Bozuk Cd Nasıl Düzelir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    Elimde 3 adet cd var.Pc bunları okumuyor.Forumda arama yaptım lakin hiçbir yöntem-program işe aramadı.2 gündür uğraşıyorum.Bildiğiniz denediğiniz program veya yöntem varsa yazın kurbanınız olayım..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yumuşak bi bez al eline. bulaşık deterjanını köpürt, CDnin ortasındaki yuvarlak dış kısıma doğru dik olarak yıka. sonra kurut dene. %90 ben böle çalıştırıyodum.

çok derin çizik yoksa.

ama içi bozulduysa veri kaybı olduysa sistemi bozulduysa kurtarabileceğini zannetmem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    çizikler diz boyuysa zımpara misali bir sistemle kazıyorlar ve tekrardan parlatıyorlar. ama masraflıydı...

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

kolonya ve yumusak bir bezle cılkını cıkarmadan temizle ve en az iki farklı cd okuyucusunda dene.İkisi de okumazsa ortasından ip geçirip arabanın ön aynasına as ama çok dalga geçerler: )

Wordpressten tiksiniyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

joe_black: deterjanı yemedi sorun devam ediyor

SweetyVolty:o iş beni aşar bana herşeyi de masraf deme :D

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

HuwelAsK bunu yazdı:
    -----------------------------

kolonya ve yumusak bir bezle cılkını cıkarmadan temizle ve en az iki farklı cd okuyucusunda dene.İkisi de okumazsa ortasından ip geçirip arabanın ön aynasına as ama çok dalga geçerler: )

denedim kardeşim ama olmuyor sabahlarım bugün...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Boşuna Uğraşıp deterjanı kolonyayı ziyan etme düzelmez alt tarı 50 krş git bi yenisi hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

systemexp bunu yazdı:

Boşuna Uğraşıp deterjanı kolonyayı ziyan etme düzelmez alt tarı 50 krş git bi yenisi hocam :)

İçindekiler ne olacak hocam hazır satılıyosa benim videolarım alırım hemen :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    melikeduyar
    melikeduyar's avatar
    Dişi

kolonya dökebilirsin ben küçükken vcd de açmayan filmleri kolonya ile temizliyordum açılıyordu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

En etkili yöntem,muz.Forumda konusu vardı,bulamadım ; )

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

deterjan alkol bi işe yaramadı program önerebilir misiniz?

Toplam Hit: 6112 Toplam Mesaj: 33