folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

bundan 4-5 ay önce "rüya yorumlanır" adlı konuda şöyle bir şey yazmıiştım 

" 2-3 gün önce adını bile bilmediğim ama çok hoşlandığım kıza rüyamda irem ve zeynep olarak sesleniyordum"

rüyamda böyle görmüştüm bugün öğrendim ki kızın adı gerçekten irem (hiçbir şekilde adını daha önceden duymadığımdan eminim ) rüyamda gerçeği gördüm bu nasıl olmuş /yapmış olabilirim ? (öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm 2-3 saat kendime gelemedim yavaş yavaş toplarlıyorum kendimi)

hacı heveslenme özel bir insan değilsin

psijik güçlerin yok 

sende herkes gibi standart bir insansın ;)

asıl olarak öğrenmek istediğim bir şeyi çok istersek bu şekilde olur mu yani sadece istemek bazı şeyler için yeterli mi

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

" 2-3 gün önce adını bile bilmediğim ama çok hoşlandığım kıza rüyamda irem ve zeynep olarak sesleniyordum"

rüyamda böyle görmüştüm bugün öğrendim ki kızın adı gerçekten irem (hiçbir şekilde adını daha önceden duymadığımdan eminim ) rüyamda gerçeği gördüm bu nasıl olmuş /yapmış olabilirim ? (öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm 2-3 saat kendime gelemedim yavaş yavaş toplarlıyorum kendimi)

psijik güçlerin yok 

nerden bilion haci belki oyledir :D adamin ustune gitmeyin garibim kendi derdinde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    asiminnesli bunu yazdı
    wert bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

psijik güçlerin yok 

asıl olarak öğrenmek istediğim bir şeyi çok istersek bu şekilde olur mu yani sadece istemek bazı şeyler için yeterli mi

böyle şeyler, istedikçe daha zor gerçekleşiyor.

bir bilge ve öğrencisi yürüyordu, öğrenci bilgeye sordu; "yüksek bilince kaç yıl çalışmayla ulaşabilirim?" bilge 20 yıl dedi. öğrenci tekrar sordu ; "peki gün içinde daha uzun süre ve daha büyük bir azimle çalışırsam?" 30 yıl diye cevap verdi bilge.

birçok insanın başına böyle şeyler gelir. doğal olarak insan heyecanlanır. öğrenmek ister. öğrenme isteğin içten olduğunda hiç yoktan fırsatlar çıkar karşına öğrenmen için. ama niyetin saf değilse, samimi de değilsen ne kadar arasan gizli kalır sana.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ulan adamlar astral yasamda dünyanın iki ucundan kalkıp eyfelin altında birbirine msj alıp veriyorlar. 

siz ayşe de fatma da kalmışsınız. 

bütün dinlere afedersiniz ama götümle gülerim. fakat şu muazzam insan beynini her düşündüğümde secde edesim gelir.

ama tabi sonra hemen o beyin kibir yaratır bi siktir çeker kendi kendine. sonra vur patlasın çal oynasın hatta vur dönsün ateşle gelsin amk.

çal ordan bi ankara havası haydiiiii beyine düşünme fırsatı veren yaşam standartlarının ben ta amk.

düşünmeyeceksin sana emrediyorum. hep içip içip conta yaktırcam sana. nasıl bir paradokssa bu amk. 

tabi lan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

ulan adamlar astral yasamda dünyanın iki ucundan kalkıp eyfelin altında birbirine msj alıp veriyorlar. 

siz ayşe de fatma da kalmışsınız. 

bütün dinlere afedersiniz ama götümle gülerim. fakat şu muazzam insan beynini her düşündüğümde secde edesim gelir.

ama tabi sonra hemen o beyin kibir yaratır bi siktir çeker kendi kendine. sonra vur patlasın çal oynasın hatta vur dönsün ateşle gelsin amk.

çal ordan bi ankara havası haydiiiii beyine düşünme fırsatı veren yaşam standartlarının ben ta amk.

düşünmeyeceksin sana emrediyorum. hep içip içip conta yaktırcam sana. nasıl bir paradokssa bu amk. 

