folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bunalımdamıyım Hayatmı Bana Zor Geliyor..

Bunalımdamıyım Hayatmı Bana Zor Geliyor..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Üstad bir kaç gün takıl geri çıkarsın merak etme :D

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kim hangi istediğin alıo ki şu hayatta alsa bile cefa olarak ne ödemio ki gerisinde.. Bırak dert etme yaşında genç hayat uzun elbet güldürecek bu mına kodumunun hayatı..
    vallahada billahada güldürecek merak etme sen, ölümden öte köymü var, hem bunlar seni olgunlaştırıyor zaten, gerçekten böyle

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cupofcoffee bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Ya hocam aile dedigin kavram, aslinda boktan birsey. Aile dedigin insanlar sen basarili oldugun surece arkanda duran insanlar toplulugu. Oyle boktan birseydir ki aile, ilk hatanda sana sirtlarini donerler, oysa anne olmak, baba olmak cocugun hata yaptiginda bile arkasinda durabilmektir.Ailen bunu yapamiyorsa koy gitsin. Universite egitimini tamamla, zor sartlarda da olsa 2-3 yil disini sikip hem calis hem oku. Dogan her gunesle birlikte yasanacak yeni seyler vardir. ;)

Saçmalamışsın Aile konusunda. Arkadaşım sana gelince sağlığın yerinde, kalıcak yerin, yiyecek yemeğin var şımarıklığından kurtul, klasik ve kesin bi çözüm git dünyada ki senden kat be kat büyük dertleri sorunları olupta yinede hayata tutunmaya çalışanlara bak. Şimdilik sen mutlu değilsen etrafındakileri mutlu etmeye çalış zamanla düzelicek.

Benmi aile konusunda sacmalamisim :) Sen bana cocuklari hata yaptiginda bile arkasinda durabilen aile ornegi gostersene ? Kactane gosterebilirsin ? Ben sana tomarla aile kavraminin yukarida bahsettigimden ibaret oldugunu ispatlarim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Yahu  Hacı teessüf  ederiz tahribat  var  burda  sen  ne uğraşıyon kardeşim  çook canın  sıkkınsa   aramızda  üç beş  bişi  toplayıp seni  tatile gönderelim   hatta  istersen gel  benim  yanıma ben marmaristeyim  seni  ağırlamakdan mutlu olurum. :)

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Adamım ya takma bişeyi kafana kafandaki herşeyi boşalt unut bak... Cidden faydasını görürsün deniz kenarına filan gidip otur tek başına kafanı dinle biraz

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    umutla doğan güneş ske ske batıcak .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

@ComputerWolf

aile kavramı diyorsun boktan bi kavram diyorsun, farklıyım diyorsun hoca, kesinlikle farklısın..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

8 aydır işsizim askerliği de yaptık önlisans mezunuyum peki ya ben ne yapayım bende bunalımdayım

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

1)Aile.... en önemlsi ve köken bu--> Çözüm --> Alttan alacaksın gerekirse yavşıycak deiklerini içine atacaksın, kavga büyümeden oturup sanki iş görüşmesindeymiş gibi kendi derdini anlatacaksın ve çözüme ulaşmaya çalışacaksın -->Sonuç --> iyi aile ilişkileri=iyi ruh hali

2) Arkadaş... yeri gelir aile kadar önemlidir AMA herkesten daha çok ecı ve üzüntü yaşatabilirler --> Çözüm --> SALLAMAYACAKSIN! arkadaş ilişkilerinde kaybetmekten korktuğun anda kaybedersin, tabiki bu gerçek anlamda arkadaşlar için değil uyduruk dostluklar için geçerli, kötü gününde yanında olmayan hiç yanında olmasın! --> Sonuç --> hiçkimseye ailen kadar bağlanmaki ayrılıkları kolay dertleri az olsun

3)Sevgili... Bu konuda net bir doğru yok buna sen karar ver tek somut doğru Ailenden daha değerli olmasın

Şu anki durumun içinse geceleri uyumadan 2-3 saat önce spora git düşük tempo uzun süre 2 saat kadar spor yap.

Biraz ortamlara ak eski dostları unuttuklarını ara, sosyalleş...

İyi gün dostu çok olur sende onlardan edin 5 10 tane...

Ve unutma her sabah aynada gördüğün yüzü sen sevmezsen kimse sevmez...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

bence okumaya çalış bir üniversite kazanmaya calıs hoca aileyide salla gitsin gerisi gelir aile her zaman yanında deıldr bu yasından sonrada dugunune gelmekten baska bişe yapmaz aile onu silcksin birkere okumana bak sen hadı kolay gele

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 12943 Toplam Mesaj: 77