ilk baştaki oluşturuğu olumsuz yöndeki izlenimi yüzünden çok üzerine gidiyoruz bence. İlk konuda saf salak yerine koymuştu müritleri güzel bir dille uyarmıştık katekulle ile konu açma doğrudan sitem var beklerim siteme diye konu aç demiştik. Müritte şu an bunu yapmış. Ama dediğim gibi ilk izlenimi ve daha önceden aynı konusunun olması nedeni ile buradaki eleştirileride haksız bulmuyorum ama müritte haksız değil ( ilk konusu hariç çünkü biz dedik böyle konu açmasını ).

Velhasıl kelam, eyyyyy şeyyyhhh şu çömezliği geri getir. Üye olan direk konu açamasın. Beklesin bir iki hafta takılsın 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Ulaaaa konu nerelere gelmiş, bırakın artık.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

mobilden yazıyorum. Hocam, burada paylaşılan linkler nofollow betiğine sahip dolayısıyla sitenin değeri buradaki linke gore backlink vs... Sağlamaz.

Google olayına gelince. PageSpeed, snippet, schema.org, css sprite vs.. Konularını araştırman daha iyi olacaktır.

ontedi tarafından 09/Tem/15 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek

Ne Zormuş Bu Çömezlik...

yakupali tarafından 09/Tem/15 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

şimdilik yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupali
    yakupali's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

mobilden yazıyorum. Hocam, burada paylaşılan linkler nofollow betiğine sahip dolayısıyla sitenin değeri buradaki linke gore backlink vs... Sağlamaz.

Google olayına gelince. PageSpeed, snippet, schema.org, css sprite vs.. Konularını araştırman daha iyi olacaktır.

çok teşekkür ederim.. gerçekten yararlı oldu.. araştırmaya başladım bile 

şimdilik yok.
Toplam Hit: 2555 Toplam Mesaj: 26
e-ticaret çiçekçi çiçek yozgat çiçek