folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Boncuk Atan Tabanca

Boncuk Atan Tabanca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewis33
    dewis33's avatar
    Erkek

Çok iyi hatırlıyorum inşaat bi evde dört bi yandan siper alıp savaşıyorduk boncuklu silahla ne günlerdi hala unutamadım:(

Geçmiş Tozdur, Üfle GitsiNN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Boncuklu Tabancaların yasaklanmasını Diliyorum..

Gözünü kaybeden Anneleri Hesaba Katanlar varmı.? Yada Sokaktan Geçerken Gözünü kaybeden Hanımlar ve Beyleri.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewis33
    dewis33's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Boncuklu Tabancaların yasaklanmasını Diliyorum..

Gözünü kaybeden Anneleri Hesaba Katanlar varmı.? Yada Sokaktan Geçerken Gözünü kaybeden Hanımlar ve Beyleri.?

Haklısınız hocam ama o zamanlarda nerden bilelim çocuktuk :) Şu zamanda yetkililer gerekeni yapmaları lazım ama işte burası Türkiye kimsenin umrunda değil böyle şeyler. Ne zaman bir çocuk gözünü kaybeder o zaman yaparlar gerekeni.

Geçmiş Tozdur, Üfle GitsiNN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Eskiden silaha çok meraklıydım boncuk atan tabancalarla başladım ilk elime gerçek silahı lise 1 de aldım harçlıkları atışpoligonlarında yedim

peder o hevesten dolayı silahlarını hep sakladı benden :D  taki askere gidene kadar askerde atış takımına girdim amk heves felan kalmadı 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hava kararınca silahların uzerıne lazer bantlıyoduk :D

itsin oglum sen adam degilsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

ah ulen en sevdiğim anılarım arasındadır `boncuklu tabanca meselesi..`

biz altışar guruplara ayrılırdık.. kimizde ak 47 kimimizde pompalı.. benim gibi fakirlerde tekliyle rehine kurtarma oynardık.

gruplar genellikle eşit dağılırdı..  2 3 kişide normal tabanca olunca menzili uzun ak47'li arkadaşlar devreye girerdi.

oyun alanımız oturduğumuz siteydi... ha bide unutmadan o tabancayı sıkarken tak tak tak diye bağırıyorduk be :D bütün millet yaka silkiyordu.. tabi bu bir gün üst doruklara ulaştı.. erhan diye çok sevdiğimiz, av tutkunu alkolik bi abimiz bize superpozeyi doğrultana kadar :D

arka bahçede pusuya yatmışım. rehine alt bodrumda.. bundan kesinlikle eminim istihbarat servisimiz komşular zaten :D şuraya gitti şurda falan gibisinden balkondan yere kesintisiz bir iletişim vardı.

namluda boncuk, hareket bekliyoruz bizimkilerden.. ama çok ciddiyiz lan inanın :| sanki hakkaten gerçek makinalarla mekana gireceğiz falan.

ve işaret gelir,

" a. koyduğumun çocukları, bi pazarımız var onuda siktiniz siktirin gidin lan sikicem şimdi hepinizi " diye lazerli süperpoze üzerime doğruldu.. tabi ben o an ne yapacağımı bilmeden çağresizce durdum 3 5 saniye.

atar yapmaya kalksak çocuğuz zaten atarın a'sından haberimiz yok, istesek boncuklularla dalar o evi mahvederdik :P

sonra bodrumdakiler sesi duyup kendini ifşa edince olay patlar ;

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK boncuklar yağıyor, erhan abi sikimizde değil.. çocuğuz işte amk :D

o eli vermememiz gerekiyor, ne pahasına olursa olsun kaldığımız yerden devam tabi bomba son saniyede patlar..

erhan abi kapıyı açar..

" a. koydugumun cocukları bak nası sikicem sizi "diye üzerimize silahı doğrulttu, hepimiz sağa sola kaçmaya başladık..

tabi ufak bi koşmanın ardından hepimiz farklı yerlere dağılarak pusuya yattık..

sitenin ortasına çıkmış bağırıyor, çocuklarınıza falan sahip çıkın biri elimde kalacak cinayet işlettireceksiniz bana gibisinden..

bizde kıs kıs gülüyoruz tabi :D

tabi sonra süresiz olarak ateşkes yapma kararı aldık :D

--

karadenizli olduğum için silahlara karşı muazzam merakım & sevgim vardır.

son 5 senedir köye gittiğimde bahçe beklemekten büyük keyif alırım.

Safir T14'ü var eniştemin, bahçeleri domuzlardan falan korumak için muhtardan 3 kutu fişek alırız.

safari gece 11'den sonra başlar sabah ezanına kadar bahçede bi ileri iki geri :D sorti atarız.

ha bide valideden kalan bi 7.65 var bazen kulağımın pası silinsin diye çıkar kıra 1 şarjör boşaldırım.

unutmadan ; silah herkes taşıyamaz.

üzerinizde taşıdığınız zaman size ayrı bir güç kattığı hissine kapılırsınız. bambaşka olursunuz.

kesinlikle ve kesinlikle taşıma ruhsatınız olsa bile dahi yanınızda bulundurmamaya özen gösterin.

düğünlerde çıkıp sağa sola serseri gibi ateş etmeyin.

kurban olim yapmayın böyle dengesizlikler.

hele ki dengesiz olduğunu bilipte böyle yanında taşıyan elemanlar biliyorum, ufacık bi olayda silah çekiyorlar.

aman diyim böyle işlere bulaşmayın.

+ bizde silah çekildimi patlar abi, geri dumansız dönmez.. ona göre kendinizi eğitin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

üni.de proje ödevi olarak elektromanyetik tabanca yapmıştım.

öyle bişilere bakın ses yok seda yok.. bi avuç çivi al eline sağa sola sapla amk :D 

bunlar filan çok boş aga 

bu nasıl çalışıodu lan ? hem o kurşun deyi yedirdiğin ilerleyen şey tahtamı :D 

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunu alabilirsin fiyatıda uygun.

Mahallenin 0-6 yaş grubu çocuklarını komple rehin alırsın:D

http://www.eniyial.com/index.php?target=products&product_id=1422

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Biz fakirdik cami yakındı sela dinlerdik sela okunur okunmaz camiye koşardık.

Cenaze namazını kılıp cenaze sahıbı bahşiş dağıtırdı hayır niyetine 

1,5 TL'ydi zamanında 50 kuruşuyla sulu tabanca alır 1 TL'ylede internette gta oynardık.

Komşunun musluğundan suyu doldurur doldurur sıkardık birbirimize hem zararsız hem eğlenceliydi 

kimsenin gözü çıkmadı en kötü ateşlenir hasta olurduk :) 

Sserkan tarafından 02/Nis/13 16:46 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

daha dün  odamı toplarken cıktı dolabımdan orta 7 de almştm hala duruyor ve hala da çalışıyor :D

gölet gibi yer vardi bizim orda onun cevresinde yapardık  yeşillik alanda cok zevkliydi ama bi keresinde nerdeyse gözm cıkıyordu amk  arkadas bi atmıstı  tam  gözümün altına geldi 2 cm yukari gitse yarragı yemstm :D

eve geldiğimde  bi sürü morarti olurdu vücudmda :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 11952 Toplam Mesaj: 33