folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Boş Beleş Yetişen Yeni Nesil

Boş Beleş Yetişen Yeni Nesil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

hocam bu tartışmalar her dönemde var bence hiç bir sorun yok şu an ki koşullarla . 1920 lere bakın o dönemki kitaplarda sürekli gençlik kötüye gidiyor yok

gençlik öyle böyle :) her dönemde olduğu gibi terbiyesiz ahlaksız tiplerde var çok iyi sağlam tiplerde . seçiceksin arkadaşları budur bence.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Hocam bunların hepsi "Insan"a değer verilmesinden oluyor. Insan böyledir işte. Götü hemen kalkar. Eziceksin iyice eziceksinki götü ebediyen kalkamasın. Bakın eskiden insana değer falan verilmiyordu. Köyde yaşanıyordu. Herkes fakirdi. Eskiden insanlarımız ne iyiydi falan derler. Öyle falan değil işte. Adam birşeyi görmemişki. Ama şimdi öylemi. Herkesin hedefi "para" olmuş. Bu dünyada zaten kim iyiki? Hepsi de çıkarcı bencil. İyilikler yaparlar kendi çıkarları için. Başkalarını düşün diye öğüt verirler mutlu oldukları için. Sanki kendilerini düşünmüyormuş gibi davranıverirler. Amk hepsinin.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gerçekten söylüyorum belli bir yıla kadar 92 çok özel bir nesildi bütün nesiller alt nesil kalıyordu yanında ama  belli bir yıldan sonra en ozuk ve saçma nesil oldu malesef

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

22 yaşına gireceğim boş beleş olduğuma inanmıyorum .

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

neden amk ön yargı var afedersinde burada bir bok olamayan eleman olmayacak eleman üniversite sınavında barajı geçemeyen adam ukraynaya giderse o oluyor giden kesim zengin kesimde değil zaten karı kız görmemiş çoğunluğu kız elini tutmamıs ukraynalı kızlar şöyle veriyor böyle veriyor diğye ekşi sözlükten araştırmış tipler başka birşey değil.

kitap  okuyun amk okumuyorsa zaten birşey olmaz o kesimden 91 den sonrasında bu ülkede cacık olmaz. her ne kadar kürt deseler vs deselerde adamlar okuyor az biraz bilinçlenen mark okuyor lenin okuyor kapitalizmin ne demek oldugunu okuyor sonra normal eleman gelir üniversiteye hoca mark dedi diye amk bu komünist der zihniyetsiz faşistlikten başka birşey değil bu ön yargı bu tamamen.

o nedenle bırak kim nasıl yetişirse yetişsin herkes kendini yetiştirsin bırak onlar mal olsun sen kitap oku kendini geliştir herkes birgün farkına varıcak olanların önemli olan bunun farkına çok erken yaşta varabilmek 

Ben hiç kürtlerin kitap okuduğuna denk gelmedim hacı ne işse :|

Bu arada o Ukraynaya gelenler hakkında yaptığın genelleme kısmen doğru mesela dün bu tanıştığım elemanlar bana biz 1 aydır burdayız hala hatun s*kemedik ne yapmamız lazım diye sordular.Ama yaptığın genelleme herkez için geçerli değil tabi.

her kesimde var acıkcası ama sağcı kesimden bir bok olmaz açıkcası yüzde 99 u kitap okumaz das kapital dersin ütopya dersin gomunist der geçer e be oğlum mevcut sistemleri anlamak icin cumhuriyeti devlet yönetimini hiyerarşiyinin temellerini zaten yazanlar belli :D 

karsındakı adamın dusuncesını bılmeden nasıl anlayabılırsın yapmak isitediklerini. 

genelleme çoğunlamadır zaten herkes değildir herkes erkek yada kadın doğar ama cok az bir kesimi cinsiyet değiştirir yeni doğan bebeğin cinsiyetini söylediğin zaman olgu bellidir. zaten 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Boşuna böyle şeyleri gözlemleyip sorguluyosun sen işine bak hocu

işte onlardan biri, bu olaylar benimde dikkatimi çekiyor ama bazılarına olağan geliyor sanırım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

Boşuna böyle şeyleri gözlemleyip sorguluyosun sen işine bak hocu

işte onlardan biri, bu olaylar benimde dikkatimi çekiyor ama bazılarına olağan geliyor sanırım

Hocam senin de dikkatini çekiyormuş. Üsteki mesajımı okursanız anlarsınız. Bende çok düşündüm bunları. Bakın diyoruz ki milletin dini imanı para olmuş. İnsanlarımız değişti. Yanlış! Değişmedi. Eskiden din baskın geliyordu. İnsan diğer dünyadaki çıkarlarını korumak için bu dünyada iyilik yapıyordu. Cennete gitmek için yapıyordu. Veyahut mutlu olmak için. Bakın zaten insanların konuşmalarına dikkat edin. İyilik vs yaparken "sevaptır" falan derler. Sevap olmasa yapmayacak yani. Vehahut iyilik yaptığında yüzüne bakın "mutlu" olmuştur. Görüntü insanı aldatır. Etrafınıza bakın. İyilik yapanların hepsi kendi çıkarları için yapıyor bunu biliyoruz ama adamı "mutlak" iyiymiş gibi algılıyoruz. Öyle falan değil işte. Bu dünyada iyi insan olduğuna da inanmıyorum. İnsanlar hep aynı idi. Sadece çıkarları değişti. İşte bu insanların da bu hale gelmesinin tek sebebi bu.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

yeni nesil am göt meme felsefesinde olduğundan dolayı ne öğrenme isteği var ne de öğretme :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

ne yapalım hocam sayısal loto 4+4+4 işte hepsi .. bu arada 4+4+4 ü bilen var mı ? öğretmenler dahi bilmiyor sordum bir kaç kişiye

Hayırlısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

türk kızlarının götü kalkık olmasa, bizimkiler orda abaza olmazdı

Toplam Hit: 5316 Toplam Mesaj: 45