folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder Boot Menyu Parola

Boot Menyu Parola

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek

Iyi gunler hacilar basim yine derttde ..:( Dun bilgisayar virus bulasdi kendi-kendine restat atdi acilisda.Mesaj suydyu: Bilgisayariniza virus bulasmisdri kendiniz formayt ya da dosya kurtarmayi deneseniz tum bilgiler silinecek.1200 Rubl malum numara kontor yuklemeniz tavsiye olunur kontor yuklendikden sonra size parola gonderilicekdir" mesajin alt kisminda "Passwor" yaziyordu.Malum bende gondermedim kontor kendi cabamla acmaya calisdim ama hep o mesaji aliyordum ben de biosu sifirladim ama bu sefer acilisda staandart parola soruyor Boot menyuye ulasmak icin bilgisayar sifir almisim kiatbcina bakdim bir sey bulamadam simdi ne yapa bilirim?Lutfen bir el atin marka soyle :

Samsung  R528

1.Evlilik. 2.Cep Telefonu. 3.Para. Iste Insan Oglunu icat etdigi 3 sacma sey. RUZI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Biosun türünü öğren yardımcı olalım. Amı biosmu phoenix mi vs.

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı

Biosun türünü öğren yardımcı olalım. Amı biosmu phoenix mi vs.

Evet Phonex

1.Evlilik. 2.Cep Telefonu. 3.Para. Iste Insan Oglunu icat etdigi 3 sacma sey. RUZI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi nasıl bir ruh haliyle pcye virüs bulaşınca biosu sıfırlıyorsun ya :D bi de öyle acıklı anlatmışsınki yazık ya laptopun altında bios pili var onu çıkar bekle 10 dk sonra aç düzelir de sıfırlayınca nasıl şifre giriyor onu anlamadım ben

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

bios sıfırlaman hata hocu güvenli moddan girer hallederdin aslında. 

olmadı dediği gibi bios pili çıkart az bi bekle düzelir sanırsamç

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Abi nasıl bir ruh haliyle pcye virüs bulaşınca biosu sıfırlıyorsun ya :D bi de öyle acıklı anlatmışsınki yazık ya laptopun altında bios pili var onu çıkar bekle 10 dk sonra aç düzelir de sıfırlayınca nasıl şifre giriyor onu anlamadım ben

Ne bileyim  :( safe modda acmak istedim virusun mesaji geldi bende careyi biosu sifirlamkda gordum.:( simdi ne yapa bilirim? format atsam yinemi parola sorun olucakmi diye kalmisim.Bigisayara bakyorum o da bana ..:((

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam normalde bios sıfırladıysan (pilini çıkart, laptopın bataryayı fişini falan çıkart power tuşuna bas 1-2dk bekle bataryayı fişi tak çalıştır şeklinde) zaten load setup defaults yaparsan parola sormaması lazım.Virüs dersek malware tarzı birşey yemiş olman muhtemel hemde ruble dediğine göre rus menşeili birşey :)

Kurtulma konusuna gelirsek aşağıdaki adresten avira free yi indir, kur, tarat, kurtul.

http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam normalde bios sıfırladıysan (pilini çıkart, laptopın bataryayı fişini falan çıkart power tuşuna bas 1-2dk bekle bataryayı fişi tak çalıştır şeklinde) zaten load setup defaults yaparsan parola sormaması lazım.Virüs dersek malware tarzı birşey yemiş olman muhtemel hemde ruble dediğine göre rus menşeili birşey :)

Kurtulma konusuna gelirsek aşağıdaki adresten avira free yi indir, kur, tarat, kurtul.

http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

Boot%20parola  Haci yardiminiz icin tesekkur ederim evet ben rusyada yasyoyorum.Yazdiklarinizi onceden yapdim pili cikardim sifirladkdan sonra parola sordu boot meuye ulasmak icin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

4-5 Kez şifre ekranında entera bas bişey girmeden. Sana service tag şekli bi kıd verecek onu yaz

Gel bili bili gates
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı

4-5 Kez şifre ekranında entera bas bişey girmeden. Sana service tag şekli bi kıd verecek onu yaz

Yapdim soyle uyari gedli

System Disabled

( 157BAEADEFBFEDD7FF)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

abicim at formatini ne takiyorsun kafana

Toplam Hit: 2331 Toplam Mesaj: 27