folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bullmer Assyst 7.2 ( Textil Programı - 3500 $ )

Bullmer Assyst 7.2 ( Textil Programı - 3500 $ )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

bensiz_aglama bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam programda crack olayı mevcut yani adamlar yapmışlar yapacağını kurulumu lazım ama o biraz ing kaçıyor =)

Crack%20Resmi

Dosyaları paylaşırsan team id veririm. Sanalda veya localde birlikte kurar inceleriz.

Uygun görürsen PM atarsın.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

hocam pm ile yolladım size başka yokmu yardım edecek bu programı çözmem lazım benim :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

pdf dosyalarına kopya koruması koymuşlar :)

Açıklamalarda modüllerin kurulum sıralarını belirtmişler.

Kurmak istediğimde SP3'lü sanal makinede de hata verdi.
    Oracle veritabanı ile çalışıyor gibi görünüyor.
    Makinede oracle kurulu olmadığı için hata veriyor olabilir.

Ek olarak sanala oracle kurup SP3, SP2 ve SP1 ile deneyeceğim. ilerle olursa mutkala bilgi veririm.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Valla hocam tebrik ediyorum ben bile o kadar ileri gidemedim tamam hocam olmadı atlar gelirim yanına k.çekmece yakın nede olsa 30 dakika bende yine araştırmaya devam edeceğim çok teşekkürederim bu programı çözdükten sonra kursuna gideceğim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

efsane_212 bunu yazdı:

bensiz_aglama bunu yazdı:

hocam programda crack olayı mevcut yani adamlar yapmışlar yapacağını kurulumu lazım ama o biraz ing kaçıyor =)

Crack%20Resmi

Dosyaları paylaşırsan team id veririm. Sanalda veya localde birlikte kurar inceleriz.

Uygun görürsen PM atarsın.

kullandigin isletim sistemini pm ile ilet bana, ona gore bir - iki sey deneyelim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mith bunu yazdı:

VisualBoy bunu yazdı:

mith bunu yazdı:

hocam dongle kopyalama ya da hazırlamayı becerebilirsen, bu tür programlarla köşe olabilirsin..o konuda becerikli olanlar da açık açık bunu söylemezler, adamlar bu işten ekmek yiyolar çünkü :)

fabrikalar orijinal program almak yerine bu adamlardan daha ucuza alaıyorlar genelde 

bana da lazim dongle isi ile ugrasan birileri, bu arada emulator icin kopyalanmis dongle dan alinan *.*reg dosyasi lazim, olmadan acilmaz program...

hocam dongle nin içindeki dosyaları görmeyi, reg dosyasını boş dongle ye yüklemek hakkında bilgin var mı?

kusura bakma biraz gec cevap vermis oluyorum (musait degildim, telefondan da cevap yazamadim) ama cevap vereyim :D

dongle icinde dosya olmaz zaten hafizasi 116-118 Byte (tam hatirlamiyorum 117 de olabilir) gibi kucuk bir deger, ayrica bu bos kisima standart bir bilgisayar ile herhangi bir bilgi aktarilabilecegini zannetmiyorum (konuya hasp dongle olayina hakim birisi cevap verse daha iyi olurdu ama yok, varsa da belli etmiyor).

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

efsane_212 bunu yazdı:

pdf dosyalarına kopya koruması koymuşlar :)

Açıklamalarda modüllerin kurulum sıralarını belirtmişler.

Kurmak istediğimde SP3'lü sanal makinede de hata verdi.
    Oracle veritabanı ile çalışıyor gibi görünüyor.
    Makinede oracle kurulu olmadığı için hata veriyor olabilir.

Ek olarak sanala oracle kurup SP3, SP2 ve SP1 ile deneyeceğim. ilerle olursa mutkala bilgi veririm.

----------------------------

müride mail attım dedim bunun kırıgı ne kadar v7 1000 €  v8 2000€ v10 3000€  adamda bizimi kekliyo anlamadım ki birde bunu şöyle söyliyim bu program ana servera kuruluyor oradan paylşıma veriliyor paylaşıma verilen bilgisayarlar xp ama serverin ne olduğunu bilmiyorum işte 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz58
    yawuz58's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu assyt server işi kurduğun sistemde serveri aktif ederseniz açılmaz başkapc den client kurularak açılıyor

en sonunda çözdüm

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu programın yuklenmesınde yardımcı olacak arkadas varmıdır acaba bıraz  konuyu hortlattım gıbı eskı dosyaarı kurcalarke buldum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Hortlamış bir konu olacak ama bu programa ihtiyacım var.

Elinde olan arkadaşlar upload edip link verebilirmi. Birde crack konusunda nasıl bir çözüm bulunduğuna dair açıklama yaparsanız sevinirim.

Saygılar...

Toplam Hit: 14531 Toplam Mesaj: 20