folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bosna Hersek'e Gidiyorum

Bosna Hersek'e Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Antikilller bunu yazdı:
    -----------------------------

yalnizturk bunu yazdı:

hayır kızlarla ingilizce konuşaksın resmi dilleri boşnakça fakat orada boşnakça sırpça ve hırvatça diye bildiğimiz dillerin hepsi aynı

yukarda bi mürid türkçede yazmış ama türkçe olursa yani alıntıladığım mürid ayda bi tane demiş ben o işi günde 2 3 de yaparım ama türkçe olursa :)

bosnada iyi iş varmı grafikçiye :)

iş koşullarını bilemem  ben katliamı anma törenlerine gitmek için gittim ailemle  tatilde yaptık orada ama türkçe geçmiyor sadece oradaki bir boşnak arkadaş edindim erkek deniz diye o türkçeyi iyi biliyordu oda karadağdaki sancak diye bir bölge var oralıymış oradakiler türkçeyi bildiğinden biliyormuş

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

PathfindeR00 bunu yazdı:

Kişi başı 2.333333 kız düşüyo lan memlekette.

2.333 Türk kızı = 1 Yabancı hatun mantığından;

2.33 Yabancı kızı = 6.999 Türk kızı.

Buralarda ki kızlardan 7 tane düşüyo lan adama memlekette :P

Yakında gram hesabına yaparsın.Acilen sevgili yapmalısın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Hacı Masraflar Ne Tutar 1 Aylık Tatil?? 

Ayrıca Beyler unutmayın bizm orda şehitlerimiz var ora için savaşlara katıldık denile bilinir biliyorsunuz oraya gidipde farklı konumlara giripde türkleri kötülemeyin hacı 

Şehitlerimizin orada esmesinin okunmadığını giden arkadaşlar görecek hocam  boşa savaştık orada biz buradan orada savaşmış  bir abimizle gittik ailemiz ve onun ailesi  adam ilk gittiğimde 2 ay boyunca bu hali aklıma geldikçe ağladım diyor

Soruyorum sana savaş olmasaydı ne olacaktı ------------------> ülkeyi gavurlar yönetecekti

kadınların hepsine tecavüz edilecekti

şuan kazanılmış savaşta ülkeyi 8 ay hristiyanlar 4 ay müslümanlar devletin başında yönetiyor  bölgelere ayrılmış sırp boşnak ve hırvat diye sırplar bağımsız olmak istiyor geçende referandumu gündeme getirdiler sonra geri adım attılar kızlara zaten tecavüze gerek kalmadı  savaş boşuna yapılmış malesef bence.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

Antikilller bunu yazdı:

yalnizturk bunu yazdı:

hayır kızlarla ingilizce konuşaksın resmi dilleri boşnakça fakat orada boşnakça sırpça ve hırvatça diye bildiğimiz dillerin hepsi aynı

yukarda bi mürid türkçede yazmış ama türkçe olursa yani alıntıladığım mürid ayda bi tane demiş ben o işi günde 2 3 de yaparım ama türkçe olursa :)

bosnada iyi iş varmı grafikçiye :)

iş koşullarını bilemem  ben katliamı anma törenlerine gitmek için gittim ailemle  tatilde yaptık orada ama türkçe geçmiyor sadece oradaki bir boşnak arkadaş edindim erkek deniz diye o türkçeyi iyi biliyordu oda karadağdaki sancak diye bir bölge var oralıymış oradakiler türkçeyi bildiğinden biliyormuş

hmm tmm hocam saol

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

Hacı Masraflar Ne Tutar 1 Aylık Tatil?? 

Ayrıca Beyler unutmayın bizm orda şehitlerimiz var ora için savaşlara katıldık denile bilinir biliyorsunuz oraya gidipde farklı konumlara giripde türkleri kötülemeyin hacı 

Şehitlerimizin orada esmesinin okunmadığını giden arkadaşlar görecek hocam  boşa savaştık orada biz buradan orada savaşmış  bir abimizle gittik ailemiz ve onun ailesi  adam ilk gittiğimde 2 ay boyunca bu hali aklıma geldikçe ağladım diyor

Soruyorum sana savaş olmasaydı ne olacaktı ------------------> ülkeyi gavurlar yönetecekti

kadınların hepsine tecavüz edilecekti

şuan kazanılmış savaşta ülkeyi 8 ay hristiyanlar 4 ay müslümanlar devletin başında yönetiyor  bölgelere ayrılmış sırp boşnak ve hırvat diye sırplar bağımsız olmak istiyor geçende referandumu gündeme getirdiler sonra geri adım attılar kızlara zaten tecavüze gerek kalmadı  savaş boşuna yapılmış malesef bence.

