folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Aria kullanmıştım yıllar önce :) sonra vodafone aldım 10 yıl kadar vodafone kullandım geçen yıl bütün hatlarımı turkcelle taşıdım çekim felan hepsi 10 numara

geçen diğer hattımın tahhütü bitmiş fatura çok gelmiş (10 lira) dedim haberimiz olmadı felan dedim olsa yenilerdim dedim neyse yeniledik gelen faturadan 15 lira indirim yaptık dedi :) aslında istemedim onlar yaptı

Türkiyenin batı bölümünü her yaz dolaşan biri olarak turkcell çekim kalitesi yok ama şu var kıyı bölgelerde vodafone daha iyi taşrada turkcell iyi 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Aria kullanmıştım yıllar önce :) sonra vodafone aldım 10 yıl kadar vodafone kullandım geçen yıl bütün hatlarımı turkcelle taşıdım çekim felan hepsi 10 numara

geçen diğer hattımın tahhütü bitmiş fatura çok gelmiş (10 lira) dedim haberimiz olmadı felan dedim olsa yenilerdim dedim neyse yeniledik gelen faturadan 15 lira indirim yaptık dedi :) aslında istemedim onlar yaptı

Türkiyenin batı bölümünü her yaz dolaşan biri olarak turkcell çekim kalitesi yok ama şu var kıyı bölgelerde vodafone daha iyi taşrada turkcell iyi 

hanımın avea hattında taahhüt bitmiş 400 tl fatura geldi. taşıdım vodafone a. annem babam ve kardeşiminde avea idi. onlarıda taşıttırdım başka operatöre. benimki turkcell. benimde geçenlerde taahhüt bitmiş aradılar turkcellden bilgi verdiler. aynı fiyattan devam etmek istemisiniz diye. aynen devam ediyorum.

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

yıllar önce aveada teknik bölge amiri olan bir abimizde tüm operatörlere ait hatları vardı. turkcellin çekim gücü hiçbirinde yok diyordu. kendi özel hattı turkcelldi. o gün bugün turkcell kullanırım. fiyatın yüksek olmasının nedenide rekabet kuruludur.

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşte kiralamak yerine direk satsaydık en azından bu sıkıntılar olmazdı.  

Abi ya tam özelleştir yada özelleştirme. Yada yarım özelleştiriyorsan bunu düzgün denetle. 

Adam 21 yıllığına kiralamış. Ne diye yatırım yapsın? Yaptığı yatırımlar yanına kâr mı kalacak? Hayır süresi bittiğinde yatırım yapsın veya yapmasın diyecek ki hadi bana eyvallah. 

Turkcell niye yatırım yapıyor. Şirketin hissesini elinde tutan yatırım,iş grupları diyor ki kârımızı kapasitemizi kalitemizi arttırmamız lazım. E bunun için ne yapması lazım daha çok üye, daha kaliteli hizmetler insanlara internet için daha fazla harcamaya teşvik etme (etik bir şekilde yani internet ve hizmetlerini kullanıma teşvik etme) 

Haliyle kazancının bir bölümünü yatırıma ayırmak zorunda. Telekomu kiralayanlar ne yapıyor, telekomun halka açık hisselerini satıyor (şirket sahibi olmamasına rağmen aslında böyle bir şeyi yapma hakkı olmaması gerekirken), şirkete ait taşınmazları satıyor. 

Garanti kâr yapan şirkette en az masrafla en kolay yoldan en çok geliri arttırmaya çalışıyor. Yetmiyor gidiyor topçuya popçuya para akıtıp reklam çektiriyor. 

Hangi emlakçı bir ev sahibinin evini başkasına kiralarken aldığı aradaki komisyondan eve düzenli yatırım yapmış ?

mkyb tarafından 17/Şub/17 17:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

avea baştan aşağıya pişmanlıktır. sorun merkezidir. ucuz mucuz farketmez hizmet sıfır. çingenlik çok. şeffaflık sıfır.

birşey sorduğun zaman illa ki kılıf buluyorlar ve tamamen müşteri aleyhine işlem yapıyorlar.

turkcell müşteri lehine çözüm odaklı yaklaşıyor daima. bu ve benzeri konularda bir çok defa söylemişimdir iki operatörü de kullandım ama avea gibi başa bela uğraştıran birşey görmedim.

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İstanbul geneli için konuşacak olursak :

1. Turkcell

2. Vodafone

3. TT

Türk Telekom'un özellikle kırsalda çekimi sıkıntılı. Şehir dışına doğru çıkın anında şebeke gidiyor.

Hocam o Türkiye geneli öyle zaten

Hayırlısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam ben bu sınıra her zaman takılıyorum çok sinir bozuyor dediğim gibi internetten araştırdım tt de bu sınır 70 dakika imiş yeni kişilerin görüşmesine fırsat vermek için 70 dk dolduğu saniye hattan düşürüyorlar önceleri telefondan sanıyordum kendi kendine kapanmasını fakat hep tam 70. Dk kapanması dikkatimi çekince araştırdım

Edit : Tt li biri bu 70 dk sınırını test edebilir mi acaba benden mi kaynaklı @joe_black hocamızın dediğinden sonra merak ettim

Hiç duymadım öyle bişey hocam. istanbul adana izmir ankara afyon uşak konyada avea kullandım hiç 70dk olayı olmadı.

belki senin olduğun yerde baz istasyonu çok yoğun olup o şekilde yapıyodur? yetmiyodur oraya istasyon?

başka ilde de yaşadın mı 70 dkyi?

çok ilginç geldi hocam bana :D

edit: ha bir de konuşma saati de önemlidir belki. ben akşam 7 8 den önce pek telefonla konuşmam. konuşsam da 3 4 dklık.

Başka bir yerde denemedim sürekli bu süreyi evde iken konuşuyorum heo aynı yer anlayacağın ama başka yerlere gidip deneyecem

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.speedtest.net/awards/tr/2016

Bu arada Turkcell ünlü internet hız testi sitesi speedtest'e göre 2016 yılında hem mobilde hem kablolu internette Türkiye'nin en hızlısı oldu. 

mkyb tarafından 19/Şub/17 02:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

vodafone türkiye artık katarlıların. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

vodafone türkiye artık katarlıların. 

O konu biraz karışık konu gizli olsaydı anlatırdım.

Toplam Hit: 3627 Toplam Mesaj: 31
avea