folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Sefer Sevdim Heralde

Bu Sefer Sevdim Heralde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek

madem durumun iyi benm gözlük parasını ver la okucam diye gözlerim bozuldu :D ama okudum sonuna kadar :D koy g*tüne panpa senden kıymetli mi ya.bişey olacağı yok zaten o ilişkilerden emin ol.ben yaşadım biliyorum.kendisi üzmeye deymez.

Hi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

''  onu gördügüm o saf ve tertemiz teni sandıgımıdan  kirli  ''

burada ne anlatmak istediniz ?

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

okunmaz lan bu yazı.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben okudum hacı intihar etmeye gidiyorum adaletini s.keyim dünya bizede versene azcık .

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ayrıca yazım şeklin bana bunu hatırlattı :

http://www.youtube.com/watch?v=mm2iQ37rwjY  

ebedi devlet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

''  onu gördügüm o saf ve tertemiz teni sandıgımıdan  kirli  ''

burada ne anlatmak istediniz ?

iyi kalpli temiz bi insan diye düşünüyodum yani beni istemedigi için kesinlikle suç atmıyorum  arkamdan yaptıkları iyi bir insanın yapıcagı şeyler degil bence  

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Çakış var mı diye ortadan son kısıma atladım da bir şey göremedim. Her türlü ilişkinin kızda erkekte kabul etmesede, "yok niyetimiz o değil" desede, çakışa giden yolda atılmış adımlar olduğunu bilirim ve öyle kabul ederim.

El ele tutuşmak, dudak dudağa öpüşmek, birlikte film izlemek cartı curtu daha fazlasını yapamayıp o kadarı ile kendini tatmin etmektir. Hani orta okulda, lisede olmuştur sizinde silgi atmalar, hafif kola vurmalar hepsi bu örneğimin içinde.

Onun dışında "Duygusallık sadece kimyasal bir kusurdur"

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

bana okuması zor gelen yazıyı yazdığına göre sevmişin gardaş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

yazıyı okumadım sadece başlığından yola çıkarak tek diyebileceğim sewme,emek werme,sadık kalma bunları yaparsan emin ol mutlu olursun çünkü insan ırkı öyle bir hale gelmiş ki sadıksan aptalsın sewiyosan hazır awsın emek weriyosan da tam bir malsın..

böyle olmayan ilişkiler yok mu pekala war ama sen bu duygularını içinde sakla kimseye dokundurtma zaten bunları werebileceğin biri warsa bişekilde anlarsın o zaman werirsin ne demiş bob amca "unutma ki herkes seni üzecek önemli lan acı çekmeye değer birini bulmak.."

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

yazıyı okumadım sadece başlığından yola çıkarak tek diyebileceğim sewme,emek werme,sadık kalma bunları yaparsan emin ol mutlu olursun çünkü insan ırkı öyle bir hale gelmiş ki sadıksan aptalsın sewiyosan hazır awsın emek weriyosan da tam bir malsın..

böyle olmayan ilişkiler yok mu pekala war ama sen bu duygularını içinde sakla kimseye dokundurtma zaten bunları werebileceğin biri warsa bişekilde anlarsın o zaman werirsin ne demiş bob amca "unutma ki herkes seni üzecek önemli lan acı çekmeye değer birini bulmak.."

Noktayı koymuşsun.

Toplam Hit: 7976 Toplam Mesaj: 82