Evet Belkide Boşaydı Ama Sonuç İtibari İle bize Devletimiz Ne Dediyse Biz Onu Yapdık Asker Olduğumuz Dönemlerde Booşver Kardeşim Biz Yapdığımızı Bilelimde Onlar Bilmiş Bilmemiş Şeyimizde Olmasın Sende Haklısın

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

@Renard burdan para gelirse güzel yaşarsın hacı yalnız orda hem yaşayim hem kazanim dersen zor...

@yalnizturk hoca o bölgenin geneli mini etekler ve elbiseler ile dolaşıyor ancak emin ol burada uzun giyinip namusluyum diyenden daha namuslusu da var... namusu giydiği kıyafete göre yargılarsan dediğin doğru...

balkanda türkçe bilen çok fazla var. geneli üç dört dil biliyorlar. ancak türkçe bilen adama tutup da do you speak turkish? dediğinde yok abi cevabı alabiliyorsun :D ya da yine aynı soruyu sorduğunda no diyip türkçe biliyomusun diye sorduğunda cevap verebiliyorlar :D o yüzden önce türkçe biliyomusun sonra do you speak english? demek en mantıklısı :D balkan bölgesinde genel olarak bir işçinin aldığı max para 300 euro daha fazlasını alanı ne gördüm ne duydum. hayat burayla kesinlikle aynı değil bazı şeyler bizden cok ucuz bazı şeyler ise aksine çok pahalı. örneğin oturup bir porsiyon börek söylerseniz 1 euro ödersiniz onların meşhur köfteleri var o 1.5 euro bira 1 euro tekila 1.5 euro alkol fiyatları bakkalda değil kulüpde ödenen miktarlar burada tutup da öle bir yerde içmeye kalkarsanız en az bir biraya 4-5 euro ödersiniz... kıyafet aşırı pahalı elektronik ürünler ucuz ama buraya göre çok fazla değil...

bende tatile gittim geçtiğimiz cuma geldim bulgaristan kosova arnavutluk makedonya ve sırbistanı gezdim ortalama 1200 tl fln harcadım ama gıdım gıdım değil rahat rahat düşünmeden harcadım...

tatil amaclı gideceklere önerim şunlar balkanlar için kosovada prizren ve pristina yı mutlaka gezin. arnavutluk da tiranı gezin başka bir yerinde bir bok yok. makedonyada ohrid i mutlaka gezin gezmeden gelmeyin :D

genel anlamda gece hayatı her yerde var en müslüman bölgesinde de olsa var eğlenmesini biliyorlar... domuz eti yemem diyenler arnavutlukta çok dikkatli olsunlar kosova makedonya fln domuz eti kullanmıyorlar...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Resimde görüldüğü üzere bosna hersek barlarında genelde kızlar oluyor.

Diğer resimlerde burdan bakabilirsininiz :D -link

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

gitmek istediğim tek ülke..

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Bi mürid  de çıkmamışki başlığa bakıp banane s.ktr git desin :D

Not: bende demiyorum hocam yanlış anlama :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@crafty

giyim kuşam konusunda çok açıklar dediğin gibi namusa hem kıyafet manasında yaklaştım hemde tek gecelik ilişki manasında yaklaştım ikisindede çok rahat olduklarını biliyorum bosna biraz daha balkan ülkelerinin dışında bir yer sanmıyorum orada insanların 300 dolar almasını çünkü çok zor geçinirler öyleyse  kendi para birimleri var diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam hiç euro kullanmadım orada bütün balkan ülkelerinde genelde ucuzluk varken orada fiyatlar tr ile normal geldi. Hatta makedonya gördüğüm en ucuz ülkeydi taksiyle 6-7 km yol gidip sadece 2 lira verdiğimizi hatırlıyorum türk çikolatalarını türkiyeden aldığımızdan daha ucuz fiyata aldığımızı hatırlıyorum makedonyada gezilecek asıl yerlerden biri üsküptür müslüman mahallesi görünmesi lazımdır halk arnavut olmasına rağmen herkes istisnasız türkçe bilmektedir. Bosnada imkansız derecede zor bulursunuz türkçe konuşan ben bi çingenlere rast geldim birde deniz diye bir arkadaş türkçe biliyordu oda bosnanın yerlisi değildi karadağdaki sancak bölgesinden gelmişti ama kosava, karadağ (sancak), yunanistan (iskeçe, gümülcine), makedonya (üsküp/çayır)buralarda türkçe konuşan kişiler muhakkak vardır

Toplam Hit: 11940 Toplam Mesaj: 51