Böyle Millet Vekili Olmaz Olsun !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dungeon
    dungeon's avatar
    Erkek

Kimse Devleti Koruyan Kurum Yada Kuruluşlara Laf Söyleyemez Millet Vekili Dahi Olsa Söyleyemez Seni Oraya Ben Seçtim Beni Temsil Et Die AKP Şerefsizleri İçin Demiyorum Elimi Keserim Yine Onlara Oy Atmam! Genel Anlamda Söylüyorum ...

Pezevenk Polisten Kimlik İstiyor Sen Kimsin Lan Bu Arada Polisin Apoletlere Dikkat 3 Yıldızlı Polis Polisde Üzerimdeki Üniforma Varken Size Kimlik Vermek Zorunda Değilim Die Gayet Güzel Lafı Oturtuyor Hoş Artık O Üniformalar Tahtakalede 10 TL Yinede Prosödürü Uyguluyor İyi Olmuş Pezevenge...

Bunun Gibi Piçlerin Vekilliğide Düşmesi Lazım...

İmza Mimza Yok DağLın Ulennn....!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Harbiden polis milletvekiline kimlik göstermiyorsa bize nasıl göstericek?

Bu memleketten bardan kadın yaka paça kaçırılmadı mı? o dönemde içişleri bakanı demedi mi polise kimlik sorun diye? ee aha adam sormuş göstermiyo ve üstüne laf kalabalığı yapıyo.. tamam milletvekilinin hakkı yok o tabirleri kullanmaya ama orda polisde sütten çıkmış ak kaşık değil.. kimliği gösterde olay farklı bi hal alıcak ama komplo gibi duruyo.. zaten kamerada arada gizleniyo ilginç bi olay..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

baydemirden siktiri ye bişey yapamama devletin gariban memuruna aslan ol

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    -----------------------------

Polis niye kimliğini göstermiyor? Ben o kısmı anlamadım.

Olayın alevlendiği yer orası. Milletvekiline bile göstermiyorsa kime gösterecek polis kimliğini?

Çıkış noktası ise polisin milletvekilinin aracını durdurmasına milletvekilinin ya da araçtakilerin anlamsız tepkisi.

Çünkü millletvekili olduğunuz alnınızda yazmıyor ya...

Şimdi polis kıyafeti yaptırsam ben, ne olursa olsun isteğimi yapabilecek miyim gelene gidene? ( Bahsedilen olayda böyle bir durum (keyfi çevirme) söz konusu değil )

Çift taraflı yanlışlar var bence, kanun ne diyor tam bilmiyorum. Polis ve yetkilerine de bakmak lazım.

Sonuç: Diyalog her zaman iyidir, karşılıklı hoşgörü esas olmalıdır, inatlaşma olayı çıkmaza götürür.

Öfkeyle kalkan zararla oturur :)))

Onda sana katılıyorum bende polis giysisi giyip ceza kesmeye kalkarım fln filan herif polis kimliğini kesinlikle göstermiyor  adam küfür etmemesi gerekirdi ben akpli değilim ama burda hem polisi hem o adamı kınıyorum ama o adamı daha cok kınıyorum polisi kınamamın sebebi kimliğini göstermiyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Polis kimlik göstermesi gererkirdi millet vekili gösterdi kimliğini 

Vekil bir bakımdan haklı polis kimlik göstermesi gererkir adam millet vekili ne bilsin o polis kıyafetli kişinin çete terörist vb olmadığını istanbulda kimlik göstermeyen polise ceza var ankarada millet vekiline polis kimlik göstermiyor olaya bakın yaa

Neyse cezası vekil alkollüyse kesecek cezasını prosedür neyse yapacak ama yapamaz dokunulmazlık gereği her zaman dokunulmazlıkların kaldırılması taraftarıyım ama polisde kimlik göstermek zorunda Bu akp li vekil gükümete fena yüklendi emniyet içindeki Çete ve Fethulahçı yapılanmadgibi gruplardan biraz bahsetti ipini çektiler

ben vekili haklı buluyurm burada suçlu polistir Vekil kızmata haklı o adamın düşmanı bol olur millet vekili çünkü polis banada kimlik göstermese onun yerinde olsam aynı tepkiyi verirdim POLİS KİMLİĞİNİ GÖSTERECEK

Polisi haklı bulanlar neye dayanarak haklı bulunuyor a.k polis kıyafeti giyen gelene geçeni dövsün öldürsün ses çıkartmayın vekil gibi herkes tepki vermeli bu olaya

Görevimi yapıyorum bilmemne görevini yapıyorsan göster ulan kimliğini işin içinde başka bir bit yeniği var

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

polisin orda kimlik göstermemesinin sebebi sanırım sürgün korkusu.kim haklıdır belli olmaz ama milletvekiline iyi olmuş öle artist artist dolasmaması gerektigini ögrensin.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Herşeyi boşverin eşkiya gibi yolu kapatıp ahmak kesiyor.O kadar araç basbas korna çalıyor. Orda olsam milletvekili dinlemez arabadan çıkıp ağız burun dalardım. Konuya gelince ; Milletvekili kimlik istedi 1000 kere. Çıkar göster be sende niye ayar ediyon adamı ? Her görevli vatandaşa kimliğini göstermekte mecburdur. Buna askerde dahil. Haklıyken haksız duruma düştü ordaki memur...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Orada Kimliğini göster diye ısrar eden Herhangi bir vatandaş olduğunu düşünmek bile istemiyorum

Sizce ne olur bence önce gidip hastaneden sağlam raporu alınır bir güzel ardından karakolun kamera görmeyen kör noktalarında sabaha kadar işkence dayak bayıldıktan sonra adam boş bir araziye bırakılır  daha sonra polis arkadaşların hayal gücüne dayanan güzel bir tutanakla olay sonlanır diye tahmin ediyorum .

Türkiyede son günlerde gerçekten bir polis terörü yaşanıyor

Vatandaş kimlik göçstermesse Bakın ne hale geliyor

http://www.tumgazeteler.com/?a=5385412

Kimlik göstermeyen polisler hakkında disiplin cezası var ayrıca polis kimlik göstermeden işlem yapamazmış Bunu ben değil Emniyet genel müdürü oğuz kağan köksal diyor burada hukuka göre Her halukarda polis haksız buyrun okuyun

http://www.tumgazeteler.com/?a=4404587

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:

polisin orda kimlik göstermemesinin sebebi sanırım sürgün korkusu.kim haklıdır belli olmaz ama milletvekiline iyi olmuş öle artist artist dolasmaması gerektigini ögrensin.

işte bu yüzden göstermek istemiyor.. vatandasın biri olsaydı.. sanirim hic göstermezlerdi bence:) sen hic vatandasa kimlik gösteren üniformalı polis gördüm mü?

neyse ki yinede ben polisi haklı buluyorum.. adamlar gece gündüz calisiyor.. ödülü bu sekilde olmamaliydi..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hermes
    hermes's avatar
    Erkek

polis sanırım sürgün korkusu  falan diye  kmlik göstermiyoda sonradan ben bilmemkim bilmemkim diyo gene kimlik istiyo vs de  polislerde melek sanki onlar çok dinliyo  ya insanları polislerde dışarda küfür savuruyo  vatandaşa  ben  rasgele kavganın ortasında kaldım adam  aldı beni 2 saat  tekmeledi dinlemedi bile sırf küfür etti polis  dinlemedi polislerde  farklı değiller.

Metafiziksel orospuların paranoyak çığlıı.
Toplam Hit: 6611 Toplam Mesaj: 45