folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Nedir? Geliyor(E) Gidiyor(E) Yapıyorum(E)

Bu Nedir? Geliyor(E) Gidiyor(E) Yapıyorum(E)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Made in exca :|

selam gençlik!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkçe hocamız vardı hep derdi şive ile dalga geçmeyin.Fakat özentiliğide şiveleştirmeyin..O hesap

edit:

Türkiye de http://bobiler.org/ gibi oldukça saçma bir site olduğundan dolayı utanıyorum.

Ya arkadaş girin siteye bşalıklara bakın kaç tanesini anlayacaksınız.şampiyonşiplemece , daldan dala atlamaca ?Ne lan bu bi atlıyacağım size :-/

yok hocam oranın uslübu farklı. nasıl 2ekmek1sut de küfülü konuşuluyosa, burdakilerde, böyle değişik bişiler yamışlar. 

çalışmaları kırıp geçirior,

The%20image%20“http://kafa.bobiler.org/upload/photographs/120277881s.jpg”%20cannot%20be%20displayed,%20because%20it%20contains%20errors.

The%20image%20“http://www.bobiler.org/upload/photographs/128770584s.jpg”%20cannot%20be%20displayed,%20because%20it%20contains%20errors.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bobiler jargonu.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    kaanabak bunu yazdı:

Bobilerden fışkırıyore sanırsam..

Ek: :)

ah ulan kantar :-|

bugünleridemi görecektim :| kantar nasıl olurda yazarsım bu biçim aq senin tartar. insan bunu kefiline nasıl yapar :-|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    ben ilk kantarda gördüm sonra tüm tbt ye yayıldı. artık kantar nerde görmüş bilemem :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    End0t0ksiN bunu yazdı:
    oda bişimi hoca sokakta cık dolaş "okito aşkito canito" yok ananın amito :D delı oluyorm amk ya ıngılızce özentısı götleklere :\ haklısın hoca kendı güzel TÜRKÇE gibi dılleri varken özendıklerı dillere bak amk bırde bu memleketi bunlar kurtarıcak bunlar askere gıdıcek .. allahın andavalları ..

aahahahaaa :D

@Emirreis

evt. bi de bi komik ses vardıya. Alo, sen kimsınmiii :A haha

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

bobilerde sıkca bulunur.. south parkda bi bölüm wardı shit cok kullanılınca tadı kacıodu o bolumu izleyenler anlar demek istenileni.. sadece bobilerde takılanlar kendi aralarında kullanırdı.. ama bobilerin boku cıkdıgı için.. herkese yayıldıgı için bok tadı vermeye basladı..

burdan fişliyorum.. bunlardan biride atzhai khani :D bu ipnede ole konusuore..

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Farklı olma çalışması,Özentilik.

HEpsi bu.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek
    yanlış hatırlamıyorsam bi dizide genç bi oyuncu bu şekilde konuşuyodu galiba ondan sonra dolandı milletin ağzına hayat bilgisindeki orteganın gülüşü gibi...

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

boyfromsmyrna bunu yazdı:
    yanlış hatırlamıyorsam bi dizide genç bi oyuncu bu şekilde konuşuyodu galiba ondan sonra dolandı milletin ağzına hayat bilgisindeki orteganın gülüşü gibi...

emret komutanım dizisinde sinyor adli karakter kullanıyodu..ara sıra bende kullanıyorum yapıyore olabilite edütbüdüt vs... ara sıra kullanmak renk katıyo buna bisey denmez ama devamlı kullanılması ortamın bokunu cıkartıyore :D

Toplam Hit: 5481 Toplam Mesaj: 55