folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Müritler selam. 

Aşırı kilomdan dolayı endokrin doktoruna gittim ilk önce bi kan testi yaptırdı bi ilaç verdi gece 11 de yuttum sabah 8 de kan verdim. Baktı sonuçlara şu süper bu süper birşeyler dedi, sonra thincal diye bi ilaç verdi. Yemekten yarım saat önce yut günde 3 öğün yemekten önce dedi. Bu ilacı kullanan var mı aramızda, gerçekten zayıflamaya etkisi oluyor mu? 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

CLA kullanıyorum 2400mg

Her öğünden önce 1 kapsul 

Vicudun yağ alınımını zayıflatıp mevcut yağların yakılmasına yardımcı oluyor , haftada 4 5 gün spora gidiyorum ağır bir diyet yapmadığım halde kilo veriyorum şuanda. 

Geçen gün konu açtım incelemeni öneririm

https://www.tahribat.com/forum/saglikli-yag-yakimi-icin-besin-takviyeleri-onerile-244385

Yağ oranın kaç hocam ?

PanxeR tarafından 03/Şub/20 19:48 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

CLA kullanıyorum 2400mg

Her öğünden önce 1 kapsul 

Vicudun yağ alınımını zayıflatıp mevcut yağların yakılmasına yardımcı oluyor , haftada 4 5 gün spora gidiyorum ağır bir diyet yapmadığım halde kilo veriyorum şuanda. 

Geçen gün konu açtım incelemeni öneririm

https://www.tahribat.com/forum/saglikli-yag-yakimi-icin-besin-takviyeleri-onerile-244385

Yağ oranın kaç hocam ?

Yağ oranımı bilmiyorum doktor söylemeyince benim de aklıma gelmedi hiç. Benim dediğim ilacı 1 aydır kullanıyorum ilk fırsatta tartılacağım bakalım işe yarıyor mu. Sen spor olarak ne yapıyorsun yürüyüş mü sadece? 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende kilo vermek istiyorum ama yok hele son 3 yıldır şu icsem yarıyor 

Askere gitmeden önce kaburgaların sayiliyordu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

@helyocat bilir bu işleri oda kahve satıyordu zayıflatıyor. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bende kilo vermek istiyorum ama yok hele son 3 yıldır şu icsem yarıyor 

Askere gitmeden önce kaburgaların sayiliyordu

Sende kiloluysan ben ne yapayım  :}

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

5 ogun azaz yemek . yemeklerden sonra tursu suyu ve mutlaka yarim saat yuruyus ara kosu ile arkadasim 30 kilo verdi. ilaclarla baska hastaliklara yol.acmayin.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Zayıflamanın formülü doğal yöntemlerle mideyi küçültmek ki bu da öğün sayısını artırıp sık aralıklarla azar azar yemekten başka hiçbir şekilde mümkün değil. Yani bi anda yemeğe gömülmemek gerekiyor. Tabi yemek yerken de karbonhidrattan uzak durmak önemli.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

@helyocat bilir bu işleri oda kahve satıyordu zayıflatıyor. 

Black latte :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

zamanında 132 kilo olan biri olarak şunu söyleyim birşeyler yiyerek ve içerek zayıflanamaz. kullanmadığım ilaç vs kalmadı hiç biri bi boka yaramıyor

bazalmetabolizmanın altında kalori alacaksın spor yapacaksınız aga günde 1200 kalori alıyorsan 1 saat tempolu yürüyüp 600 ünü yakacaksın bitti gitti bukadar amk aldığın kalorinin istersen hepsi un olsun istersen şeker yani günde 1 öğüne razı isen 2 porsiyon patates kızartmasını göm ama sonra başka birşey yemek yok yada onun yerine 2 haşlanmış yumurta 2 porsiyon blgur pilavı 250 gr tavuk göğüsü yarım ekmek de yiye bilirsin gün içinde buda aynı kaloriyi verir seçim senin :) karbonhidrat (şeker, yağ , un) acıktırır protein tok tutar ama 0 karbonhidrat diye birşey olamaz kuruyemişlerden yararlı karbonhidrat alırsın  yararlı karbonhidratlar kolayca yakılabilir. saat 19 dan sonra hiç birşey yeme

bunları yapınca kilo vermeyecek adam tanımıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Bu aralar yine zayıflama konuları açılmaya başlandı. 

Bir konu açılsa zayıflıyoruz adında, herkes oraya hergün kilosunu girse ve ne yaptığını yazsa topluca zayıflasak :)

Geçen sene 110 kiodan 87 kiloya indirm 4 ay gibi bir sürede. Bu sene tekrardan 96 oldum.

Dün itibari ile yeniden Spora başladım Pazartesi - Çarşam - Cuma günleri Spinning yapıyorum. Diğer günler ise bir saat yürüyüş bandı ve  Eliptik yapıyorum. En son 20-30 dakika sauna. 

Herhangi bir ilaç kullanmaya gerek yok arkadaşlar.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 3860 Toplam Mesaj: 38
thincal