folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Browser Oyunu Yapan Var Mı?

Browser Oyunu Yapan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    Antikilller bunu yazdı

Çok çok eskiden türk yapımı bir askeri oyun vardı. Dümdüz asker tank uçak vs. bastığın tamamen oGame mantığıyla aynıydı. Adını hatırlamıyorum. Onun aynısı yapılırsa 1k oyuncu tek başıma getiririm 

www.savasim.com  dediğin yer buydu sanırım. beyaz üstüne kırmızı yazılardı. 2003-2006 arasında aktifti yanlış hatırlamıyorsam.

Bende hatırlıyorum kısa bir süre oynamıştım çok garip gelmişti. adını savasiyorum.com diye hatırlıyordum ama şimdi İnternet arşivinden bakınca senin söylediğinmiş site. Sıfır grafik tamamen yazılar üzerine forum gibi alt alta yazılar şuna savaş açtın kaybettin şuna saldır gibi gibi. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Oyun sitesi olan bir arkadaşım Hindistanlı geliştiricilere devamlı browser oyunları yaptırıyordu kendiniz yapmanız zaman da alacaktır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Benim acaip bir agario klonu yapasım var. Ama gerçekten zor bir iş yapana helal olsun

Abi sen önce bi tbt el atsan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    Antikilller bunu yazdı

Çok çok eskiden türk yapımı bir askeri oyun vardı. Dümdüz asker tank uçak vs. bastığın tamamen oGame mantığıyla aynıydı. Adını hatırlamıyorum. Onun aynısı yapılırsa 1k oyuncu tek başıma getiririm 

www.savasim.com  dediğin yer buydu sanırım. beyaz üstüne kırmızı yazılardı. 2003-2006 arasında aktifti yanlış hatırlamıyorsam.

aynen bu oyun çok iyiydi ya keşke geri gelse

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
Toplam Hit: 2410 Toplam Mesaj: 25
browser oyunu