Bu Video Gercekmi ( Askerlere Dayak )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Fuzulli bunu yazdı:
    -----------------------------

Devrecilik denen kavramda normal karşılanması gereken bir olay.

sokarım öyle devreciliğe adam benim ağzıma sc..ck adı devrecilik olcak

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:

balik_ bunu yazdı:

askerlerin direncini artırmak için dayat atılabilir, işkence yapılabilir, korku verileblir, çeşitli ilaçlar verilip vücudun bağışıklık kazanması sağlanabilir, aşırı sıcakta yada aşırı soğukta bırakılabilir. böylece askerler belirli zaman sonra vahşileşmeye başlarlar. esir düştüklerinde ne kadar dayak yerlerse yesinler zaten dayağa alışkın oldukları için konuşmazlar, işkenceye alışkın oldukları için konuşmazlar. düşmandan asla korkmazlar. vahşi birer arslan gibi olurlar. bu uygulamalar disiplinli ordularda uygulanır. genelde komandolara ve özel birliklere bu şekilde davralırlır ki alışsın diye. süt çocuğundan asker olmaz. videodaki adamlar keyfine göre yapıyor olabilirler onu biz bilemeyiz.

Sen ne diyorsun yaa ulan askerlik yapmasak tama diyeceğim :)  bariz zevkine dayak atıyoprlar işte videoda çekiyor kız arkadaşına gösterecektir lavuk ben askerde böyleydim diye

hocu galiba balik_ casuslardan bahsediyor :| yada evrenin askerlerinden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Devrecilik = "Çingeneye valilik vermişler önce babasını kesmiş" durumudur

Cahil cüheylanın eline yetki vermektir.Bi de bunu destekleyen daha cahiller var onlar da ayrı.

zamazingo bunu yazdı:

İlk giden en alt devre olduğu için nöbet, kantin gibi bilümum şeyleri yazan yazarlar senden üst devrededirler ve dediklerini yapmazsan.Sana 3-9 nöbet de yazdırır, gecenin 4'ün de 1 sakız için kantinide açtırır. Hiç bir şey söyleyemezsin. Çünki sen o dengeyi bozar isen tuvvalet temizleme isi gibi kimsenin el sürmeyeceği işi kendin yapmak zorunda kalırsın.Bu yüzden ilk 6 ay tuvvalet de temizlersin, nöbetde tutarsın ama 6 ay sonra senin alt devren geldiğinde bok temizlemek işini gider onlara yaptırırsın.
    Komutanına şikayet eder isen "çocuk musun am*" der ve komutandan dayak yersin. aa bir de devrecilik olan yerlerde işyan edenleri gecenin köründe yatabağlarlar yorganı üzerinize örterler ve komaya sokarlar sonra kimseyi göremediğiniz için şikayette edemezsiniz :D
    Malesef açı gerçek :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Fuzulli bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Devrecilik = "Çingeneye valilik vermişler önce babasını kesmiş" durumudur

Cahil cüheylanın eline yetki vermektir.Bi de bunu destekleyen daha cahiller var onlar da ayrı.

zamazingo bunu yazdı:

İlk giden en alt devre olduğu için nöbet, kantin gibi bilümum şeyleri yazan yazarlar senden üst devrededirler ve dediklerini yapmazsan.Sana 3-9 nöbet de yazdırır, gecenin 4'ün de 1 sakız için kantinide açtırır. Hiç bir şey söyleyemezsin. Çünki sen o dengeyi bozar isen tuvvalet temizleme isi gibi kimsenin el sürmeyeceği işi kendin yapmak zorunda kalırsın.Bu yüzden ilk 6 ay tuvvalet de temizlersin, nöbetde tutarsın ama 6 ay sonra senin alt devren geldiğinde bok temizlemek işini gider onlara yaptırırsın.
    Komutanına şikayet eder isen "çocuk musun am*" der ve komutandan dayak yersin. aa bir de devrecilik olan yerlerde işyan edenleri gecenin köründe yatabağlarlar yorganı üzerinize örterler ve komaya sokarlar sonra kimseyi göremediğiniz için şikayette edemezsiniz :D
    Malesef açı gerçek :|

unu biliyoruz bi müddet alt devren gelene kadar oylesin ama bu şekilde gece uyurken adam dötünde el bombası patlatırım gider paşa paşa yatarım

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

paşa paşa yatılsa keşke ah be yavrum be askeri cezaevlerini bi araştır istersen sen önce sonra paşa paşla yatmayı düşün :D:D:D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

türkiyede ki de aynı , sen buna dayak mı diyorsun..

askerligini yapanlar bilir. Dayak cennetten çıkmış bir tegmen vardı nasıl dövdü çocugu.

Bend nasibimi aldım bir yüz başıdan :))

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

inşallah rene bu durumda değildir :D:D:D

koptum buna :)) bide rene oluyormuş bunların arasında :))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

sivilde asan kesen adamlar , askere gidince hep süt kesiliyor.Öyle atıp tutma ile olmuyor bu işler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bu olay gerçekse hiçbi normal karşılama mantığı olamaz benimde kardeşim askere gidicek kimse kardeşinin ya da sewdiğinin acemi die dayak yemesini hazmedemz

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

bu olay gerçekse hiçbi normal karşılama mantığı olamaz benimde kardeşim askere gidicek kimse kardeşinin ya da sewdiğinin acemi die dayak yemesini hazmedemz

gercekler acıdır.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 9955 Toplam Mesaj: 68