folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bütçede Acık Varmış Dikkat Edin Radara Girmeyin

Bütçede Acık Varmış Dikkat Edin Radara Girmeyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brainiac
    brainiac's avatar
    Erkek
    bazı em liyet müdürlüklerine yazı gelmiş bende niye bukadar cok radar ve çevirme var diyodum karadenizde  birden radar ve cevirmeler artı samsundan giresuna kadar gitik ve yolda ortala 5 radar 3 cevirme artı ışıklarda bekleyen ekipleri saymuyorum bile cünkü haddi hesabı yoktu bütçede açık olduğu icin acığıkapatmak icin boyna yzıyorlar dikkatli olun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    yazarlar koçan koçan ceza yazarlar...

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

Satacak birşey kalmayınca enflasyon uçtu, Açık büyüdü. Bakalım şimdi neyapacaklar.

Doların düşmesinden anladığımız kadarıyla abd liler ekonomiyede gittikçe daha fazla sahip oluyorlar.

Çünkü halkda TL yok doları nerden bulsun. Dışarıdan geliyor ama bize hiçbir yararı yok.

www.atsizcilar.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

THT2005 rsim koymus bende koyayım dedim bir tane

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Gel Adana'ya daha fazlasını gör :). Bu duyum 1,5 - 2 ay kadardır var.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Ben bir kisiye bi gunde aynı cezayı 1 kere yazabiliyorlar diye biliyorum, aynı yola 5 radar koymanın mantıgı ne??

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetguveli
    ahmetguveli's avatar
    Erkek

Bunu bende çözdüm hatta dün sabah arabaya bindim normalde burda araba doldumu basabaas giderler dolmadı mı kornaya basa basa kaplumbağa gibi giderler...

bi baktım doldu araba gitmiyor hızlı yanımdaki arkadaşıma dönüp şunu dedim:

Aha bizimkilerin yine parası bitti 200 metre sonra radarı göreceksin,ondan 100 metre ilerde ceza kesen polisleri...

Bu işleri bilen bir abi gülmeye başladı arkadaş hadi be dedi...

ilerleince şaştı kaldı... 

Senden mehcur iken düştük Diyar_ı Liseye Not yine gösterdi hüsran hüsran üstüne Ahmet Güveli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

brainiac bunu yazdı:
    -----------------------------
    bazı em liyet müdürlüklerine yazı gelmiş bende niye bukadar cok radar ve çevirme var diyodum karadenizde birden radar ve cevirmeler artı samsundan giresuna kadar gitik ve yolda ortala 5 radar 3 cevirme artı ışıklarda bekleyen ekipleri saymuyorum bile cünkü haddi hesabı yoktu bütçede açık olduğu icin acığıkapatmak icin boyna yzıyorlar dikkatli olun
    -----------------------------

Okadar Cahilce Okadar bilgisizce birşey yazmışsınki kör görmez uydurur misali Sen iç işlerinin emniyet amiğlik ve müdürlüklerine gönderdiği yazıyı biliyormusun konuşuyorsun?

Türkiye geneline yazı dağıtıldı ve bu işçi ölümlerinden sonra bu yazı gönderildi (ayondaki kamyon kasasındaki işçiler) eğer bir adam sarhoş veya v.b kurallardan dolayı uymazsa mesela adam sarhoş izmirden çıktı yola işte uşağa gitti afyona gitti kaza yaptı bu izmir uşak afyon polislerine trafik ekiplerine neden böyle oldu siz denetim yapmıyormusunuz diye baskı geliyor ordaki ekipler bundan sorumlu oluyor

Ha salakça söylediğin bütçede açığa gelelim Türkiyede 30 yıldır bütçe açığı var Bunu 5 Yaşındaki çocuk bile biliyor

AMA 14 yaşındaki çocuk yani sen bilmiyorsun :) Ahh Ahh biraz oku hoca 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    Sadece Mersinde geçtiğimiz ay 1,3 trilyon TL trafik cezası keilmiş.Emniyet müdürümüz iyi çalışıyor
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    çok trafik cezası yiyiyoruz akp kapatılmalı :) bizim elemanlar daldı yine bu konuyada.. emniyet özelleştirilmemiş haberiniz olsun burdan ekmek yok size :)
Toplam Hit: 1506 Toplam Mesaj: 14