folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Boncuk Atan Tabanca

Boncuk Atan Tabanca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu aralar ''Boncuk Atan Tabanca'' almaya heveslendim...

Aramızda Boncuk Atan Tabancayla,Tüfek'le yapılan mahalle savaşlarına katılan var mı ? 

Bu savaşlarda gözünü kaybedip gazi olan gazilik maaşı alan, ya da savaşın ardından tuvalette bokunda boncuk bulan ya da Sokakta Kedilere sıkıp bu hayvanların ölümüne yol açan ve Cami yaptırmak zorunda kalan...

ya da Boncuklu Tabancayla alakalı başından komik vukuatlar geçenler anılarını bizimle paylaşabilirler mi?....(Vukuatlar başlığında şişko kızın boncuklu tabancayla vurulma vukuatını okudum,gülmedim)

VE TABii Kİ benim gibi acemilere önerebileceğiniz ''Boncuklu Tabanca Modelleri'' nelerdir...(Tüfek de olabilir)

Bu Boncuklu Tabancayı evde beslesem sorun çıkarır mı ? Kendime kartonlardan bir hedef poligonu yapsam evde olur mu ? kurşunlar boncuklar seker mi ?

vesayre vesayre...

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bende bi tanesi vardı sıktığın zaman boncuğu patlatıyordu.Artık düşün yani ne kadar kuvvetli atıyor. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

bende m4 tarzı tüfekli atanından vardı beni almazlardı oyuna :( silah geri teptiriyordu çok azcık o zamanlarda 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

en son kedinin kuyrugunu vurmaya calısıyordum valide görüp kırdı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bende green gaslı yarı otomatik , 0,20 gram la 160 m sn hız yapan var bir tane. glock 27 ile aynı malzeme . aynı gerçek silah havasında sürgüsü harektli ve 10 metreden serçeyi bile düşürebiliyor. geri bildiklerini aklından sil bir kere.

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek

Eğer paraya kıyabilirsen şöyle bir alet var.Ben de zmanında çok heveslendim.

www.youtube.com/watch?v=5feoL8lgD6M

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

150-200 € arasi havali silahlar var cam sise falan kirabiliyor bi 30 metreden boncuk yerine onlardan alabilirsiniz bitane vardi sanirim komurlukte bulursam yollarim resim

7-19 tarafından 31/Mar/13 14:58 tarihinde düzenlenmiştir

la liberte ne meurt jamais.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=CEat9ob618I

bendeki alet bu. adama sıkarsan çıplak yerden kan çıkarıyor sakın şaka fialn yapmayın. 15 tane ard arda atıyor. çok zevkli bir alet.

Temel adalettir .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    slim_38 bunu yazdı

cok masraflı..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı
    slim_38 bunu yazdı

cok masraflı..

tbtden bir arkadaş satiyordu m4a1 boncuklu airsoft lardan 400 500 tl bişi mükemmel de cok masraflı :D

Break Dance Bboy MaxeL
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

green gas bildiğimiz propan gazıdır. 15 bar basınçla atar. co2 gazı 60 bardır.  bunu co2 gazı ile attırabilirseniz ve çelik bilya 6 mm . o zaman tahribatı çok yüksek bir oyuncağınız olmuş olur. mdf yi delip geçecek kadar :D ama sakın denemeyin yapıları buna uygun değil. namlusu çelikte olsa :)

şimdi videoya bakıp boncuk tabanacasını bebe oyuncağı gibi değerlendirenler belkide şaşırdı. ama adamlar teknoloji kullanmışlar ne diyeyim. gerçek tanabca gibi söküp takmakta ayrı bir zevk :)

Temel adalettir .
Toplam Hit: 11961 Toplam Mesaj: 33