folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bullmer Assyst 7.2 ( Textil Programı - 3500 $ )

Bullmer Assyst 7.2 ( Textil Programı - 3500 $ )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar elimde Bullmer Assyst 7.2 programı mevcut ama ne yazıkki bu programın kurulumunu başaramadım eğerki bu iş ile ilgilenen müritler varsa tabi bilgi paylaştıkça çoğalır mantığından giderek kurulumu ve kullanılışı ile ilgili bilgisi olanlar varsa programı onlarla paylaşacağım şimdilik sadece Cadcam dosyasını yayınlıyorum eğerki gerçek anlamda ilgilenecek arkadaşları davet ediyorum programın içinde crack mevcuttur birde hasp olayı var unutmadan söyleyeyim onuda genellikle textil işi ile uğraşanların işine çok yarıyor kursuna gidip sertifika alıp işe bile başlaya bilirsiniz aylık 2000 ve üstü maaş alma şansınız bile var ama programı çok kişi bilmiyor hadi bakalım hayırlısı :)

https://rapidshare.com/files/2712664415/CadCam.rar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

hocam bu program dongle olmadan çalışmaz ki 

Prozac Fan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

al bak şimdi bendede mevcut :D

http://www.4shared.com/file/Fqn3CCxa/Assyst__Bullmer_v_72.html

googlea programın adını yazınca zaten bulabiliyosun,ama indirip kurmayı denemedim. Ayrıca bunun eklentileri falanda oluyomuş sanırım,biraz aranırsa onlarda bulunabilir ama şu an indiremiyorum,bakmak lazım

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Wasd kardeşim teşekkür ederim onu oraya yükleyen kişide diğer programlarda mevcut senin sayende onlarıda buldum tekrardan teşekkür ederim.

Edit# Wash kardeşim gönderdiğin adresteki bütün dosyalar şifrelii adam para ile satıyor galiba : hiç değilse biz biraz insaflı çıktık :D

Mith peki bunun donglesini nasıl bulabiliriz ama bu pronun içinde crack var ben biraz kurcaladım cadcamı kurdum benden hasp ıstedı oylece 1 saat beklıyordu bende  haspemul  u yukledım calıstırdım bırden yuklemeyı bıtırdı sonra 3 tane kullanıcı oldu bılgısayarda bu sefer kendı kullanıcıma ctrl+alt+delete ile girebiliyordum sonradan çıkardığı kullanıcılar 2 si vardı 

burada haspı istedi benden 

http://b1111.hizliresim.com/r/j/kpr0.jpg

buradada haspemulu kurduktan sonra ki hali

kırmızı yer programın iconu pembe yerde server olayı çözemedim gitti 

http://b1111.hizliresim.com/r/j/ks56.jpg

hocam sizlerinde yardımı ile yapacağız  bu işi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

http://www.4shared.com/dir/N3YB8_o_/_online.html

bütün arşiv burda,web sitesi http://www.orange-cad.page.tl burası. Parayla satıyomuş :/ şifre bulunursa işine yarar

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam şimdi bu tür programlarda zaten o kadar para eden şey dongle olayı.Yani mesela adamlar programı yazmış ama çalışması için pc ye usb stick gibi birşey takmak gerekiyor o dongle ın parası da binlerle ifade ediyor.Sendeki crack büyük ihtimalle o dongle ı pcde simule ederek sanki dongle  takılıymış gibi programın çalışmasını sağlıyor.

Bildiğim kadarıyla bu tür emulation olayları biraz karışık oluyor ya da çok stabil olmuyor, yinede sana kolay gelsin :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

hocam dongle kopyalama ya da hazırlamayı becerebilirsen, bu tür programlarla köşe olabilirsin..o konuda becerikli olanlar da açık açık bunu söylemezler, adamlar bu işten ekmek yiyolar çünkü :)

fabrikalar orijinal program almak yerine bu adamlardan daha ucuza alaıyorlar genelde 

Prozac Fan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

mith bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam dongle kopyalama ya da hazırlamayı becerebilirsen, bu tür programlarla köşe olabilirsin..o konuda becerikli olanlar da açık açık bunu söylemezler, adamlar bu işten ekmek yiyolar çünkü :)

fabrikalar orijinal program almak yerine bu adamlardan daha ucuza alaıyorlar genelde 

bana da lazim dongle isi ile ugrasan birileri, bu arada emulator icin kopyalanmis dongle dan alinan *.*reg dosyasi lazim, olmadan acilmaz program...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

Bizde lectra kullanıyoruz. Genel mantık aynı, stick üzerinden onaylama yapıyor ve yazılımı çalıştırıyor.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

hocam programda crack olayı mevcut yani adamlar yapmışlar yapacağını kurulumu lazım ama o biraz ing kaçıyor =)

Crack%20Resmi

crack klasörünün içindekiler

crack

Dongle emulator ün içindekiler

dongle

License dosyasının içindekiler

license

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:

mith bunu yazdı:

bana da lazim dongle isi ile ugrasan birileri, bu arada emulator icin kopyalanmis dongle dan alinan *.*reg dosyasi lazim, olmadan acilmaz program...

hocam dongle nin içindeki dosyaları görmeyi, reg dosyasını boş dongle ye yüklemek hakkında bilgin var mı?

Prozac Fan
Toplam Hit: 14505 Toplam Mesaj: 20