Butik Mağaza İçin Koku Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Başlık garip olmasın ama olayda hallice. 

Mağazada kafam güzel melekonli halde misafirle bolca sigara içtik, lanet olsun dükkan sigara kokusundan geçilmiyor. Öyle bir iki değil paket paket gittiği için ne var ne yoksa sindi koku. Mağazaya girince delice bir zifir kokusu geliyor burnuma. 2 katlı üst katta cam var da alt katta yok giriş kapısı sadece. Alt kat üst kat arasıda ceyran yapıyor havalandırmakta işe yaramıyor. 

- Geçenler de başka bir mağazaya girdim başka bir semtte. Sabuncu muydu neydi hatırlamıyorum kaselerde kokuların olduğu sabunların olduğu bir dükkandı. Ama nasıl bir kokuysa içeri girince alice harikalar diyarına girmiş gibi oldum. 

- Mağazaya böyle ucuz yollu ama içeriyi gece gündüz koku bombardımanına çevirecek bir konu arıyorum. Aroması fark etmez yeter ki güzel koksun boğsun içeriyi bi zifir kokusunu alsın. 

Var mı eviniz de iş yerinizde kullandığınız koku ? Şu oto fıslayanları sevmiyorum. Bu bahsettiğim sabunsu sulu şeyin ne olduğunu bilemedim bulamadım. O gibi varyasyonları lazım bana biraz. 

Mekanın büyüklüğüne göre tavsiye vereceksiniz de 25/30 metre karelik bir alan olarak düşünebilrsiniz. 

EricNorthman tarafından 27/Ara/20 02:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

febrezze denedin di mi ? baya işe yarıyo bu, bimde şokta falan var

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Bunu hiç kullanmadım şokta ufak tüpte bir koku var adını unuttum otomatik kokuların içi gibi onu kullandım bir süre ama kalıcı olmadı.
    Febrezi de hep reklam şişirmesi bir şey zannediyordum. Etkili oluyor mu o kadar hocam

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EricNorthman bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Bunu hiç kullanmadım şokta ufak tüpte bir koku var adını unuttum otomatik kokuların içi gibi onu kullandım bir süre ama kalıcı olmadı.
    Febrezi de hep reklam şişirmesi bir şey zannediyordum. Etkili oluyor mu o kadar hocam

oluyo hacı, 3-5 kişi toplanıp sabaha kadar sigara / alkol içip dumanaltı yapınca sabah febreze sıkıyom bişey kalmıyo. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilatemha
    ilatemha's avatar
    Erkek

Magazalari kokulandirmak uzre servis veren firmalar var. Getirip cihazi magazaniza koyuyorlar ve periodik bakimini yapiyorlar. Fiyatlari tam bilmemekle birlikte aylik ortalama 45 ile 75TL civarinda heralde. istersen bir tanesinin numarasini verebilirim veya kendin googlelayabilirsin.

A.A.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Tv ve youtu kansllarinda dunya reklamini yapiyorlar.

Simdi fiyatina baktim. Cok pahaliymis.

Ama bunun gibi olup uygun markalar var hic kullanmadim bu tip bir cihazlara bakabilirsin

Kullanalara sor memnunlarsa.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Bunu kullanıyorum. Kokusu çok güzel.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Baharatlı olanları da var genel olarak golonya al

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hem konu up olsun hem benim balkona da lazım bir koku, kendi kendie tütebilir. havalandırdıktan sonra pencereleri kapatınca içerideki kötü koku gitsin yeter. doğal bir koku ne olabilir. el ile fısfıs değilde kendi kendine kokan bir şeyler olabilir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Sağlığa zararlı bilmiyorum ama şu tütsüler güzel. Bir dükkana girdiğimde tütsü yanıp kokuyorsa, kaliteli bir yermiş gibi bir his oluyor bende.

Toplam Hit: 1736 Toplam Mesaj: 20
koku