folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

bundan 4-5 ay önce "rüya yorumlanır" adlı konuda şöyle bir şey yazmıiştım 

" 2-3 gün önce adını bile bilmediğim ama çok hoşlandığım kıza rüyamda irem ve zeynep olarak sesleniyordum"

rüyamda böyle görmüştüm bugün öğrendim ki kızın adı gerçekten irem (hiçbir şekilde adını daha önceden duymadığımdan eminim ) rüyamda gerçeği gördüm bu nasıl olmuş /yapmış olabilirim ? (öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm 2-3 saat kendime gelemedim yavaş yavaş toplarlıyorum kendimi)

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

kurşun döktür geçmiş olsun.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

bundan 4-5 ay önce "rüya yorumlanır" adlı konuda şöyle bir şey yazmıiştım 

" 2-3 gün önce adını bile bilmediğim ama çok hoşlandığım kıza rüyamda irem ve zeynep olarak sesleniyordum"

rüyamda böyle görmüştüm bugün öğrendim ki kızın adı gerçekten irem (hiçbir şekilde adını daha önceden duymadığımdan eminim ) rüyamda gerçeği gördüm bu nasıl olmuş /yapmış olabilirim ? (öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm 2-3 saat kendime gelemedim yavaş yavaş toplarlıyorum kendimi)

ya bunu bilmeden de olsa duydun ama farketmedin , ya da Allah var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

duru görü gibi bişiler araştır nette...varsa böyle bir yeteneğin geliştir kardeşim işe yarar...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Arada benimde ruyamda gorduklerim cikiyor.

Bi keresinde bizim ordaki fabrikada kamyonun devrilip birisinin altinda kalmasini gormustum, altinda kalan kisi olmustu.

Ertesi gun ise aksam vakti tipki ruyamda gordugum gibi kaza oldu ve adam oldu. Baya tuhaf olmustum.

Baska bir ruyada ise aylardir konusmadigim birisiyle telefonda konusuyordum, sabah uyandiktan sonra oglene dogru o kisi beni aradi.

Bortubocek sever
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Olay bunun nasıl olduğu değil. O basit. Hayatın gerçeği.. Olay senin İrem'le nasıl tanışacağın :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Olay bunun nasıl olduğu değil. O basit. Hayatın gerçeği.. Olay senin İrem'le nasıl tanışacağın :D

bence de bu konu üzerine yoğunlaşmamız lazım :D

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Ara sıra herkeze oluyor böyle bir kaç kişiden daha duydum korkmayı tırsmayı gerektirecek birşey yok gibi bence

Gimme Some Tits
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

o basit en yakını tarih yarın olmaz üzere gidip konuşmayı planlıyorum tabi dediğim gibi e nyakın tarih bu tarih belkide okulların kapamasına sarkar

I am Jack's inflamed sense of rejection
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

oluo hocam ole seler.bendede olmustu yazmistim buraya.hicbilmedigim bir akrabamiz hakkinda hersei ruyamda gordum.kendisi istanbulda yasiyor.bense adanadaydim.kendisini hayatim boyunca gormedim.babamin akrabasiydi.babamda senelerdir gormez ve bahsetmez kendisinden.ruyamda kadinin herseini bildim kalktim anlattim babama ve dogru oldugunu ogrendim..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 7422 Toplam Mesaj: 73