folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bddk yasasına göre izinsiz borsa işi yapmak, elektronik para muhabbetine girmek suç. Bu adamları  izni yoksa, bir süre talep toplayım kurum bunları fark edince topuklama yoluna gidebilirler. Borsa üzerinden illa ki parasal işlem yaparsın bir süre sonra ama bizim milletin sıkıntısı, sürü varsa sorun yok mantığı. Dombili de aynı boku yedi, hatırlatırım. Bu adamlar böyle yapıyor diyemem ama ne yapıldığını söylerim. Anonim şirket şeklinde kurulmak zorundalar ve kayıtlı sermayeleri milyonları bulması lazım(şartı tam hatırlamıyorum) Gerçekten bu işe girmek zorundalar, lisans almaları lazım. Wordpress bir tama üzerinden şirket görüntüsü verip, şu kadar kayıtlı kullanıcımız var, memnunlar diyen coin borsası kuramaz. Öyle bir şey yapmanın yasal şartları çok ağır.

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Bddk yasasına göre izinsiz borsa işi yapmak, elektronik para muhabbetine girmek suç. Bu adamları  izni yoksa, bir süre talep toplayım kurum bunları fark edince topuklama yoluna gidebilirler. Borsa üzerinden illa ki parasal işlem yaparsın bir süre sonra ama bizim milletin sıkıntısı, sürü varsa sorun yok mantığı. Dombili de aynı boku yedi, hatırlatırım. Bu adamlar böyle yapıyor diyemem ama ne yapıldığını söylerim. Anonim şirket şeklinde kurulmak zorundalar ve kayıtlı sermayeleri milyonları bulması lazım(şartı tam hatırlamıyorum) Gerçekten bu işe girmek zorundalar, lisans almaları lazım. Wordpress bir tama üzerinden şirket görüntüsü verip, şu kadar kayıtlı kullanıcımız var, memnunlar diyen coin borsası kuramaz. Öyle bir şey yapmanın yasal şartları çok ağır.

Anladım hocam bu bilgiler iyi oldu.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Konunun ilk sayfasındaki verdiğim linkten kanunun okuyabilirsiniz. Şöyle bir göz gezdirin, ne kadar formalite olduğunu ve 28.maddede de cezaları görebilirsiniz. Siteyi tr uzantılı bile almamışlar. Nerede faaliyet gösterdiği belli değil. Site bende açılmıyor mesela mobilde. 2 farklı tarayıcıda denedim olmadı, birazdan laptopa geçip whois çekeceğim. 

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

adamlar dataları alıp topuklamış :) beyaz sayfa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Site yalan olmuş

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İnşallah öyle değildir arkadaşlar :/ Bende aktif olması için bazı çalışmalar yapılıyor diye tahmin etmiştim :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

İnşallah öyle değildir arkadaşlar :/ Bende aktif olması için bazı çalışmalar yapılıyor diye tahmin etmiştim :/

Reklamını yaptığın siteler seninle bağlantılı. Başın belaya girmesin sonra. 

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

Nasıl yani hocam ? Ben bilgilendirme amacıyla konu açtım foruma. Benim gibi onlarca konu açan eleman var benzer forumlarda ve kripto parayla ilgili sitelerde. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Ne oldu bu iş? Data mı patlattılar 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

Nasıl yani hocam ? Ben bilgilendirme amacıyla konu açtım foruma. Benim gibi onlarca konu açan eleman var benzer forumlarda ve kripto parayla ilgili sitelerde. 

onlarca kisi olmasi onemli degil.

bi sikayete bakar.  normalde sikayet eden senin baglantili oldugunu kanitlamak zorunda ama bizim ulkede malesef sen alakali olmadigini kanitlamak zorunda kalirsin.

kissadan hisse: her hiyarim var diyene tuzlukla gitmemeli.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 7137 Toplam Mesaj: 71
bovsan dijiral para borsası türk borsa