folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bulunduğum yerde (ağrı) TT kullanıyodum geldiğimde. (gb net 25 tl)

4 gb net paketinden 3gbsini kullanamıyordun çoğu zaman edge, kapalı mekanda ise çekmiyordu.

vodafonea geçtim 1 ay kullanabildim. TTden daha iyi ama çoğu zaman edge idi.( 3 gb net 35 tl)

sonra turkcelle geçtim. (6 gb 50tl) 2. ay paketimi 12 gbye yükselttim çünkü full 3g çekiyor yetmiyor (12 gb 80 tl)

kesinlikşe çok memnunum.

ama tatilde memlekete gittim (uşak) TT ve vodafone 3g full çekerken turkcell 3g gösteriyor ama hız edge gibi.

yerden yere değişiyor. 

inşallah sıra ttnet hızına da gelir. ölüm gibi ama kimse ölmüyor. bildiğin süründürüyor mk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

0.facebook'u özledim ya

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

İlk telefonumu aldıktan beridir avea dayım sanırım 8 yıl önceydi o zaman dan beri şahsen bir sıkıntısını görmedim çekmediği yerler oluyor onlarda diğer hatlarda çekmiyor zaten normal biri olarak şehir dışına pek çıkan biri değilim yılda 1–2 kere onlardada yol esnasında çekmezse kaybedeceğim birşey yok

Paketime gelince 1000 dakika 1000 sms 4 gb net 25 tl 

Edit : Aklıma gelmişken tek derdim şu 70 dakika telefonla konuşuncs 70 dakika dolduğu gibi otomatik konuşmayı sonlandırıyor bu süre galiba her hatta olan bir sorun baz istasyonlarının örneğin 100 kişiyi aynı anda görüştürme kapasitesi varsa 100 kişi dolduğunda hat düşmüyor bunun önüne geçmek için yeni görüşmelere yer açmak için bence bu alt yapının düzeltilmesi güçlendirilmesi lazım

Şahsen ben arkadaşlarımla, sevgilimle saatlerce konuşan biriyim konuşmanın ortasında telefon kapanıyor konunun içine ediliyor o konu bok yoluna gidiyor

TheAvenqer tarafından 16/Şub/17 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

İlk telefonumu aldıktan beridir avea dayım sanırım 8 yıl önceydi o zaman dan beri şahsen bir sıkıntısını görmedim çekmediği yerler oluyor onlarda diğer hatlarda çekmiyor zaten normal biri olarak şehir dışına pek çıkan biri değilim yılda 1–2 kere onlardada yol esnasında çekmezse kaybedeceğim birşey yok

Paketime gelince 1000 dakika 1000 sms 4 gb net 25 tl 

Edit : Aklıma gelmişken tek derdim şu 70 dakika telefonla konuşuncs 70 dakika dolduğu gibi otomatik konuşmayı sonlandırıyor bu süre galiba her hatta olan bir sorun baz istasyonlarının örneğin 100 kişiyi aynı anda görüştürme kapasitesi varsa 100 kişi dolduğunda hat düşmüyor bunun önüne geçmek için yeni görüşmelere yer açmak için bence bu alt yapının düzeltilmesi güçlendirilmesi lazım

Şahsen ben arkadaşlarımla, sevgilimle saatlerce konuşan biriyim konuşmanın ortasında telefon kapanıyor konunun içine ediliyor o konu bok yoluna gidiyor

ara sıra hattan düşüyor konuşurken ama 70dk gibi bir sınır hiç hissetmedim hocam.(turkcell)

android kullanırken 59:59da kapanıyordu(avea). ama baika bi android tele geçince kapanmadı hiç. sanırım cihazdan kaynakalnıyordu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Tt ankara gölbaşında çekmiyordu aradım söyledim arıza varmış iyiki söylediniz falan durumuna düştüler :) o kadar saçma bir firma

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Vodafone şikayetleri artmış durumda mahallemizde yazın edge ile yetiniyorduk son 3-4 aydır 3G çekmeye başladı bi kaç gündür ise yeniden Edge halini aldı..

Turkcell'e gücün yetiyosa sıkıntı yaşamıyosun yoksa uğaşıyon Vodafone TT filan..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu arada şöyle birşey fark ettım zaten 4g den sonra vodafone çekim kalitesi düştü ama 

şuanda telekomun baz istasyonlarında bayağı bir düşüş var çekim kalitesi azalıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Esenyurt ev ici Avea, Turkcell cekmiyordu, vodafone daha iyiydi.

Silivri ev ici Turkcell, vodafone cekmiyor, avea daha iyi. :)

Problem yer ve bolgeye gore degisiyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam ben bu sınıra her zaman takılıyorum çok sinir bozuyor dediğim gibi internetten araştırdım tt de bu sınır 70 dakika imiş yeni kişilerin görüşmesine fırsat vermek için 70 dk dolduğu saniye hattan düşürüyorlar önceleri telefondan sanıyordum kendi kendine kapanmasını fakat hep tam 70. Dk kapanması dikkatimi çekince araştırdım

Edit : Tt li biri bu 70 dk sınırını test edebilir mi acaba benden mi kaynaklı @joe_black hocamızın dediğinden sonra merak ettim

TheAvenqer tarafından 17/Şub/17 05:08 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam ben bu sınıra her zaman takılıyorum çok sinir bozuyor dediğim gibi internetten araştırdım tt de bu sınır 70 dakika imiş yeni kişilerin görüşmesine fırsat vermek için 70 dk dolduğu saniye hattan düşürüyorlar önceleri telefondan sanıyordum kendi kendine kapanmasını fakat hep tam 70. Dk kapanması dikkatimi çekince araştırdım

Edit : Tt li biri bu 70 dk sınırını test edebilir mi acaba benden mi kaynaklı @joe_black hocamızın dediğinden sonra merak ettim

Hiç duymadım öyle bişey hocam. istanbul adana izmir ankara afyon uşak konyada avea kullandım hiç 70dk olayı olmadı.

belki senin olduğun yerde baz istasyonu çok yoğun olup o şekilde yapıyodur? yetmiyodur oraya istasyon?

başka ilde de yaşadın mı 70 dkyi?

çok ilginç geldi hocam bana :D

edit: ha bir de konuşma saati de önemlidir belki. ben akşam 7 8 den önce pek telefonla konuşmam. konuşsam da 3 4 dklık.

joe_black tarafından 17/Şub/17 09:45 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3669 Toplam Mesaj: 31
avea