Browser Tercihiniz Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Chrome daha çok kasıyor bir kaç eklenti kurduğun zaman dahada kasıyor

shift + esc tuşuna basıp en fazla hangi sekme ram kullanıyorsa onları sonlandırmak çözüm olabiliyor.

youtube kanal engelleme eklentisi operada çalışsa operaya gecicem chrome dan bıktım :D

hangi eklenti o ?

Blocktube 

Daha kullanışlı olan 'Channel Blocker' eklentisini tavsiye ederim.Hem firefoxta hem operada mevcut.Ek olarak yorumları da engelleyebilirsiniz.Kelime filtresi de var.Çöplüğe dönen youtube u pırlanta gibi yaparsınız.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    obie bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Chrome daha çok kasıyor bir kaç eklenti kurduğun zaman dahada kasıyor

shift + esc tuşuna basıp en fazla hangi sekme ram kullanıyorsa onları sonlandırmak çözüm olabiliyor.

youtube kanal engelleme eklentisi operada çalışsa operaya gecicem chrome dan bıktım :D

hangi eklenti o ?

Blocktube 

Daha kullanışlı olan 'Channel Blocker' eklentisini tavsiye ederim.Hem firefoxta hem operada mevcut.Ek olarak yorumları da engelleyebilirsiniz.Kelime filtresi de var.Çöplüğe dönen youtube u pırlanta gibi yaparsınız.

Deniyeyim onu ozaman hocam teşekkürler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Köklü geçmişi tarayıcı olarak dayalı döşeli stabil Firefox bilirim telefon da Firefox a alışamadım aynı denli. Ama Firefox ta kullanırım mobilde mesela Chrome un yapmadığı bir işlemi Firefox muhakkak yapar.şu an avg browser kullanıyorum. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Eski operaci dayilarin da soyle birseyi var: https://vivaldi.com/blog/vivaldi-browser-vs-google-chrome/

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Eski operaci dayilarin da soyle birseyi var: https://vivaldi.com/blog/vivaldi-browser-vs-google-chrome/

1-2 defa duymuştum ancak göz atmamıştım. Siteleri samimi geldi. Haftasonu çıkış yasak, oturayım inceleyeyim :=)

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Firefox kullanan bir tek ben varım galiba :) Senelerdir vazgeçemedim. Noscript eklentisi çok iyi diğer tarayıcılardaki alternatiflerine baktım hiçbirini beğenmedim. Antivirüs kullanmadığım için noscript şart gibi.

Format olayına niye o kadar takılıyorsunuz ben Format atarken Yedek falan Almadan her şeyimi eski haline getiriyorum. Masaüstü,Belgeler vs Klasörleri'nin hepsi D:'ye ayarlı. Tarayıcı Profil Klasörü de D'de. Formattan sonra Klasörleri gösteriyorum olay bitiyor, tek bir ayar bile yapmıyorum.

Firefox: Kısayol özelliklerine -p ekleyip çalıştırın profil klasörü ayarlayın. Kısayoldan -p'yi kaldırın.

Opera, chrome: Kısayolun sonuna --user-data-dir=ProfilKlasörYolu ekleyin.

@@, ^^D` ne güzelmiş bunlar yav.

RitmFarbRacourci tarafından 09/Oca/21 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Brave kullanıyorum eklentisiz youtube reklamı engelliyor.

enjoy i'm vaccinated
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

1-2 defa duymuştum ancak göz atmamıştım. Siteleri samimi geldi. Haftasonu çıkış yasak, oturayım inceleyeyim :=)

Vivaldi brave vb ben çok denedim Firefox ve opera gibi rahat edemedim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ketumbiri
    ketumbiri's avatar
    Erkek

Opera favorim. Video izlerken nedense Maxthon' dan ayrılamıyorum :)

Şuraya bırakalım:   https://tr.maxthon.com

Söylediklerinizi ciddiye almak isterim ama param yok, teşekkürler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bence chromeden şaşma. sonuçta google baba ürünü bi program. ben hiçbir zararını, yanlışını, eksiğini görmedim.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 4245 Toplam Mesaj: 37
browser chrome opera gx tarayıcı opera