folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunalıma Girmeden Bi Yardım Edin

Bunalıma Girmeden Bi Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

İzmir li olarak söylüyorum. İzmir de tek önemli olan şey para. Paran varsa bey, yoksa Lan olursun. Bu kadar. Giyimini iyi tut. Genelde zaten yemezler içmezler giyime harcarlar. Konuşma tavrını iyi tut.. Ama tip yoksa hocam her zaman 1 adım geride olursun tip varsa da 1 adım önde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Clickanddie bunu yazdı

İzmir li olarak söylüyorum. İzmir de tek önemli olan şey para. Paran varsa bey, yoksa Lan olursun. Bu kadar. Giyimini iyi tut. Genelde zaten yemezler içmezler giyime harcarlar. Konuşma tavrını iyi tut.. Ama tip yoksa hocam her zaman 1 adım geride olursun tip varsa da 1 adım önde.

Hocam erkeğin güzeli çirkini yoktur. 

Zengini fakiri vardır.

Çok çirkin olup güzel giyinip karizmatik olabilin yani.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

girdigin hic bir ortamda araba ve teknoloji muhabbeti acma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nshdrmz
    nshdrmz's avatar
    Erkek

Valla hocam tam anlamıyla senin açtığın başlığı açmak için girdim siteye bi bakayım bu mürit bunalıma neden giriyomuş dedim sorun aynı bende 21 yaşındayım, en azından senin arabalara ilgin varmış bende o da yok simdi tek tek yazılanları okuyacagım eğer güzel bir yol bulduysan bana da söylersen sevinirim . 

aç evin tok kedisi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

hocalar acıkcası konumun 1. sayfasındaki iruretta müridin dedigi gibi kendimi heyecanlandıran daha dogrusu ılgımı ceken konularda uzmanlastırmayı planladım yazılarınızdan sonra.. tabiki araba olarak degıl bu oncelıklı olarak ılerde iş olarak dusundugum bılgısayar alanında.. sonrasında makalesını yada herhangı bı kose yazısını okurken kendımden gectıgım bılım, uzay, evren vs gibi seylerle baslamayı dusunuyorum mumkun oldugunca fazla belgesel ve fılm basta olmak uzere ve bunları takıben kıtap, dergi ile cilasını atmayı dusunuyorum.. bunların yanı sıra dısarı cıkıp gezmeyı sosyal faaliyetlere katılmayı ve sosyal ilişkileri, ikili ilişkileri de iyileştirmeyi planlıyorum..

sizce bu yol ile hayat macerama baslasam iyi olur mu yada bundan daha ıyı bı onerınız varsa dınlemekten zevk alırım hepinizin ılgısı ıcın tek tek tesekkur ederım eksik olmayın..

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
Toplam Hit: 5079 Toplam Mesaj: 56