folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Durumlarda Siz Naaptınız?

Böyle Durumlarda Siz Naaptınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    yaş 16 belki ergenlik diyeceksiniz ama bi ton sorunum var öncelikle ailemle aram bozuk,kendimi boşlukta hissediyorum,yaşama amacım kaybolmuş  gibi arkadaşlarım la aram bozuk ve anlatamıyacağım bi ton sorun kendimi yürüyen ölü gibi hissediyorum bi aydan beri anlamsız bi baş ağrısıyla uğraşıyorum herşeyden kaçış yolu olarak uyumayı görüyorum ve her fırsatta uyuyorum...ama uykularımda bile aynı rüyaları görüyorum analamsız ,boş,derslere de konsantre olamıyorum...........nefes almakta zorluk çekiyorum..sanki biri beni deniz de boğuyormuş gibiyim..eminim böyle şeylere her insan hayatının belli safalarında bu gibi şeyleri yaşamıştır sizler bu gibi zamanlarda naaptınız ve ya naapardınız..? 

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    sinirini stresini bir şeye odaklamada kullan ben vucut ve boksa döndğm artık iyiyim:)

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

müslüm, orhan baba dinlerdim...

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kafaya takma gitsin:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    aile ve arkadaşlarınla aran neden bozuk hocam ? onlara kırıcı bişeyler mi yaptın ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    damar müzikler dinle iç kafan güzel olsun zaten takmazsın o zaman bişeyi...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

aynı yollardaan bizde geçtin koçum önce ben tavsiyelerimi başkalarına bana yararlı olduu için veririm

sanada tavsiyem

namaza başla
    arkadaşlarınla vakit geçir herkesle değil iyi kaliteli arkadaşlar bul
    her türlü durumda sabret inan bana çok farklı sonuölara ulaşıcan
    ailenle aran bozuk olması muhtemel dik başlılığınınnın sebebidir her dediklerine he de geç ama onlar da senin iğiliğin için sölüyolar annene babana sarılarak sevgini onlara göster eve girdiğinde selam ver gidsderken alarsmarladık de bu gibi şeler insanlara pozitif enerji verir

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    al benden de o kadar hacı :s öss ye girecem ama o kadar bıktım ki herşeyden umrumda bile değil :s kendimi alkole kimyasala vurdum birazcıkta olsa unutuyorum herşeyi :s hergün birsürü uyku hapı içiyorum sırf rüya görmeden uyuyim die..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Al benden de o kadar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hojam sen sakıın ola sakın olaa arabesk dinleme kendini jiletlersin. ben çok pis arabesk dinliyordum 180 tane FULL ALBÜMÜ vardı Müslüm Gürsesin.  Fakat Simdi Kendime Tarz Yarattım :) Öncelikle Bilgisayarımdaki Bütün Arabesklerin Hepsini Sildim Slow Felan vs.vs. Cart Curt Hepsini :) Sadeje Kopmalık Müzikler var Eğer Aklın Varsa Bunları Yap ! Ben Okuyunca Kendimi Gördüm Sende. Daha Beterdim. Bunca Yıldır Sabrettiğim Yaşıma Rağmen Düşündüğüm & Odaklandığım şey Şuydu : Çık Bir Binanın Tepesine  Bırak Kendini 1 Saniyede Aşşağıda Ol ;) Fakat Olmaz. Ben Bunu Yazıosam Emin Olki Senin İçindir Kardeşim Sakın Ola Yapma ... Ama Hayatını Deiiştirmek İstiosan msn'mi werim ekle :) bka O zaman Nasıl Oluosun ;) :D:D:D  Çok Kişiyi Bataklıktan Kurtardım :)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Yaw 2 tane post dikkatimi çekti 2sindede namaz kıL fiLan deniLiyor namaz kıLınca adamın sorunları biticek mi? aq kimse dememiş bi psikoLoğa git birkaç seans konuş adamLa derdini anLat sonra o sana çözümünü söyLer diye..
Toplam Hit: 5041 Toplam Mesaj: 42