folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacı benim her yanım uyuşuyor. çok düşününce kafam bile uyuşuyo elliyom kafam yerinde mi diye.

çözüm ise B12 iğnesi yemek. Uğraşmamak için hap iğne vs gitmiyom dohtora.

1 2 ay sonra falan gidicem ama sanırım öyle hesaplıyom. inş ilerde çocuklarım gerizekalı olmaz. tabi önce çocuğum olacak mı o ayrı mesela. tabi ondan önce bi eş bulmak lazım. eş için iş lazım. sağlam iş için askerlik falan filan.

benim çözüm yolu askerlik aga. 

sen de bi düşün

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

kalp kapağı aspirin içmeye devam

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

biliyorum o hissi

kolun üzerine yatıldığında sanırım kan gitmediği için oluyor böyle

bildiğin diğer elinle hissiz kolunu kaldırıyorsun fln

sakatların işi zor hakketten

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Başlıktan edebi bişeyler yazdın sandım hocam :D

Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Merhaba müridler,

Başıma sık sık bu olay gelmekte, büyük ihtimalle kolumun üzerine yatıyorum ondan kaynaklanıyor, daha önceleri başıma defalarca geldi ama sadece üzerine yattığım tek kol için oluyordu, bugün bir uyandım iki kolumuda hissetmiyorum. Sonra salla salla kendine geldi bi müddet sonra. Bu olayın riski nedir ? Kangren yapma olasılığı nedir?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Karpal_t%C3%BCnel_sendromu

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

kolunu öyle hissedince asılmaya çalış harika bir his 

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sabah kalkınca küfrediyorum hayata...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

ben hep yaşadıgım sorun üzerine yattıgım zaman kollarımı  kalkıp sallıyorum düzeliyor :D:D  ama çok kötü olıuyor resmen felç geçirmiş gibi hissediyorsun yataktan kalkmak için farklı şekillere giriyorsun :) 

yatağın ucuna yuvarlanarak dan tut beli destek noktası belirleyip kendimi ileri attığım bile oldu :d

uyuşmadandır hocam bendede oluyo sürekli. doktora gidersen sonucları paylaşırsan sevinirim benim gss borcu var ölsek içeri almıcaklar

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Gecen yaz koydeyken ava ciktik emanet bi iki tufek aldik..tufegi hazirlarken dipcigi bel kemigin uzerinde duruyor kapatirken bi an gumledi geri tepmesi ile namlu kafama carpti ayaga firladim. ama 5 dk kadar bel kemigime dokynamiyor bakamiyorum herhalde dagildi sandim uyustu hissetmiyorum 10-15  sonra kendine geldi..

Sonra arada  bir yoruluyor sag bacagim merdiven cikarken uyusuyor sabah kalkarken acik ameliyat yapsalar bacagima hissetmem o derece.. Ama sonra bu uyusukluk tamamen gecti bazen sabah kalkarken kolum veya yuzumun bir bolumu uyusuyor hissetmiyorum ama bu uzerinde yattigimdan.

Haci bir iki aksam gec yat ve erken saate alarm kur sirt ustu yat kollarini yandan sark ayni uyusukluk varsa bu siradan birsey degildir..uyusukluk muyusukluk diyip kismi felc gecirenler var allah muhafaza..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek

Her sabah siteyi açınca bu başlığı görüyorum. Lan bu nasıl bişeydir yine mi kollarını hissetmemiş duygusuna kapılıyorum.

Toplam Hit: 3775 Toplam Mesaj: 38