Bu Da Benim Hobim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayatta migdemi bulandıran canlılardan biri inşallah ölürler soyları kurur amin

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

En zehirlisini kaça satarsın? kendimi ısırtsam öldürür mü?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kronolojik olaraktan, nasil basladin, neden boyle bi hobi, nerden esti ve 'elemanlarini' nereden temin ettin hocam? Ayrica izmirdeysen bi ziyaretine gelmek isterim :D

Yaklasik bi 5 sene once falan basladim, aslinda kucuklugumden beri bortu bocege merakim var ozellikle orumceklere, internette dolasirken birisinin sattigini gordum ve 1 tane aldim, daha sonra gerisi geldi zaten. ilk hayvani Turkiye'den aldim, geri kalanin hepsini yurt disindan (Almanya ve Macaristan) aldim.

Bornova stadyumun ordayim istedigin zaman gelebilirsin. ;)

Bortubocek sever
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

http://www.tarantula.gen.tr/ 'de takılıyorum ama genelde takip ediyorum :) tarantulam.com vardı kapanmadan önce oradaydım. Nickim Dark.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Bloom bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:
    Kronolojik olaraktan, nasil basladin, neden boyle bi hobi, nerden esti ve 'elemanlarini' nereden temin ettin hocam? Ayrica izmirdeysen bi ziyaretine gelmek isterim :D

Yaklasik bi 5 sene once falan basladim, aslinda kucuklugumden beri bortu bocege merakim var ozellikle orumceklere, internette dolasirken birisinin sattigini gordum ve 1 tane aldim, daha sonra gerisi geldi zaten. ilk hayvani Turkiye'den aldim, geri kalanin hepsini yurt disindan (Almanya ve Macaristan) aldim.

sen birini bi ara radyoaktifle de gelip kendimi ısırtayım. belki süper güçlerim falan olur :) şaka bi yana. huylanmasam bende gelirdimde. el kadar örümcek. nasıl geleyim :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı:

http://www.tarantula.gen.tr/ 'de takılıyorum ama genelde takip ediyorum :) tarantulam.com vardı kapanmadan önce oradaydım. Nickim Dark.

Hmm Dark nickiyle birini goruyodum demek o kisi senmissin,tarantulamla ilgili cok sey biliyorum,yazik ettiler guzelim siteye,ozelden anlatirim istersen,diger siteye de pek takilmiyorum her konu geyik konusu oluyo,hobi biraz daha ciddiyet gerektirmeli bence,kendi sitemizde takiliyoruz biz ;-) @crimeangel hocam ben varim hic bir sey yapamazlar :) gelmek istersen buyur gel zaten kapali kaplarda duruyorlar,cikmalari olanaksiz.

Bortubocek sever
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Fil götü kadar göt var lan bunlarda, bunlar nasıl hayvan,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Fil götü kadar göt var lan bunlarda, bunlar nasıl hayvan,

Biraz fazla beslendikleri icin oyleler :)

Bortubocek sever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

biraz önce büroda 1 karış büyüklüğünde kertenkele buldum  isteyen varsa satabilirim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:

Eyvallah haci :) yurtdisindan kargoyla falan mi yollatiyorsun napiyorsun :D

...said addicted.
Toplam Hit: 48768 Toplam Mesaj: 279