Böyle Millet Vekili Olmaz Olsun !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacılar hocalar olayı yandaş medyada izleyin.Trafik polisi adam söverken kimliğini göstermedi diye suçluymuş (: haspinAllah..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu vekil denen onun bunun çocunun adı ne arkadaşlar bilen varmı nerenin vekili bu pç. Bupç in adına bir reklam yapayımda bakın siz ortalık nasıl sallanıyor internette.A.kodumun görgüsüzü sonradan görme diye buna derim ben allah bilir vekil olmadan önce sikine takan yoktu acından ölüyordu belkide.işte allah yürü kulum dedi devlet yetki verdi bu yetkiyide kötüye kullnıyorlar.Zalimin zulmü varsa mazlumun allahı var sayın oçocu vekil. Allah görür.

Hacılar kusura bakmayın çok sövdüm kendimi tutamadım vallaa Kan beynime sıçradı video yu izleyince.

Şimdi bu polis kardeşte bunun acısını vatandaştan çıkaracak habire cezaaa anasını satiim.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Haberlerde de gösterdiler. Görevden alınması için karar alınmış :|

Haxcım kimi görevden alınması için karar alınmış yaa.

Polis kardeşmi yoksa vekil denen onun bunun çcunamı karar almışlar.Hadi börüme bir bardak soğuk su döküver bee iyi bir haber.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Polis niye kimliğini göstermiyor? Ben o kısmı anlamadım.

Olayın alevlendiği yer orası. Milletvekiline bile göstermiyorsa kime gösterecek polis kimliğini?

Çıkış noktası ise polisin milletvekilinin aracını durdurmasına milletvekilinin ya da araçtakilerin anlamsız tepkisi.

Çünkü millletvekili olduğunuz alnınızda yazmıyor ya...

Şimdi polis kıyafeti yaptırsam ben, ne olursa olsun isteğimi yapabilecek miyim gelene gidene? ( Bahsedilen olayda böyle bir durum (keyfi çevirme) söz konusu değil )

Çift taraflı yanlışlar var bence, kanun ne diyor tam bilmiyorum. Polis ve yetkilerine de bakmak lazım.

Sonuç: Diyalog her zaman iyidir, karşılıklı hoşgörü esas olmalıdır, inatlaşma olayı çıkmaza götürür.

Öfkeyle kalkan zararla oturur :)))

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Haberlerde de gösterdiler. Görevden alınması için karar alınmış :|

Bir kere de kendi yorumunu kat. Doğru de yanlış de, yarım yamalak olmuş de, hiç olmamış de vs...

"Doğrusunu yaparlar" imasını verme (En azından ben cevabına bakınca öyle bir ima görüyorum sen ima etmediğini belirtsende)

Her konunda böyle havada bırakıyorsun, aç biraz konuyu, daha net ifade et... ( Tavsiye niteliğindedir. )

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

ben elazığlıyım arkadaşlar bu herifi de çok iyi tanıyorum böyle elazığlıdan utanıyorum bu dümbelek elazığlı bile sayılmaz ya neyse elazığ milletvekili ama.

babamın bir arkadaşının bi yemek daveti vardı lan bu adi herif de davet edilmiş milletvekilleri işte lan o salona bi girişi var sanırsın başbakan yo yo ne başbakanı amerika birleşik devleti başkanı barack obama sanki lan bi de ordakileri görsen bi yağcılık bi yağcılık lan olm o adam senin oyunla geldi oraya onun senden ne üstünlüğü var???

böyle hiç bir boka yaramayan oylamada el kaldır deyince kuzu kuzu kaldıran sonra da hiç bi bok yapmayan milletvekillerinin topunu ihraç etmeleri lazım utanmadan bide küfür ediyo la ne günlere kaldık ya

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

partiden atmışlar herifi atacaklarmış daha doğrusu ama sanmayın  ki polise artistlik yaptı diye atılıyo partiden atılmasının seebi gecenin bi yarısı alkollü olması ve emniyet içindeki gruplardan bahsetmeye kalkmasıdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:

partiden atmışlar herifi atacaklarmış daha doğrusu ama sanmayın  ki polise artistlik yaptı diye atılıyo partiden atılmasının seebi gecenin bi yarısı alkollü olması ve emniyet içindeki gruplardan bahsetmeye kalkmasıdır.

ne alaka ?  polise artislenenleri meydanda asmak gerekir.

şamil tayyar çeteleri yazdı diye ceza alıyor ya. onun ne ayrıcalığı var.meclisten de atılması vekilliğin düşürülmesi gerekli.sonuçta devlet memuruna karşı suç işliyor.

ayrıca emniyetteki yapılanmaları zaten herkes biliyor.burda damarına basınca ötme söz konusu :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

Arlong bunu yazdı:

ne alaka ?  polise artislenenleri meydanda asmak gerekir.

şamil tayyar çeteleri yazdı diye ceza alıyor ya. onun ne ayrıcalığı var.meclisten de atılması vekilliğin düşürülmesi gerekli.sonuçta devlet memuruna karşı suç işliyor.

ayrıca emniyetteki yapılanmaları zaten herkes biliyor.burda damarına basınca ötme söz konusu :)

polise artistlenenleri asmak gerekir diyosun bu ayrıca bi tartışma konusu ama ben diyorumki polise artistlendiği için alınması gecenin bi yarısı sarhoş olduğu için alındı görevden .

akp bu borumu sen gecenin bi yarısı başı açık karını baldızınla eğlen sonra bide kameralara yakalan tutarlarmı o milletvekilini opartide.şanssız milletvekiliymiş napalım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:

içki içtiği için ihraç edilmedi. çünkü ilk icraati değil herifin.herif zaten medya gözünde sabıkalı.daha önceki olayları var.

herhalde bardağı taşıran olay oldu  bu sonuncusu. içkiye için çıkarılmış olsa daha ilk olayda çıkarırlardı..

polise artislenenlerin meydanda asılması lazım.neden dersen,o sokaklarda taş atan çocuklara küfredenler polisin eli armut topluyor diye laf ederler.

burda devletin otorite zaafına uğraması söz konusu.bırak polisi en sıradan bir memura dahi kimsenin söz söylemeye hakkı yok.

Toplam Hit: 6599 Toplam Mesaj: 45