Bu Video Gercekmi ( Askerlere Dayak )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Facede Denk geldigim bir video  Aslında Bizim Bir Grup var 6 Kişi yonetiyoruz Yoneticilerden birisi bu video yu Upload etmiş Kendi Aramızda ufak bir  Tartışma iddaa Konusu oldu bu Goruntu Turkiyede yada Baska ulkede gibisinden.. Buyrun Video ve soktayim..

http://www.facebook.com/video/video.php?v=153604161341593

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    türkiye degil , bide niye şoktasın askerde neler olabileceginin bilincinde degilmisin ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    türkiye degil , bide niye şoktasın askerde neler olabileceginin bilincinde degilmisin ?

niyemi şoktayım boyle birsey normal mi resmen Stress atiyorlar o.ç ları .. tmm askerde dayak yedik tokat yedik bu sekilde alay edilicek sekilde yemedik ya egitimde zayıf düstük yada vukuatımız olmustur oyle yedik.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

maalesef gerçek.olay Azerbaycanda oldu.bu adamlar şimdi hapisde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

niyemi şoktayım boyle birsey normal mi resmen Stress atiyorlar o.ç ları .. tmm askerde dayak yedik tokat yedik bu sekilde alay edilicek sekilde yemedik ya egitimde zayıf düstük yada vukuatımız olmustur oyle yedik.

bunlarda yapmıştır bişi , abartılmış evet de ilk okulda yedigim hoca dayaklarını lisede yedigimiz sıra dayagını hatırladım ... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    Askerde devrecilik denilen bişey var ben bahriyeli yapmıştım gemide (79/4),ordada adı kuracılıktı, alt devreni olabildiğince ezeceksinki tüm işleri onlara yaptıracaksın anlayışı vardı,ben Telsiz/Telem operatörüydüm ama yara/savunma bölümündeki askerler geminin lağım işleri ile uğraşır ve hatta usta askerler acemi askerleri tıkanmış borulardaki b.o.k'u makine yerine elleriyle çıkarttırırlardı,elektirik kısmındaki arkadaşlarımın 3-4 gün uyumudağını bilirim,haa bende ezildim ama diğerleri kadar değil... kanaaimce anlattıklarımdan aşırı devrecilik yapılan yerler vardır,dayak askerlikte aşinadır,Yemedim diyen yalan söyler :)

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Henüz yemedim. Ama feci dövüyolar bea :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Fishki.net`de görmüştüm bende bunu. Fishki rus sitesi, askerlerde rus olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

ne sabır varmış adamlarda aq ben olsam karşılık vermeden duramam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Devrecilik denen kavramda normal karşılanması gereken bir olay.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

askerlerin direncini artırmak için dayat atılabilir, işkence yapılabilir, korku verileblir, çeşitli ilaçlar verilip vücudun bağışıklık kazanması sağlanabilir, aşırı sıcakta yada aşırı soğukta bırakılabilir. böylece askerler belirli zaman sonra vahşileşmeye başlarlar. esir düştüklerinde ne kadar dayak yerlerse yesinler zaten dayağa alışkın oldukları için konuşmazlar, işkenceye alışkın oldukları için konuşmazlar. düşmandan asla korkmazlar. vahşi birer arslan gibi olurlar. bu uygulamalar disiplinli ordularda uygulanır. genelde komandolara ve özel birliklere bu şekilde davralırlır ki alışsın diye. süt çocuğundan asker olmaz. videodaki adamlar keyfine göre yapıyor olabilirler onu biz bilemeyiz.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 9926 Toplam Mesaj: 68