folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Berberler Ne Ayak?

Bu Berberler Ne Ayak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

apndemiden beri istanbulda genel olarak fiyatlar böyle zaten en son gene vakalar arttı dediler evde kendimi makinayla kestim amk direk 3 numara zaten bi yere gittiğim etiğim yok kafada saçta çok gerçi :D

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Kendi saçımı makina ile kesmeyi çok istemiştim ama bir türlü cesaret edememiştim bu pandemi sayesinde bir iki defadır makina ile 3 numara kesiyorum.. önerilir 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı

Suriyeli berber var burada ona gidiyorum saç sakal 20tl traşını da beğeniyorum normalde kendim olurdum ama fiyat uygun olunca uğraşmak yerine gidiyorum suriyeli berbere

O bu değil de çaycıların,kafelerin günahı ne abi? Hepsine serbest ama kahveler ne zamandır kapalı bi ara da açıldı ama oyun yasak ulan berberde insan nefes nefese geliyor yasak yok sırf pirezentabıl görünümleri bozulmasın diye isanların şekilcilik sağlıktan daha önemli demiş devlet babamız sağ olsun.

Oyun yasağını kimse umursamıyordu. Birde ihtiyarlarda kıyamet kopsa kahveye gitme merakı var. O yüzden kapattılar. 

Dedemin kardeşi kahvehaneden hastalık bulaşması sonucu vefat etti. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yine usturaya vurdum on numara oldu.

saçlar papaz gibi olmuştu berberede gitmiyordum şimdi güzel oldu. 

bide şimdi kaç para alır berber allah bilir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Çağın mesleği.. Okumak yerine çırak olarak başlasak evimiz arabamız vardı bugün..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

bu virüs işi gittikçe sıkıntı olmaya başladı aşı vs gelene kadar berbere vs gitmek de zor gibi görünüyor.

fiyatı uygun,güzel performans alabilecegimiz bir saç kesme makinesi öneriniz varsa alabilirim

Marka-Model önermeyeceğim de,

çok da makina'ya dalma. ne bileyim çelik bıçak, seramik bıçak filan. 

zaten bıçaklar birbiri üzerinde kayarken birbirini masat'lıyor-bileyliyor. 

Saçların Gür ise, watt'ı yüksek, ve tarak tırnakları kuvvetli birşey al. bu isterse Kablosuz da olsa böyle olsun. 

ha, tek taraklı olanlarda , 1-2mm için tarak açıklıkları sabit oluyor, bu sıkıntı. Saç, tarağa gelmiyor. 

tarağın eni küçük olursa da olumlu yanı, küçük kıvrımlarda iyi oluyor; büyük olursa da kısa sürede bitirebiliyorsun. 

yazayım dedim. ^^`

ha, kullandıktan sonra da, fırçala bıçakları, en son kolon'yağıyla fısfıs'la(yada sprey'le)

~@~

bre @Do_Som, ustura'yı iyi kullanıyon heralde. ^^D` . bi'de kafayı yapsak, yararım karpuzu bi'kaç yerinden. ^^` 

RitmFarbRacourci tarafından 13/Ara/20 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 40849 Toplam Mesaj: 147
yine zam yeniden zam zam