folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

refli üye olundu. hayırlısı bakalım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Doğrulama için selfie istemiyorsa bana haber et @C_e_Z_a çünkü selfie olayı beni bozuyor.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Doğrulama için selfie istemiyorsa bana haber et @C_e_Z_a çünkü selfie olayı beni bozuyor.

Not aldım, mutlaka ederim :) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şimdiye kadar para yatıranlar ne kazandı?

paralarını istediklerinde cekebildimi?

hiç anlamam merak ettim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

şimdiye kadar para yatıranlar ne kazandı?

paralarını istediklerinde cekebildimi?

hiç anlamam merak ettim

Ooo alper hocam, belki konuma yazmayalı 10 yıl olmuştur :) Hocam bu tip borsalarda para yatırma - çekme işlemlerinde , aktif olarak faaliyete geçtiklerinde kimlik doğrulaması istenir. Binance hariç, binance kyc'yi üst limit işlemlerde ister. Normalde 2FA Google Güvenlik ve SMS ile doğrulama uygulaması ile kullanıcı güvenkliği sağlanıyor.

Hee, para kazanılıyor mu ? Elbette. Yani işi gücü bırakıp bu borsa işlerine bakanlar var. Ciddi kazananlar var. Ciddi kaybedenlerde var. Bu tamamen iyi bir analiz ister.

Bu borsa'da , rekabetin çok yüksek oluşundan ötürü böyle bir kampanya yada tanıtım stratejisi yapmış. Peki verir mi paraları ? Vermez ise, en baştan kaybeder! Böyle bir riske giremez sanırım. Yakında göreceğiz :)

Referansım ile de ön kayıt yaparsan çok sevinirim hocam :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

doğrulama kodu geliyor ancak sonrasında ne sayfa değişiyor ne doğrulama kodunu istiyor. ne yapacağız? aynı sayfaya dönüyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

doğrulama kodu geliyor ancak sonrasında ne sayfa değişiyor ne doğrulama kodunu istiyor. ne yapacağız? aynı sayfaya dönüyorum.

Doğrulama başarılıdır uyarısından sonra, orada bir tamam Ok gibi bir onay tuşu çıkıyor. Ona basınca sayfa dönüp referans bilgileriniz kısmına geliyorsunuz hocam. Doğrulamayı yaptıysanız , dilerseniz f5 ilede manuel bir refresh çekin, sayfaya gelirsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Doğrulama başarılıdır uyarısından sonra, orada bir tamam Ok gibi bir onay tuşu çıkıyor. Ona basınca sayfa dönüp referans bilgileriniz kısmına geliyorsunuz hocam. Doğrulamayı yaptıysanız , dilerseniz f5 ilede manuel bir refresh çekin, sayfaya gelirsiniz.

uyarı falan yok. ok tuşu da çıkmıyor. doğrulama sms'i geliyor. f5 yaptım tekrar sms geldi (sms bomber kullananlar, fırsat ayağınızıa geldi :D )

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

uyarı falan yok. ok tuşu da çıkmıyor. doğrulama sms'i geliyor. f5 yaptım tekrar sms geldi (sms bomber kullananlar, fırsat ayağınızıa geldi :D )

O zaman sayfadan çıkıp bir Bonus Sorgula kısmına numaranı yazıp girişi dener misin hocam ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

O zaman sayfadan çıkıp bir Bonus Sorgula kısmına numaranı yazıp girişi dener misin hocam ?

aynı sayfaya dönüyor, hiçbirşey olmuyor.

Toplam Hit: 7034 Toplam Mesaj: 71
bovsan dijiral para borsası türk borsa