folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Bill GATES Neyin Peşinde? Musa"Nın Bastonu, İsa"Nın....

Bu Bill GATES Neyin Peşinde? Musa"Nın Bastonu, İsa"Nın....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    adamlar yahudi a.q. bırakında zengin olsunlar bi biz fakir kaldık a.q. zenciler bile yırttı ne olacaz bimiyom :)) bağış işine de gelince kendi yahudi kurumlarına bağışlamıştırlar büyük ihtimalle !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HASKANKAAAN
    HASKANKAAAN's avatar
    Erkek
    Bnece bu işlerde bi bokluk var bunlar yahudi imana faln gelmezler peygamberini satan şerefsiz bunlar bence gene dünyanın mına koymak için bi boklar yiyolar hristiyanlar ve yahudiler olarak.

Kadını golf sahası olarak görmek erkekliğe sığmaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Mesih Bill Gates'mi yoksa dedirtmeye başlarlar bir kaç adım daha sonralarda!

Dedirtmezler mi?

Yedim onalrı diyemezler :D Deseler de kim tınlar ama afrikada asyada tınlayacak olan çoktur. Kafa karıştırmaya yeterler. Musa'nın asası, Gates'in parası....

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    1. adamlarin nekadar harcadigina siz niye bakiyorsunuzki herif zamaninda calismis bos bos dolanicagina fikir uretmis risk almis basarmis.
    2. yaptiklari tamamen vakif amacli. para gates in ustune degil vakifin ustune geciyor yani sadece yardim amacli buda demektirki amerikan kanunlarina gore bu paranin en fazla %20 si vakif giderlerinde kullanila bilir geri kallani yardim amacli kullanilmak zorunda.
    3. herif hayir yapiyor. esek gibi cocuklarina birakip calismadan hazirdan gelen parayla yasamalarini istemiyor. onlarda calissin onlarda ugrassin kazansin diyor. ihtiyaci olana veriyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ee yaşlandı artık giderayak iyilik yapıor :)

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HASKANKAAAN
    HASKANKAAAN's avatar
    Erkek
    OFFF BEYLER ÇOK SAFSINIZ İNANMAYIN BÖYLE VAKIF OYUNLARINA. YAHUDİNİN iyilik yaptığını kim görmüş.

Kadını golf sahası olarak görmek erkekliğe sığmaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    banlı cancan cörtletti:
    ikisine birden kimin değneği dokundu?
    ---------------------------------------------
    ben dokundum amk töbe töbe ulan öküzün altında öküz aramayın yaw işiniz gücünüz yokmu git sende bi fakiri besle elinden geldiğince herif yardım etmenin hazını almış illa hz musa hz isa mı olcak hristiyan olunca olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    la hasan ne bilion yahudi olduğunu?
    belki içinde müslüman:d
Toplam Hit: 2531 Toplam Mesaj: 19