folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder BU Soru Sadece Profesyoneller İçin....

BU Soru Sadece Profesyoneller İçin....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    benim kendi dendiğim birkaç yönetmle iptal ettim ama bilgisayara yeniden başlatılması lazım.Olmuyo imkansız herhalde senin

Agrasif miyim neyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek
    biriside bana eğer pc nin fişini çekerek kapatırsan tekrar açtığında deep freezen yapılan değişiklikleri geri getiremediğini söyledi hdd de bad sector oluşturma riskine değermi bilemem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    aranızda profesyonel assembler kullanıcısı varsa bu işi yapabilme ihtimali var! NAsıl Diyeceksiniz Dikkat edeceğiniz nokta şu şimdi deepfreeze sistem tarih ve saatini etkileyemiyor değil mi? tabi buda sistemin içinde bios dosyalarıyla birlikte olduğundan buda bios a bişey yazılırsa kullanılabilir olacağını gösterir bana sakın bios read only dir demeyin! neyse yorumlarınıza açığız

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    unfrezee hoja bu programı bul bu çözer sorununu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya ASM yi kimse bilmiyo diye ASM le hersey yapilir saniyoruz. yok oyle bisey, deepfreeze in dogasina aykiri, bi sekilde programi kirip source kodlariyla oynayip o programi gormezden gelmesini saglamamiz lazim... Cracking e giris dokumanini okuyun, belki resource hacker fln gibi bi programla yapilabilir, belki yapilmaz... Yapilsa da benim programlama bilgim/yetenegim yetmez o ise.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    nie ille professioneller?? bende cvp vermek istiom a.q hem konunun yeri yanlıs tası yeni baslayanlara falan..

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaGoR
    YaGoR's avatar
    Erkek
    Aslında vericegim program internet cafelerde deepfreez kurulu makinelerde oynanan oyunların savelerini korumak için geliştirilmiş oyunun save tuttugu klasörü programa gösteriosunuz deepfreeze bu klasörü görmezden geliyoo
    sizde istediginiz klasörü programa göstererek deepfreeze görmezden gelmesini saglayabilirsiniz...

Down: http://rapidshare.de/files/23205021/DFOK10.EXE.html

Oyun ekleme Bölümünden Klasörü belirtip görmezden gelinecek klasörler arasına ekleyebilirsiniz..

Oyun Listeleme Bölümünde Veritabanına Kayıtlı Klasörler Arasında Dolaşabilir Güncelleme Yapabilir İsterseniz Silebilirsinizde ....

Basen ne yaparsan yap olmuyor basen...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    YaGoR

Verdiğin şeyi indirmedim ama eğer çalışıyorsa arkadaşın istediği şeye kısmen benziyor gibime geldi.

Pcyi evde kullananlar niye deepfrezee yükler anlamam ki :(
Toplam Hit: 14856 Toplam Mesaj: 19