folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bu Oyuncu Laptopu Nasıl (Casper Nirvana C900)

Bu Oyuncu Laptopu Nasıl (Casper Nirvana C900)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşar.

Bu aralar bi pc bakıyorum cs go, pes 18 ve beni 3-4 sene daha idare edecek bi pc. Sizce bu nasıl?

Bir yorum yaparsanız iyi olur fiyat vs sizce nasıl?

https://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-c900-7700-8tg0x-intel-core-i7-7700hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000ANTNU?magaza=Hepsiburada

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bikere adı yeter hocam. Kesinlikle uzak durmalısın.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Casper :)

o paraya git monster abra al hocam.

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Kasası erirde kasa bulamazsın allah muhafaza..

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

özellikler iyidir hoştur sana casper maceramı anlatayım arıza yaşarsan ne ile karşılaşırsın bil

tablet aldım amk o günün aklımı sikeyim. ömrümde araştırmadan aldığım 1 - 2 şey vardır 1'i bu amk aleti.

Amacım bir tablet olsun hatun kişi kpss çalışırken video baksın takılsın zati para yok kıt kanaat hediye alıcam işte. bu amk aletini aldım 3 ay falan kullandı.

Sonra kenarda duruyor bu amk aleti la açim kullanım dedim kapandı açılmıyor çeviremiyorum fabrika ayarlarına falan garantiye gönderdim geldi 25 gün sonra

aradan vakit geçti yine aynı terane la garanti var kıl oluyorum clash of clans oynuyorum o da başka bir şey kurmuşluğum yok kurcalamıyorum bile gitti garantiye yine geldi 20 gün sonra 

1 ay geçti tekrar bak yeminle diyorum her gün elime almıyorum haftada 3 belki 5 kere tel şarjdayken buna dokunuyom yine baya gün sonra geldi garantiden

delirecem alet 8 aydır bizde 3 kere arıza verdi ve formatlandı açıklama yazılım güncellendi her seferinde.

4. olunca dedim sikerim aradım garantiyi dedim bu ürünü tüketici hakem heyetine verecem size verdiğime dair kağıtlar yok zira bir daha olmaz diye diye attım kağıtları.

Ne dese beğenirsin? daha önce verdik ya bir daha olmaz. kardeşim dedim gizli bilgi değil altı üstü şu tarihte gelmiş şu yapılmış teknik personelin doldurduğu formları makineyle gönderin işte yok

Lan dedim beni delirtme yok mu yöneticin onla konuşcam diyom diyo ki en yetkili benim. Dalga mı geçiyon diyom yoo diyo ben bakıyorum en yetkili benim.

Adam karşımda olsa orada ağız burun karıştırırım böyle konuşan birine. Neyse amk ben casperında yetkili servisininde.

Tee zamanında pc nin pc olduğu 99 da casperdan masasütü pc aldı babam hediye bana. ayaklarım yere basmıyor. 1 sene olmamıştı oyunu açtım çizgiler çıktı oyunda. La saçma çizgiler götürdüm driverdandır dedi şurdan indir. Çocuğum amk ortaokul o zamanlar. Aldım geldim ara tara driver dediğin şey o zamanlar saf virüs demekti formatlar taklalar yok. sonra kaldı o garanti bitmişti pc bi abiyle konuştuk olum dedi ekran kartın chipi yanmış niye değiştirmediler. Ben casperın amk götler

Durumu olmayanlar için özet: AMK BEN CASPER'ın. 

Anıl
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

uzak dur !....

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

alma hocam bunu

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

sevımlı hayaletle hıc alakası yok 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Nasıl  veriyorlar bu parayı bu cihaza...

AslanAmca tarafından 29/Mar/18 16:03 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Çöp

"İstikbal göklerdedir..."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

bir kaç sene sonra elektrik süpürgesini geçer, evde doğal gaz açmana gerek kalmaz. Casper pişmanlıktır.

Toplam Hit: 4677 Toplam Mesaj: 28
laptop oyuncu oyuncu laptop