folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Sefer Sevdim Heralde

Bu Sefer Sevdim Heralde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Hocam bir azimle daha okudum. Adam akıllı özenerek yazsan bir kitap çıkar. Ayrıca ismin bana hakan gündayın "Azil" kitabını hatırlattı. Okurum dersen orta şekerli bir roman kıvamında tavsiyemdir.

Senin meseleye gelirsek valla sonuç olarak doğrusunu yapmışın kendini bir kıza kaptırırsan o da bunun farkına varıp burnunu havalara kaldırırsa problem..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Ya olay aslında şu bi kız var  beni kendine aşık ediyo çıkmaya başlıyoruz sonra  saçma sebebelerden ayrılıyoruz sonra yüzzük  filan alıyorum kabul ediyor sonra benim aldıgım yüzzük  parmagındayken  eski sewgilisiyle karşıma geçip biz çıkıoyruz diyolar olay bu amk :D olayda 3 4 ay önce oluyo 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

okumaya çalısıcamda bu kadar şeyi dostum bana sözle anlatsa uyuya kalırım :S

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Ephesus bunu yazdı:
    -----------------------------

Sonuç: genel özet.

Bizim elemanın hali vakti yerinde. derslerden bi haber. daşağına okuyan bi çocuk.

Dershanede ortalıkta 2-3 kız var bizimkine yazıyolar.

bizimki buket denen hatuna kesik.

Başka hatunlar da bizimkine kesik. Kaltak miray var bi onun üstüne baya düşmüş.

Buketle biraz çıkmışlar.

Sonra olmamış ayrılmışlar.

Ama buket yılan karı alengirli klasik kız kafası ben gidiyom ama gitmiyom kal falanlı.

Sonrasından bi sikim anlamadım cümle yapısı çok bozuktu imla bok gibiydi noktalama falan kökten patlak kafam basmadı okumadım.

Finalde arada zum oldum falan diyodu buket sağlam dürtmüş içmiş heralde bizim oğlan.

Kısaca buket kol gibi girmiş bizimki hayata küsmüş.

Yılan karı wins.

yemin ediyorum filmsin hoca bi kitap çakrtsan bu dille yazsan alıpta ookumayanı miksinler anlatım süper koptum hatta bi tane bu yazı ve anlatım tarzıyla blog yap her gün giripte adsense reklamlarına tıklamayan dop olsun kralsın :D

THE BeYaZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

O ablanin dedigi gibi ...rraki bi veriverseydin boyle olmazdi

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

O ablanin dedigi gibi ...rraki bi veriverseydin boyle olmazdi

Kardeşim seviyosan öyle olmuyo işte bende hep aynı şeyyleri diyordum ama olmuyor işte 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Heraldesi fazla sana bunu yazdırdıysa çok sevmişsin...

bir yerden tutup okuyayım diyorum olmuyor :) 

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Bosver hocam sen Turkceye calis. Kiza miza bakma.

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

bende yazıcı yok elle yazıp katlamayada üşendim o yüzden okudum :)

herkesin başına gelen şeyler  kardeş sen şimdi en kısa zamanda tövbe ediyosun sonra kuran kursuna yazılıyosun. Namaza başlıyosun. Ondan sonra baban seni görücü usülü evlendiriyor mutlu mesud yaşıyorsun bu kadar oldu bitti gitti...

Bu arada para sorunun yk şimdi ama sana tavsiyem ilerde parasız kalırsan kafayı yersin yavaştan para ile ilişkini azalt. Paran olmadımı ne arkadaşın kalıcak ne kardeşin. Bi abim böyle söylemişti haklıymış demezsin inşallah :)

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

bende yazıcı yok elle yazıp katlamayada üşendim o yüzden okudum :)

herkesin başına gelen şeyler  kardeş sen şimdi en kısa zamanda tövbe ediyosun sonra kuran kursuna yazılıyosun. Namaza başlıyosun. Ondan sonra baban seni görücü usülü evlendiriyor mutlu mesud yaşıyorsun bu kadar oldu bitti gitti...

Bu arada para sorunun yk şimdi ama sana tavsiyem ilerde parasız kalırsan kafayı yersin yavaştan para ile ilişkini azalt. Paran olmadımı ne arkadaşın kalıcak ne kardeşin. Bi abim böyle söylemişti haklıymış demezsin inşallah :)

Hocam zaten tam okuduysan bilirsin  babam beni almaya geldiya  içkiliyken ogünü ertesi kartlarımı kapattırdı şimdi sadece staj param var okadar :( 

Toplam Hit: 7908 Toplam Mesaj: 82