Bonzai Satıcısını Dövmek (İç Rahatlatan Video)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ben olsam elimi sürmez bütün bonzaiyi tek çarşafa sarıp hepsini içirirdim, ağzından köpük gele gele ölsün şerefsiz.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209002/alkollu-genclerin-bonzai-saticisini-dovmesi

Bir de bu var eskilerden, bunu sonuna kadar izleyin. İzledikçe içimin yağları eriyor ah bana denk gelse şöyle bir arkadaş ortamı...

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/200780/uyusturucu-saticilarina-savas-acan-rus-ve-azeri-gencler

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

adam kırık gibi belki içtiklerindendir hem küfür ettim hem üzüldüm 

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

adam kırık gibi belki içtiklerindendir hem küfür ettim hem üzüldüm 

aynen beyin kalmamış gibi duruyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Ben olsam elimi sürmez bütün bonzaiyi tek çarşafa sarıp hepsini içirirdim, ağzından köpük gele gele ölsün şerefsiz.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209002/alkollu-genclerin-bonzai-saticisini-dovmesi

helal olsun tebrik ediyorum...

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek

Hocam yanlış anlama ama bence çok ahmakça olmuş. İnsanın kendi iradesi var sonuçta kimse kimseye zorla uyuşturucu satmıyor. Bonzai almak zaten aptallık insan kendi kendine eziyet eder mi para verip ? Ölüm tribinin ta kendisini yaşatıyor bu illet öldüğünü sanıyorsun en son cenazem gidiyordu evden onu görmüştüm. Ama extacy flan flan satsınlar bence çünkü insanın iradesi var sonuçta almak istemiyorsa almaz torbacı zorla satmıyor ya

Vatan Sevgisinin Ölçülmesi İmkansızdır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yazık iki tarafa da yazık.. Adamın bonzai satıcısı olması diğerlerinin sadistliğini örtmüyor malesef. Eminim ki birilerini kurtarmak için falan değil internette bol tıklanan bi videoya sahip olmaktı amaçları..

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Hetepor bunu yazdı

Hocam yanlış anlama ama bence çok ahmakça olmuş. İnsanın kendi iradesi var sonuçta kimse kimseye zorla uyuşturucu satmıyor. Bonzai almak zaten aptallık insan kendi kendine eziyet eder mi para verip ? Ölüm tribinin ta kendisini yaşatıyor bu illet öldüğünü sanıyorsun en son cenazem gidiyordu evden onu görmüştüm. Ama extacy flan flan satsınlar bence çünkü insanın iradesi var sonuçta almak istemiyorsa almaz torbacı zorla satmıyor ya

Bonzainin tribi hakikaten kötü, iyi yazmışsın hacı

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://medyabar.com/haber/58460/nehir-vahsetinde-e-s--icin-yakalama-karari.aspx Biri bok biri sidik a.q

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bende dusunuyorum da haci dovmek degil lazim diye arayacaksin adamlari bulup polise ifsa edeceksin amkoyulcak hepsinin amk vatan hainleri. Simdi ifsa etmek icin ararken gote gelirsin tabi o da var. Polise de inandiramazsin ben boyle boyle yapicaktim diye. :D Ama elimden geldigince bende savasiyorum bu oclariyla. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Hetepor bunu yazdı

Umarim bi gun cocuk akliyla senin cocugun da bu batakliga dusmez. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı

Yazık iki tarafa da yazık.. Adamın bonzai satıcısı olması diğerlerinin sadistliğini örtmüyor malesef. Eminim ki birilerini kurtarmak için falan değil internette bol tıklanan bi videoya sahip olmaktı amaçları..

FanteziyE bak arkadaş video için adam dövecek. Aslında keşke dövmeselerdi derdim , haplanip haplanip millet Kendini bir halt sanıyor. Bir şeyden sonra beyinleri balom olur buna başlasa hapçilar kurtuluruz

Toplam Hit: 5104 Toplam Mesaj: 50