folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Bill GATES Neyin Peşinde? Musa"Nın Bastonu, İsa"Nın....

Bu Bill GATES Neyin Peşinde? Musa"Nın Bastonu, İsa"Nın....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Hayırdır nerden çıktı bu hayırseverlik - vakıf, makıf ayakları!!!

Amerika"nın ve dünyanın ikinci zengini de Warren BUFFET servetinin % 85"ini falan bağışlıyo, Gates amcaya(!)

Ne iş lo bunlar, neyin peşindeler?

Sizce?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Bir zamandan sonra paradan skılıyorsun. çünkü elde etmek istediğin her şeyi elde ettin zaten. bence olay bu!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Kefenin cebi olmadığını anladılar heralde :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hiç bişeyin peşinde değil :D yardım edio sevaba girior :D herşeyin altında bi bok aramamak lazım..

adamın insafiyeti üzerinde işte : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek
    abi bu adamlar baktılar ölüm falan yakındır g_tü kurtaralım barede ölüncede iyi yaşayalım diye hayırseverlik ayağına falan yatıyolar

not:bu komplolar snak kompla organizasyonu tarafından üretilmiştir kopyalanması kesinlikle yasak deyildir

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Hem Billl GATES ve hem de Warren BUFFET. Ne yani ikisi de aynı anda imana mı geldiler :) Kimin sihirli değneği dokundu bu amjalara?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yaw yok inanmayın onlara.. o kadar yardım yerine ulaşsaydı afrika bizden zengindi şimdi amk..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    Arkadaslar o adam 85% ini bagisladi cunku para cok sevmeyen bi adam 45 Milyar dolar parasi oldugu halde 1955 mi bilmiyorum tam ozaman bi ev aldi halen o evde yasiyor ve 45 milyar dollar parasi oldugu halde kendisine 100 000 Dolar maas bagladi onunla yasiyor ve 3 cocuguna da buyuk bi servet miras etmiyor ama sadece kendilerini yeticegi kadar paa birakiyor yani okadar para birak ip da fabrika acmasi icin degil cocuklarina yetecegi kadar umarim anlatabilmisimdir.

Saygilar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    vah yazııkkkkk 100bin dolarla bi ay nası gecer walla ac kalırlar :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    Mesaj hitbaytar tarafindan 6 Temmuz 2006 (Perşembe) tarihinde yazildi.
    vah yazııkkkkk 100bin dolarla bi ay nası gecer walla ac kalırlar :D

----

ben o parayla 1 yıl yaşarım o para her ay olsun zıt pıt gayrimenkül alır kiralarla geçinirim amk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    ne bi yılı lan 100.000 dolar nerden baksan 150 milyar para yapar beni ömür boyu idare eder valla.hatta sülaleme yeter

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
Toplam Hit: 2524 Toplam Mesaj: 19