Beyler adam beyin koşu atleti. Ne düşünce akışıdır bu yahu. İki soluklan yahu.. :D

Rüyalar düşündüğünüzden çok daha büyük şeyler. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Hocam her insanın farklı yetenekleri vardır ve bundan bahsetmemelidir,çünkü sen bahsettikçe hasetliği üzerine çekersin

kimisi rüyasında gaybı görür, kimisi dua ile iyileştirir,kimisi temas ile şifa verir

bu özelliğinden bahsettikçe bunlar senden eksilmeye başlar

kafanı fazla yorma düşündükçe ve ardına düştükçe tevaffuken olabilecek olayları daha uzağa götürürsün

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

Astral seyehat diye bir muhabbet te var fakat tanışmadan önce bu rüyayı gördüysen nasıldır nedir bilemem ama bence kendini geliştir derim ben...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı

Astral seyehat diye bir muhabbet te var fakat tanışmadan önce bu rüyayı gördüysen nasıldır nedir bilemem ama bence kendini geliştir derim ben...

hala tanışmadık hocam sadece adını öğrendim resmek 4 ay sonrasını gördüm lan:) not: özel bir insan değilim

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Subhanallah ibretlik konu :) Hocam oluyo bazen öyle.benimde başıma gelmişti.bende yıllar önce hiç gitmediğim bir yeri görmüştüm ve oraya gittim şans eseri aynıydı lan.triplere girmiştim bir süre.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

Hocam bırakın bu kadarda sıkmayı yahu, neden hiç biriniz açıklayayamış bu olayı ? Çünkü bu olay en göz ardı edilen gerçektir.

Hiç duymadım diyor ki banada oluyordu bende bir iki defa geçirdim bu olayı, yarın mesela adamın bana şuraya gidelim diyeceğini rüyada görüyordum aynı yerde aynı sözcüğü işittiğimde şok oluyordum, dejavu ile bunun ne alakası var dejavunun bir kaynağı yok ki. Dejavu ne nerde yazar bu olacağı.

BU işin tek ve tek açıklaması levh-i mahfuzdur, lehv levha, mahfuz, korunmuş manasına gelir, korunmuş levhadır türkçesi.

Levh-i mahfuz, her ruhun ayrı ayrı hayat boyunca kaderlerinin yazılı olduğu kitaptır, rüya'da berzâh alemidir, o yüzden bazen ruh levh-i mahfuza gider ve kendine ait kısmı okur bu çok az olan bir şeydir çünkü her zaman müsade yoktur, belki bir insanın başına en fazla 3 - 5 kere gelir. Ama sizin gibi yanlış yönlendiricilerde bunu açıklayamaz adamda hala afallar doğruyu öğrenemez.

Bu olayın tek bir açıklaması var, bir sonraki gün yada daha sonra yaşayacağın bir olayı tamamen rüyada yaşamak, beyinle ilgili hiç bir zaman alakası yoktur olamaz çünkü bu olay eşdeğer yaşanır öyle yarım yamalak rüyada robot kovalamaya benzemez, öyle olsa bilinç altı dersin vs. vs. dersin.

Bu olay tamamen gerçeğin rüyada daha önce yaşanması, oda sadece kaderinin ( bir sonraki günün mesela ) bir yerde yazılıp olup ordan yaşamandır berzâhta, oda lehv-i mahfuzdadır.

Dünyanın en kral en biligi adamı gelsin hani diyorsunuz ya adamlar ordinaryus olmuş ya boşunamı olmuş şunu bulmuş bunu bulmuş onlar ne diyorsa doğru vs diyorsunuz ya, he en babasını getirin bu olayı benim dediğimin üstüne 1 nane uyduramaz.

Çünkü gördüğün olayı yaşıyorsun e o zaman kesin yaşayacağın olayın yazılı olması lazım ki aynı şeyi yaşayasın oda levh-i mahfuz başka bir çıkar yolunuz yok anlayın bunu.

Harry potter'ın kitabında yazmıyor bunlar.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 7451 Toplam Mesaj: 73