Breathe Right

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bu ürününden uzun zamandır haberdardım ancak dememiştim, internetteki çoğu olumlu ve birkaç olumsuz yorumun ardından gittim 

ve satın aldım. 

breathe-right-bu.jpg%20%28285×285%29

Ürünün bir kutusu 14 TL  içinde 10 Adet bulunuyor. Büyük , Normal , Şeffaf , Mentollü gibi farklı modelleri var , mentollü özellikle 

burnu hastalıktan ötürü tıkalı olan grip veya üşütmüş kişilere öneriliyor.

breathe-right-ex.jpg%20%28369×215%29

Ürünün normal versiyonunu uyumadan 10 DK önce taktım gerçekten çok hafif , ilk hamlede doğru takamadım diye endişe etmeyin 

çıkartıp düzeltebilirsiniz , taktıktan bir kaç dakika sonra varlığını hissetmiyorsunuz sadece bol oksijenin keyfini sürüyorsunuz.

Gelelim etkilerine , Oldukça rahat uyudum 3 rüya gördüm ve bu rüyaları çok iyi hatırlıyorum. Sabah 6 da uyandım ve zinde uyandım.

Herkeze öneriyorum , ha şimdi diyebilirsiniz plasebo etkisi diye, aldığınız oksijenin farkını ilk anda hissediyorsunuz zaten yani bu kadar 

etki görmeseniz bile fark yaratacağı ortadadır. Daha büyük boy paketlerini daha uygun fiyata bulabiliyormuşuz sanırım daha araştırmadım

Şeffaf olanını dışarıdada takabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Deneyin. Uyku ile ilgili sorun yaşayanlar daha fazla faydasını görebilir.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    benimde uyku sorunum var bi deneyeyim bunu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Daha Önce Kendi Arkadaşlarımdan Duymuştum. Gerçekten İşe Yarıyor Felan Demişti.

Bunun İngiltere de Daha Ucuz Olduğunu Öğrenmiştim. Arkadaşa Getiricektimde Olmadı.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

herkesin aklına gelen soruyu ben sorayım

normal bant yapsak olmazmı :F

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

herkesin aklına gelen soruyu ben sorayım

normal bant yapsak olmazmı :F

pringles kapagından yapma yöntemini anlatmışlar bant kullanarak bir forumda ama her gün onla ugrasacagına git al hocam rahat bir uykuya bu para verilir bence :D

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

ya tayfun sende her oto boku alıyon :D

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

internetten beleşini göndercez diye form doldurttular ama göndermedi itneler :/

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bende deniyim bari nerden bulabiliriz ?

Eczane, internet ?

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Bende deniyim bari nerden bulabiliriz ?

Eczane, internet ?

eczanelerde ve marketlerde var , market olarak migrosta gördüm diğerlerinde de vardır ama hepsinde değil tabi hangileri araştırmak lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

adamlar kampanya yaptı tanıtım ürünü diye 2 kere istedik yok gelmedi.şikayet vara yazdık yine yok.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

10 numara üründür. bende inanmıyordum ama deneyince gördüm taktıktan 15sn sonra fark ediyorsun. ama çıkarınca 5sn etkisi kayboluyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 1231 Toplam Mesaj: 12