folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Brock Lesnar Vs Cain Valesquez

Brock Lesnar Vs Cain Valesquez

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=8PIBI2Rd97g

Aynı maçı belki 7-8 defa izledim hacılar.Kısa süren ama çok keyifli bir karşılaşmaydı.Geçenki Floyd maçından keyif alamayanlar bunu izlesin : )

İyi ki varsın Eren.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ulan o gün mayweather maçı bok gibiydi  şuydu buydu dediniz alın size süper maç bunu izleyin diye koyduk bakan yok !! :D

İyi ki varsın Eren.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

kan gövdeyi götürdü amk

https://www.youtube.com/watch?v=LWE79K2Ii-s

DevilKingtr tarafından 04/May/15 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Bu adamlar bu mactan ne kadar kazandilar bilen varmi?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Tam olarak bilmiyorumda şuana kadarki bilgilerime dayanarak ve bu maçında  5 sene önce olduğunu hesaba katarsak hesaplayayım;

Brock Lesnar (yenilen) 70 ile 100 bin $ arası 

Cain ise 250 bin $ civarı almıştır.

İyi ki varsın Eren.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

kan gövdeyi götürdü amk

https://www.youtube.com/watch?v=LWE79K2Ii-s

rakip düştükten sonra kafatasını parçalayıcı güçte son 1-2 darbe indirmek işin fıtratında var galiba. 

adamlar aman dileyene kılıç kaldırıyorlar, adamlar acımasız.

Tanrıyla senli benli konuşurken; patronlarıyla sizli bizli konuşan yaratıklarız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

Tam olarak bilmiyorumda şuana kadarki bilgilerime dayanarak ve bu maçında  5 sene önce olduğunu hesaba katarsak hesaplayayım;

Simdide tahmini 100 - 400 k aliyorlardir, yazik yav gecenki macla karsilastirinca.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

Simdide tahmini 100 - 400 k aliyorlardir, yazik yav gecenki macla karsilastirinca.

Bunlar organizasyondan aldığı para bu adamların sponsorları prim falanda veriyor adamlar maç yendikçe ama az işte 50 bin dolar falan bide üstüne ekstra para.

Tabi ki geçen maçla karşılaştırınca devede kulak.Bu heriflerin arasında burnu kırılmamış,kulağı kırılmamış adam bulmak zor.

İyi ki varsın Eren.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Arkadaşlar boks, mma vs bunların hepsi farklı spor dalları, uzmanlıkları kendilerine göre özel yönleri var, bunları hiç birimiz bilmek zorunda değiliz. Bilmeyebiliriz ama bilmediğimiz şeyleri de yargılarken dikkatli olmalıyız.

Yıllarca boks yapmış -hala vakit buldukça idman yapan- birisi olarak söylüyorum. Floyd maçı için konuşursak yazılan çizilenlere bakıyorum çok ilginç, insanlar welterweight deki boksörlerden Mike Tyson performansı bekliyor, maçta çok fazla kan, nakavt vs olmadığı için heyecan verici olmadığını söylüyorlar. Evet maç beklentinin altındaydı, bunun da tek nedeni Pacman in kendinden bekleneni yapamamasıydı. Bu durum da maçın aksiyon seviyesini düşürdü. Floyd u izlediğimde ise hız teknik ve zeka olarak mükemmel bir adam ve maç izledim. Floyd yapması gerekenleri yaptı Pacman yapamadı maçın özeti bu. Floyd un aldığı para tamamen helaldir :)

Ayrıca Floyd u anlamak için bu videonun izlenmesi farz. Bu videoda gördüklerini yapabilen yılda 50m$ kazanır :)

https://www.youtube.com/watch?v=bQYeSXpC244

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Sscheme bunu yazdı

Arkadaşlar boks, mma vs bunların hepsi farklı spor dalları, uzmanlıkları kendilerine göre özel yönleri var, bunları hiç birimiz bilmek zorunda değiliz. Bilmeyebiliriz ama bilmediğimiz şeyleri de yargılarken dikkatli olmalıyız.

Yıllarca boks yapmış -hala vakit buldukça idman yapan- birisi olarak söylüyorum. Floyd maçı için konuşursak yazılan çizilenlere bakıyorum çok ilginç, insanlar welterweight deki boksörlerden Mike Tyson performansı bekliyor, maçta çok fazla kan, nakavt vs olmadığı için heyecan verici olmadığını söylüyorlar. Evet maç beklentinin altındaydı, bunun da tek nedeni Pacman in kendinden bekleneni yapamamasıydı. Bu durum da maçın aksiyon seviyesini düşürdü. Floyd u izlediğimde ise hız teknik ve zeka olarak mükemmel bir adam ve maç izledim. Floyd yapması gerekenleri yaptı Pacman yapamadı maçın özeti bu. Floyd un aldığı para tamamen helaldir :)

Ayrıca Floyd u anlamak için bu videonun izlenmesi farz. Bu videoda gördüklerini yapabilen yılda 50m$ kazanır :)

MMA dövüşcüsü tekme,dirsek,diz kullanabiliyor,bir çoğu jiu jitsunun yanında ek olarak 1 yada 2 tane daha savunma sporuna hakim ve çok daha fazla darbe alıyorlar.

Bence MMA cilerde boksörler kadar parayı hak ediyor ama işte boks kadar tutmadığı için adamların aldığı paralar daha düşük.Ayrıca sıradan bir hafif siklet yada tüy sikletin maçında kan revan olması alışılagelmiş bir durumdur MMA de.

3 yıldır MMA takipçisiyim ve bence boksdan çok daha zevkli.

İyi ki varsın Eren.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Sscheme bunu yazdı

Adam rakibini hissediyor ya. Gerçekten bir numara.

while (1<2)
Toplam Hit: 1202 Toplam Mesaj: 19